Skocz do zawartości

Litwa - tajemnicza i bliska.


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

1. 2 sierpnia ląduje na na Północno-Wschodnich rubieżach Polski.

2. 3 sierpnia przekraczamy granicę (chyba dobrze zrozumiałem ?).

3. Ilość dni - obawiam się tego co Szary, że do 10 dni razem z dojazdami, czyli 8 dni na Litwie, ale nie jest to oczywiście nic ostatecznego.

4. Co do obszaru zwiedzania, no cóż może w okolicach Wilna krótko (2 dni), a resztę czasu koło morza ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jacek l

ARBITRALNIE JAKO ORGANIZATOR PODEJMUJĘ DECYZJĘ - na Litwę wjeżdżamy najpóżniej w niedzielę 3 sierpnia rano, to jest zdecydowane i koniec kropka

Czy Ty na Litwie jako Super intendent będziesz robił? Wyluzuj - i bądź znowu sobą. I oczywiście - pancernym również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do morza zawsze ciągnęło :hehe: i dla mnie mieszczucha jest ono atrakcją :bukiet: więc jestem za tym aby zajrzeć w tamte okolice :hehe:.

 

Lepciak a może Podlasie zwiedzimy w drugi weekend majowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak .....ja z Katarzyna mamy urlop od 1sierpnia do 17go..18go w poniedzialek idziem do pracy...ja jestem za tym...zeby bylo fajnie :bukiet:)) nad morze...nie wiem jak wszyscy beda jechac to i my pewnie pojadziem ale nie jest to mus...baltyk juz widzialem..a czy to bedzie u nas czy u ruskich to jedna i ta sama woda :) no nie wiem jak podejmiecie decyzje to sie podstosujem pewno...no chyba ze nam sie kasa skonczy bo bede tyle piwa pil :)B):):D w kazdym badz razi 2go zapewne mozemy byc juz w okolicach staru czyli gdzies tam w miejscu gdzie ma byc spotkanie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zdecydowane, przekraczamy granice w niedzielę, 3 sierpnia rano.

Jacek arbitralny.

 

Czekam jeszcze na 3-4 głosy, na razie prowadzi wariant " z morzem ".

 

Wobec cholerycznie drogiego kempingu w Nidzie, alternatywa jest kemping w Vente na pieknym cyplu i przy pieknej lagunie i jeziorach, w delcie Niemna, zobaczcie w Googluu !

Tam mało kto dojeżdża, kiedys byl zamek ale go pochłonęło morze, jest LATARNIA MORSKA do zwiedzania i jedna z pierwszych w EU stacja ornitologiczna.

Do Kłajpedy i delfinarium 45 km, wycieczka na PÓŁWYSEP jakieś 100 km. w 1 stronę, w tym PROM !

On, ten kemping jest na przeciwko kempingu w Nidzie, tylko przez zatokę.

Ceny ludzkie :

osoba - 10

przyczepa -40

namiot -8

auto -10

sauna -80/2godz.

skuter wodny -80/20min. Wszystko razy 1,1.

 

Tomekk, ZAZNACZ BARDZO PROSZĘ, na mapie go. http://www.ventaine.lt/index-en.htm

 

Pozdro, Jacek odkrywca. http://www.ventaine.lt/images/zemelapis.jpg

Aha, jest znacznie bliżej i mozna jechać przez Taurogi i Kiejdany, te co wiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jacku, jeśli się nie pogniewasz to przeniosłem zawartość mojego postu do Twojego pierwszego w tym temacie. Wydaje mi się, że tam będziemy wpisywać już skonkretyzowane punkty, a i mapa nie zgubi się w czeluściach wypowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To wiecie, jedziemy, żeby nie było, wszystko prawie ustalone zostało.

 

Jacek, a Ryśka Żonę przekonamy telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie ten wątek i nieśmiało pytam czy ja może swoim mini kamperem...

 

 

Dzidas, kolego, będziesz świetnym dopełnieniem naszej brygady :)

 

Jedziemy!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie to ja teraz z konkretnym pytaniem wyjdę :zlo:

 

Co z ubezpieczeniem zdrowotnym? Trzeba chyba jakiś papier z NFZ wziąć :bzik:. Tak się nieśmiało pytam chociaż ja to mam jakąś eurokarte studencką i ona jest jakimś tam ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.