Skocz do zawartości

Podłoga w Burstner Fun 455TS


Roobertino

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek super podsumowanie :ok:.

 

Bo statystyczny Polak ma nastepujące oczekiwania od sprzętu jakiego poszukuje:

 

- jeden wałaściciel, Niemiec emeryt

- pojazd 10 letni, ale jak nowy bo nigdy nie używany z folią na pokrowcach, Niemiec nie jeżdzil gdyż było mu szkoda.

- cena 5 % wartości nowej - upust bo jeszcze utargował.

- Niemiec sprzedaje bo wyszedł właśnie nowy model

- tuż przed sprzedażą zrobił przegląd i doposażył budkę

 

 

Kiedyś, uchodzące obecnie za szczyt solidności przyczepy przy 3 osobach i 3,5 metrach długości ważyły 1300 kg. Teraz 6 metrowa, 5 osobowa buda ma w porywach 1200 DMC. Z czegoś to przecież musi wynikać, a nie słyszałem żeby głownym materiałem obecnie był karbon...

 

 

 

 

 

No nie, teraz to pojechałeś po bandzie, założyłem temat żeby podpytać użytkowników Burstnerków jak sprawa wygląda w tych cepkach z podłogą, a wyszło na to że chce nową i to darmo, albo żeby mi dopłacili jeszcze :-)

 

ps

a jak byś słyszał o takim niemcu co napisałeś wyżej to daj znać, tylko na pw bo koledzy podkupią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Roobertino ale ja tego nie napisałem do Ciebie !!! Broń Cię Panie Boże...

Wręcz przeciwnie. To moja odpowiedź na komentarze typu "kiedyś to było, albo tamtego nie było..., to sobie odpuść albo tamto... a w 45-tym to całe z litego dębu robili...

A prawda jest tak że nowe się też psują. Dla mnie każda która nie zaliczyła dzwona warta jest dokładnego oglądnięcia i w razie czego mocnej kalkulacji.

 

Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roobertino ale ja tego nie napisałem do Ciebie !!! Broń Cię Panie Boże...

Wręcz przeciwnie. To moja odpowiedź na komentarze typu "kiedyś to było, albo tamtego nie było..., to sobie odpuść albo tamto... a w 45-tym to całe z litego dębu robili...

A prawda jest tak że nowe się też psują. Dla mnie każda która nie zaliczyła dzwona warta jest dokładnego oglądnięcia i w razie czego mocnej kalkulacji.

 

Pozdrawiam. :D

 

 

spoko, ja tak napisałem tylko dla rozluźnienia atmosfery :-) nie bierz sobie tego do serca, a napisałeś samą prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

U mnie w "nowej" 89r i mojej ex. 87r. podloga wszędzie twarda jest, tylko pod daszkiem i koło kuchni w dwóch cempach bylo lekko miekko.

Wiec doszedlem tez do wniosku ze pewnie dach nie zamknięty i opady a woda i drzewo nie idą w parze.

Wiec najbardziej uzywane miejsca woda i się zrobiło miekko troszkę, Na poczatku denerwujace-chwila zakupu.

Ważne ze sucha i wilgoci nie czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.