Skocz do zawartości

Litwa - tajemnicza i bliska.


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

To możę jakiś spokojny camping w okolicy Suwałk?

 

To moze własnie nad Wigrami wspomniany "Widok" albo również blisko kemping w Gawryc Rudzie? Niedaleko też jest do Płaskiej - tam jest sporo pól i zawsze można coś sobie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To możę jakiś spokojny camping w okolicy Suwałk?

Ci co mnie znają to wiedzą, że ja jestem zlekka "zboczony", ale nie jeżdżę na campingi, tylko pola namiotowe. Im bardziej dziko tym lepiej. Jeżeli takie coś cię interesuje to mogę trochę doradzić w tym rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że mowa o Studzienicznej

Jasne. Ale też piękne pole po drugiej stronie tego jeziora "Świniucha" i nad jez. Białym "Ostry Róg" I jeszce jede. Co prawda nie byłem na tym polu, ale z daleka wygląda malowniczo. Nie wiem jak się to nazywa, ale jest takie prywatne pole w okolicach Sucej Rzeczki, Czarnego Brodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to zatrzymując się na Suwalszczyźnie, kto nie był, powinien tam co najmniej kilka dni zostać. Dla tych, co lubią ciszę i spokój, to jest raj. Taki np spływ kajakiem po Czarnej Hańczy- niezapomniane widoki i emocje :bukiet: Warto też zobaczyć na własne oczy, którędy "barany" chcą poprowadzić obwodnicę Augustowa... Itd...

Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami, pomogę ile mogę, bo znam te okolice, jak własną kieszeń :lol:

 

 

To możę jakiś spokojny camping w okolicy Suwałk? Wybieramy się na urlop przez Bory Tucholskie, Warmie i Mazury, aż pod litewską granicę. Tam chcemy się zatrzymać i już samym samochodem na Litwę, do Wilna, może po drodze Troki. Właśnie siedzę w mapach i w internecie , wyszukując pola campingowe i ciekawe miejsca do zwiedzania.

 

Kempingów niestety nie ma za wiele, ale pól namiotowych pełno. praktycznie nad każdym jeziorem można gdzieś się zatrzymać. Serwy , Ateny, Płaska, Studzieniczna, no i Wigry oczywiście- najpiękniejsze jezioro w Polsce- bez dyskusji :-] Chyba nigdzie w Polsce nie ma tak gwieździstego nieba, jak w Puszczy Augustowskiej :-] Polecam także koniecznie spływ Czarną Hańczą- choćby kilkugodzinny np najpiękniejszym odcinkiem z Dworczyska od leśniczego (ma kajaki) do Mikaszówki wraz ze śluzowaniem. Niezapomniana przygoda :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytalam w internecie , że najpiękniejszy to spływ Krutynią. No, ale to nie znaczy, że nie spróbujemy spłynąć Czarną Hańczą odcinkiem, który proponujesz. Lato jest dlugie...przyjemnie jest planować. Tylko zawsze mamy pecha z pogodą, ile razy byliśy na Mazurach to lało. Może tym razem uda nam się zrealizować plany. Dzięki za informac :bukiet: je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miradym

zawsze mamy pecha z pogodą, ile razy byliśy na Mazurach to lało

Nie wierzę, że zawsze macie pecha. Spróbujcie tym razem wyskoczyć na Mazury bez myślenia o pechu. Z pewnością wypad się uda. Spływu Krutynią nie odpuszczajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zawsze mamy pecha z pogodą,

Miradym to macie tak jak my.Byliśmy 3 razy i zawsze lało.

Nie pojadę już więcej na Mazury. :-]:lol::-]

 

a co Ci deszcz przeszkadza jak ciagle w namiocie siedzisz i to cos ? wydziwiasz :bukiet:

 

normalnie nie moge sie opanowac w taki dobry humor wprawia mnie ten avatar :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zawsze mamy pecha z pogodą,

Miradym to macie tak jak my.Byliśmy 3 razy i zawsze lało.

Nie pojadę już więcej na Mazury. :bukiet::lol::-]

 

To mam małą prośbę: moż w tym roku pojedziecie w innym terminie, bo ja byłem 20x i zawsze miałę pogodę. Możemy też rozpatrzyć wersję całkowicie przeciwną - możecie pojechać w tym samym terminie i będziecie miały moją pogodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci deszcz przeszkadza jak ciagle w namiocie siedzisz i to cos ? wydziwiasz :lol:

 

normalnie nie moge sie opanowac w taki dobry humor wprawia mnie ten avatar[/quote :-]

Jule :bukiet: jak możesz tak myśleć,że to ja i wyprawiam takie" cóś" i do tego w

namiocie. Ja jestem poważna ,starsza pani-tydzień temu zostałam babcią.

 

To pewnie mój mąż śpi /sam/ i chrapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie mój mąż śpi /sam/ i chrapie

 

ej. liczylam na jakies bardziej "wzniosle" wytlumaczenie, a zaserwowano mi takie przyziemne :-]

 

gratulacjones Babciu :bukiet:

 

ps. tylko prosze na mnie nie krzyczec ze topik zasmiecam, to elaola jest winna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.