Skocz do zawartości

Berekfurdo


PYNIUS

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy w tym roku w niezastąpionym Berekfurdo i dowiedzieliśmy się że do przyszłego roku do września ma przybyć tam 3 basenylokalizacja jak są boiska do tenisa i to piaskowe do nogi,zobaczymy co z tego będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PYNIUS czy te baseny przyjdą lub przyjadą do Berekfurdo ?   (  ",,, ma przybyć tam 3 basenylokalizacja jak są boiska do tenisa i to piaskowe do nogi, ...") :no:

 

Kolego czy Ty nie potrafisz napisać poprawnie po polsku jednego zdania?  Edytuj i popraw ten tekst, bardzo proszę. :blagac: :blagac: :blagac:

Po poprawieniu tego tekstu ja edytuję także swoją odpowiedź.

 

Takie niechlujne teksty forumowiczów  nie przynoszą chluby naszemu FORUM.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Byliśmy w tym roku w niezastąpionym Berekfurdo.Poinformowano Nas o  dobudowaniu w miejcu boiska do piłki nożnej i siatkowej to na piasku i kortów tenisowych trzech basenów termalnych,mają być oddane we wrześniu przyszłego roku.

Edytowane przez PYNIUS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Droga do Fuzesabony -Jaszapati - SZOLNOK to tragedia !!!!!!!!!!!!!!


Jak pamiętacie były tam dziury ale teraz jeszcze gorzej ,cepka może tego nie przeżyć ! FUZESABONY-JASZAPATI  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś z kolegów był w ostatnim czasie w Berekfurdo? interesuje mnie jak postępują prace z nowym obiektem czy jest szansa że w przyszłym roku coś już tam będzie?.

Lucek 26 był w tym roku gdzieś tu opisuje ,ale możesz go dopytać ,chętnie  pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek 26 był w tym roku gdzieś tu opisuje ,ale możesz go dopytać ,chętnie  pomoże

Czytałem,ale to było gdzieś pod koniec lipca może ktoś był we wrześniu albo ma jakieś informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Moi drodzy kilka podstawowych pytań odnośnie Berekfurdo.

Jak miasteczko? Czy jest gdzie wieczorem wyjść, zjeść coś poza basenami, wypić kieliszek wina i przy okazji zrobić zakupy takie podstawowe? 

W jakich godzinach otwierane są baseny? Ma to dla mnie znaczenie, bo w odróżnieniu od reszty rodziny wstaje wcześniej i lubię się wymoczyć z samego ranka lub wieczorem jak już dzieciaki śpią

Większe zakupy (typu Tesco) to dopiero w Hajduszoboszlo czy może gdzieś bliżej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii,

Berekfurdo to moja ulubiona miejscowość pobytowa na Węgrzech.

Jest to miejscowość ,która powstała wokół kąpieliska,bardzo urokliwa i zadbana .Praktycznie wszystkie uliczki oraz zabudowa powstały wokół kąpieliska.

Jest to spokojne miejsce z tzw." klimatem"typowo uzdrowiskowa. Obok kąpieliska znajduje się kilka eleganckich hoteli uzdrowiskowych z własnymi basenami. Główna ulica przy której znajduje się kąpielisko jest równocześnie wielkim parkingiem dla aut osobowych i autobusów.

W Berekfurdo nie ma najmniejszych problemów z zakupami są sklepy spożywcze ,kilka restauracyjek, apteka, oraz poczta.

W odległości 10 km znajduje się m. KARCAG a w nim duży szpital ,Tesco i wiele różnych sklepów . O Hajduszoboszlo najlepiej zapomnieć ,bo niby po co tam jechać.

Na terenie kąpieliska można bez wychodzenia na zewnątrz zjeść posiłek ,napić się piwa , zjeść lody , czy kupić potrzebne rzeczy do kąpieli lub zabawki dla dzieci.Mieszkańcy kempingu mogą od wczesnego rana kąpać się w basenach, natomiast dla osób z zewnątrz kąpielisko jest czynne od godz 9.00 do godz.19.00.Polecam Tobie ponownie przyjazd do Berekfurdo z pełnym przekonaniem. Kemping super z klimatem .  Od wielu lat jeżdżę na Węgry w różne miejsca ale Berekfurdo to moja i żony wielka miłość i zawsze tam wpadamy chociaż na kilka dni. W tym roku szykuje się 19 przyjazd . Aktualnie w Berekfurdo trwa budowa nowego krytego basenu w miejscu starego ,ale jest zorganizowana wzorowo.Tomek pisz do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybieramy się do Berekfurdo początkiem lipca (pierwszy raz) mam pytańko czy  w tym terminie jest jakiś problem z miejscówką, czy trzeba wcześniej rezerwować miejsce - nie ukrywam że chciałbym tego uniknąć . 

pozdrawiam Erni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.