Skocz do zawartości

Czy wasze dorosłe dzieci to carawaningowcy?


elaola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

teraz jeszcze tylko synowa przekabacić
Kto w końcu w tym domu portki nosi ? :hehe: Jak chce chłop pod przyczepkę to jedzie i już :hehe: a żona z nim, nie ma wyjścia, takie życie.

Teraz to chyba będę się bał na forum wejśc jak nasze piękne Panie to przeczytają :bukiet::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce chłop pod przyczepkę to jedzie i już :-] a żona z nim, nie ma wyjścia, takie życie.

 

A da się to jakoś w drugą stronę zastosować? :hehe:

 

U mnie dalo rade, to i u Ciebie tez bedzie git :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce chłop pod przyczepkę to jedzie i już :hehe: a żona z nim, nie ma wyjścia, takie życie.

 

A da się to jakoś w drugą stronę zastosować? :-]

 

U mnie dalo rade, to i u Ciebie tez bedzie git :-]

 

Usilnie nad tym pracuję, a postępy małe, bo małe, ale juz widać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nigdy nie interesowali się carawaningiem. Zainteresowało mnie to ze względu, iż lubię motoryzacyję oraz podróżowanie, a karawaning jest połączeniem tych dwóch pasji. Dużo podróżowałem z rodzicami i posiadająć campera lub przyczepkę uważam (ja tak sądze), że jest lepiej niż spać gdzieś w obcym domu.

 

Takie jest moje zdanie.

Lukasz1221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

i tak to przeleciało...... ZHP,biwaki, obozy. Nawet w wojsku udało mi się wyjechać kilka razy na ćwiczenia pod namioty.Potem rodzina, wczasy zakładowe.Między czasem wyjazdy własnym motoren z dzięciakami. Potem maluszek z namiotem itd,itd,itd. teraz N126 i w drogę. Jedno z dzieci /lat 40/ ma Knausa i motor Honda 1200 i nie odpuszcza ojcu.Teraz bierze swoją gromadę i rusza w swoje miejsca,np Mazury tydzień pod przyczepą a tydzień na jachcie no i jak się za bardzo zmęczy i wybrudzi to bierze dzieci i teściową i jadą na wczasy do pokoi ale prywatnie.mnie to zostało chyba tak przyznane w rodzinie jak w tej bajce o kocie, jednemu majątek drugiemu mądrość a trzeciemu ......to ja przyczepa. dzięki za wysłuchanie :-]:ok::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja od kąd pamiętam, to zawsze z rodzicami jeździłam i jeźdżę po świecie :ok: Strasznie mnie tym zarazili, bo gdy przyjdą wakacje to ja nie potrafię usiedziec w miejscu i namawiam ich żeby gdzieś jechac :ok: Uwielbiam z nimi jeździc, bo oni tak potrafią wszystko zorganizowac, że zawsze miło i przyjemnie mija czas, w zasadzie też bym kiedyś tak chciała potrafic :ok: a w przyszłości czy będę jeździc? myślę, że tak, nawet jeśli nie miałabym przyczepy to samym samochodem, i nie do kilku gwiazdkowych hoteli, bo takich nie lubię, uwieelbiam zwiedzac świat :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odświeżając temat pójdę w drugą stronę :look: W taki sposób zaszczepiałem karawaning w swoją rodzinkę :look:

 

 

Rodzice niewiadką chyba zaczną wyskakiwać na krutkie wypady gdzieś nad wodę :look: Kiedyś jeździli pod namioty, teraz zaczną z cycepą :ok:

 

Przy okazji brat z żoną i córą nas odwiedzili i wujek.

post-51815-imported-01d8ea35-d169-4f2c-ac8a-dc7a2825f144_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, jak moja przyczepa stała po 3 miesiące nad morzem, to i rodzice i teściowie polubili takie urlopy....siostra jakby mniej.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.