Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz, rozumiem, szkoda.

A Michale czuję że nam szczęki poopadają jak zobaczymy twój nabytek.

 

My siedzimy i przeglądamy oferty wakacyjne... Aga z przeczepa nie chce daleko jechać - niestety, woli solo, bez ogona. Ja upieram się z kolei na cepkę. Więc pewnie wyjdzie nam Litwa i ten kemping : http://www.osupis.lt/lang/en/turistine-stovykla-kempingas-sventojoje/

tylko nie za bardzo rozumiem cennik. wysłałem maila z zapytaniem ale nie mam jeszcze odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My choć czasem dysponujemy odmówić musimy. Anię złapały korzonki i nie powinna ruszać się z domu (a weź i się rusz... 2 razy mnie złapały :( ). A ja wiadomo - teraz pilnowanie żony, śniadania, obiady, kolacje i wszystko do łóżka ;) Mały LORD mniej wymagający ;)

 

Ale jeśli Wy się zdecydujecie a Ania poczuje się lepiej to może mnie samego wypuści :) 

 

Tak to u nas wygląda :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef,czesci mam do prysznica :) tylko czekają aby je założyć.Jak chodzi o majówkę to można pomyśleć o czymś blisko typu Rajgród,ewentualnie tak jak pisze Grzegorz przełożyć na czerwiec a może tu https://plus.google.com/113966826067714824356/about?hl=pltu sie odbył zlot niewiadowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek ,można pomyśleć o czerwcówce na tym kempingu . Osobiście wolałbym Strzelce lub Giżycko ( chciałbym zobaczyć kemping " Stranda " ) ale nie ma musu.Na pewno jeszcze temat poruszymy bo jeszcze troche czasu jest.Mnie głównie chodzi o to , że na weekend czerwcowy mamy parę dni więcej do odpoczynku niż w maju  ( tylko jedna nocka  ) i szczerze mówiąc , musiałbym startować z Danowskich, więc gra nie warta świeczki.Na majówkę pewnie wybierzemy się do Danowskich nacieszyć oko przyczepką . Pożyjemy - zobaczymy na czym staniemy . Moja propozycja to , możliwość spotkania się  w maju a zlot w czerwcu na Mazurach ( życie pokaże czy uda nam się zebrać większą grupą w innym miejscu niż Danowskie ).Przedstawiłem swoje argumenty i nie narzucam nikomu swojego zdania ( żeby nie było ) .  

Pozdrawiam ja , Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jak co dołączymy gdziekolwiek pojedziecie, cokolwiek byście zaplanowali :) Ja, puki nie mam budy, mam słaby zmysł pomysłodawczo/wyszukiwawczy. Organizatorsko też jakoś na razie kiepsko się czuję. Brak budy mnie ubezwłasnowolnił... Ale jeszcze troszkę... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy to ognicho przełożone.

a co do miejsca na majówkę... to jeszcze się zobaczy, bliżej maja każdy z nas będzie miej więcej wiedział ile ma wolnego.

Miejsce o którym pisze Leszek jest fajne, często tam cumowaliśmy jacht pływając po Mazurach. Jednak z tego co wiem to trochę dużo sobie liczą za to pole. Ale tereny przepiękne, super śluzy i bunkry - jest co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.