Jump to content

TV i nie tylko

marek
 Share

Recommended Posts

Drogie to to nie jest, ale imo jednak trochę za duże :ok:, a i samo umieszczenie tego tak jak jest to przeznaczone (podwieszenie) nie było by u mnie w budce łatwe do zrealizowania.

Fajny sprzęt :ok: Mam sam telewizorek i mimo, że czarno-biały da się conieco pooglądać. Firma też uznana (niemiecka ELTA) więc może rokować to trwałość ijakość (oczywiście w tej klasie cenowej). Żebym nie miał już w przyczepie tego telewizorka i radia samochodowego pewnie bym się skusił. Mi się sprzęcik podoba :ok:

Panowie dziś widziałem w Auchan za 999zł wieże ,ale miała kolorowe lcd ,tv,dvd z dvix,mp3,mp4 no i radio ,4 gry heheheh no bomba biorąc pod uwagę że ja za swoją dałem 1100 zł 6 lat temu.O znalazłem http://www.portone.pl/produkt-Wieza_2566_Charlie-54964,25.html

post-36191-imported-ce0966c6-e913-4af9-92e6-a64f60ec9ed2_thumb.jpg

fajna jest tylko za duza trzeba by duzo miejsca dla niej wygospodarowac , ale ten pierwszy zestawik jest bardzo ciekawy naqwet miałbym gdzie go podwiesic... :ok:

• 2 weeks later...

Koledzy jeżeli interesuje was sam telewizorek to w CAREFUR są 13 cal. stereo kolorowy pobór prądu od 3 do 40 wat CENA 699 zł.(płaski z tyłu, grubość około 3 cm.).

• 3 weeks later...
Koledzy jeżeli interesuje was sam telewizorek to w CAREFUR są 13 cal. stereo kolorowy pobór prądu od 3 do 40 wat CENA 699 zł.(płaski z tyłu, grubość około 3 cm.).

Mam pytanie.Może ktoś z Państwa posiada telewizor LCD 15" na 12V o symbolu 15P005 oferowany przez sklep we Wrocławiu na stronach" Google"? Jestem zainteresowany kupnem takiego telewizora, gdyż na działce, na której trzymam swoją przyczepę jedynym żródłem prądu jest akumulator. Telewizor o mocy około 20W.Akumulator 60Ah. Jak odbiera taki telewizor? Na ile godzin "pracy" telewizora wystarczy taki akumulator?

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i rady.

Pozdrawiam Zbych 2.

Na ile godzin "pracy" telewizora wystarczy taki akumulator?
Teoretycznie na 36 godz. przy tych założeniach, tzn napięcie zasilania 12 V pobór prądu 20 W. Mam nadzieję, że jeszcze coś pamiętam z elektrotechniki :) ale jak się mylę to niech mnie fachowcy poprawią

A po co w przyczepie takie wielkie ustrojstwo :)

Ja zamontowałem pod sufitem w sypialni małego 7' LCD i mozna sobie wygodnie na leżąco oglądać przez wiele godzin bez obawy o stan akumulatora :)

post-38854-imported-bb45b648-a555-4a2b-98fe-a6864e0877d4_thumb.jpg

janus, fajny pomysł z tym LCD :) Czy ten z prawej to Bercik ?

janus, fajny pomysł z tym LCD :) Czy ten z prawej to Bercik ?
Dzięki :)

Bercik we własnej (choć telewizyjnej) osobie :)

A po co w przyczepie takie wielkie ustrojstwo :)

Ja zamontowałem pod sufitem w sypialni małego 7' LCD i mozna sobie wygodnie na leżąco oglądać przez wiele godzin bez obawy o stan akumulatora :)

Bardzo fajny ten LCD. Muszę się nad takim zastanowić. Czy on ma także radio?

A po co w przyczepie takie wielkie ustrojstwo :bukiet:

Ja zamontowałem pod sufitem w sypialni małego 7' LCD i mozna sobie wygodnie na leżąco oglądać przez wiele godzin bez obawy o stan akumulatora :hehe:

Bardzo fajny ten LCD. Muszę się nad takim zastanowić. Czy on ma także radio?

Potwierdzam - bardzo fajny i bardzo dobrze odbiera na antenie przyczepowej ze wzmaczniaczem (obraz jak z kablówki - nawet w szczerym polu nad morzem) :hehe:

Radia nie ma ale za to kosztował niecałe 280 zł (w Biedronce oczywiście :hehe: , nawiasem mówiąc w tym roku już były w tej samej cenie, ale może jeszcze przed sezonem sie pojawią) :bzik:

Służy także w Kangoo-Camperku, chociaż jeszcze nie skończone mocowanie pod sufitem (na wzór przyczepowego) :hehe:

post-39005-imported-21f14cd2-a22d-4d7a-ab9d-7d4d6fe02061_thumb.jpg