Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

Michał ja liczę na to że do maja to już budę kupisz, wyczyścisz i nam pokażesz :) Przecież szampana trzeba o coś rozbić :):yay:

Co do Litewskich klimatów pokazanych przez jacka to ja jak najbardziej za !! trzeba się będzie kiedyś tam wybrać. Ja tam te klimaty lubię. Late też wybieram się w tamte okolice... no może tylko bardziej na zachód - nad morze.

Co prawda dalej jesteśmy napaleni na Chorwację, ale wczoraj w drodze od przedszkola do domu Gabrysia znowu mi pokazała, że nie lubi siedzieć w aucie dłużej niż 20 minut :mlot: .Tak  więc pewnie Chorwacja zostanie na kolejne wakacje, a teraz to Litwa i Łotwa i to nocą :) Znalazłem kilka fajnych kempingów pomiędzy Kłajpedą a Lipawą tak wiec będzie z czego wybierać.

Tylko muszę jeszcze poczynić kilka zakupów do przyczepy:

1. Krzesełka - tak jak ma Michał i Ania - są super. ale kosztują po 150zł za sztukę... szukam dalej może znajdę taniej

2. Klapę serwisową do przyczepy po obecna przecieka - 300zł... a tym miesiącu mam nadzieję ze kupię.

3. większy parasol przeciwsłoneczny bo ten co mam ciut za mały.

 

Może ktoś z Was może mi polecić jakiś sklep lub produkt szczególnie dot. numeru 1 lub 3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak bedziecie przejezdzali, to zachecam do odwiedzenia tego miejsca http://www.podjelonkiem.pl/index2.php?action=art&id=6

Niebo w gebie, ceny przystepne..

 

To Silaine fajne, i tez bez budki mozna w razie czego jechac, w Grutas Parkas tez bylem..

Jeszcze tu bylem http://www.pusele.lt/ w domku, na jeziorze jest granica z Rusami i w ogole jest klimat przygraniczny..

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten na pewno, bylismy z Michalem, to Ci opowie, ale jest on nad Zatoka Kuronska, przy ujsciu Niemna do morza http://www.ventaine.lt/kempingas/, ten fajny, ale do morza trzeba kawalek isc http://www.karkle.lt/page3.php no i ten ale on z kolei na Mierzeji Kuronskiej jest przy samej granicy z Obwodem, fajny, nie najtanszy ale za to trzeba promem z budka sie przeprawic co dla samego tego warto jest http://kempingas.lt/lt/top/galerija/

 

Dorota  :serce:  nas zabije za te oftopy, :blagac:

 

A na Lotwie to duzo jest fajnych http://www.campingbaltikum.de/Camping/Lettland_Camping/lettland_camping.html

Tylko nie na kemping Nemo bo zwariujesz, sami ruscy z radiami...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może te offtopy niech Michał przeżuci do tematu Litwa, Łotwa Estonia...

Jacek na Łotwie kempingi znam, mogę Ci jeszcze kilka fajnych też podpowiedzieć. Kemping Nemo nie dość że drogi to i jeszcze nie za bardzo mi się podoba taki kurort.

Kemping ventaine - faktycznie fajny ale jak z dostępem do plaży? bo dzieciaki musza mieć piach - dużo piachu :)

Karkle to widziałem, kiedyś tam zajeżdżaliśmy - niezły.

No i na mierzei... drogo... za te pieniądze to ciepłe kraje a nie Litwa :)

 

ok dzięki za podpowiedzi. Mam kilka pewniaków zapisanych, jak będę jechał to i tak się poszuka. Tym bardziej że będę jechał zapewne w nocy więc nad ranem będę za Kłajpedą więc idealny czas na śniadanko, odpoczynek przy markecie i poszukiwanie kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kolejny offtopic ale takie małe ogłoszenie skierowane do chętnych z Podlasia:

otóż mam butlę propan-butan 11kg. Stwierdziłem, że nie potrzebuję tak dużej i chętnie kupił bym 5kg butlę. 

Gdyby ktoś potrzebował 11kg butli to chętnie odsprzedam za cenę 5 kg - około 80 zł.

Butle kupiłem nową ale oczywiście musiałem ją wymienić na pełna i teraz mam pustą używaną butlę. Zresztą nawet jakbym sprzedawał nowa to i tak przyszły użytkownik musiał by ją wymienić na pełną używkę.

Tak więc jak ktoś potrzebuje to się na pewno dogadamy. Po prostu chcę zejść z wagi wożonych przedmiotów w schowku i ulżyć dla haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma sensu wycinać, bo posty mogą zgubić sens. 

 

Na razie niech zostaną, w końcu to plany tu obecnych :ok: A kto zechce i tak odnajdzie :)

 

W tym roku raczej Litwy nie planuję. Ten rok pokaże na co pozwoli nam maluch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na kiepski układ kalendarza w 2015 r . większy zlot proponowałbym w długi weekend czerwcowy ( z Bożym Ciałem ) .Majówkę pewnie obejdziemy w Danowskich ale to będzie jedna nocka i mogę to nazwać rozpoczęciem sezonu. Natomiast na czerwiec nie będzie chyba wymówek,że trzeba wyszykować "budkę " lub że krótki weekend na dalsze wyprawy itd. więc liczę na wysoką frekwencję. Propozycje na zlot były różne ale przeważały Mazury ( okolice Giżycka ),uważam że to jest dobry pomysł .

To jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam !!!

Pozdrawiam ja , Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak na majówkę szykuję i na to Giżycko... Grzesiek tu wymówek nie ma !!

Lechu Witaj !!! Jak tam części z Anglii doszły? Prysznic sprawny ??

 

aaa może na majówkę polecieć do Rydzewa - podobno fajny kemping.

 

Michale a cepka gdzie  ??

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.