Jump to content

Zatrzask meblowy?

adamer
 Share

Recommended Posts

Witam. Poszukuje krytego zamka ( zatrzasku) do szafki, takiego jak byly montowane np. w Westfali.

Chetnie kupie oryginalny, lub moze ktos ma pomysl czym go zastapic. W sklepach z akcesoriami meblowymi nie ma nic co by trzymalo pewnie drzwiczki i obywalo sie bez kluczyka.

Nie widzialam jeszcze nigdzie na stronach polskich firm kampingowych, w ktorych mieli by zamki pushLock, chyba ze ten w El-camp jest przyciskany

http://elcamp.movera.com/?navID=142&pID=13956&tpl=details&lang=6

W niemieckim Berger-ze kosztuje 4.25 € - biale-czarne plastik, metalowe 6.25 €

http://www.fritz-berger.de/fbonline/__shop__/product/fritzberger_katalog/Pushlock61868/detail.jsf

Szkoda że nie można zobaczyć co to jest,a od polskich nie pasują? gdyż były różne.Stara N-ka miała takie jak ja mam w brustnerce (1986) długie a nowsze miały inne małe, nie piszesz skąd jesteś bo w Lodzi na zelwerowicza widziałem różne. :ok:

Chyba już coś namierzyłem w Katowicach

Mieszkam blisko wymiary fotka i mogę pomóc w zakupie,a jak już masz nóż na gardle prześlij stary podjadę z nim i poszukam wybór na miejscu mają większy niż w necie.

Sam nie wiem teraz czy chce taki typu pushlock czy taki. Ma byc do dosc sporych drzwiczek z przodu zabudowy.Drzwiczki bede sie otwierac do gory. Bedzie mi tez potrzebna jakas prowadnica z hamulcem.

post-36346-imported-c77c4af7-4604-48cc-98f0-9763a21a29d8_thumb.jpg

Dziekuje wszystkim za podpowiedzi, zamek juz w drodze. Zdecydowalem sie na pushlocka, bo byly na miejscu i sa podobno bardziej trendy ;-)