Skocz do zawartości

TV i nie tylko


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie to to nie jest, ale imo jednak trochę za duże :ok:, a i samo umieszczenie tego tak jak jest to przeznaczone (podwieszenie) nie było by u mnie w budce łatwe do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęt :ok: Mam sam telewizorek i mimo, że czarno-biały da się conieco pooglądać. Firma też uznana (niemiecka ELTA) więc może rokować to trwałość ijakość (oczywiście w tej klasie cenowej). Żebym nie miał już w przyczepie tego telewizorka i radia samochodowego pewnie bym się skusił. Mi się sprzęcik podoba :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś widziałem w Auchan za 999zł wieże ,ale miała kolorowe lcd ,tv,dvd z dvix,mp3,mp4 no i radio ,4 gry heheheh no bomba biorąc pod uwagę że ja za swoją dałem 1100 zł 6 lat temu.O znalazłem http://www.portone.pl/produkt-Wieza_2566_Charlie-54964,25.html

post-36191-imported-ce0966c6-e913-4af9-92e6-a64f60ec9ed2_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Koledzy jeżeli interesuje was sam telewizorek to w CAREFUR są 13 cal. stereo kolorowy pobór prądu od 3 do 40 wat CENA 699 zł.(płaski z tyłu, grubość około 3 cm.).

 

Mam pytanie.Może ktoś z Państwa posiada telewizor LCD 15" na 12V o symbolu 15P005 oferowany przez sklep we Wrocławiu na stronach" Google"? Jestem zainteresowany kupnem takiego telewizora, gdyż na działce, na której trzymam swoją przyczepę jedynym żródłem prądu jest akumulator. Telewizor o mocy około 20W.Akumulator 60Ah. Jak odbiera taki telewizor? Na ile godzin "pracy" telewizora wystarczy taki akumulator?

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i rady.

Pozdrawiam Zbych 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile godzin "pracy" telewizora wystarczy taki akumulator?
Teoretycznie na 36 godz. przy tych założeniach, tzn napięcie zasilania 12 V pobór prądu 20 W. Mam nadzieję, że jeszcze coś pamiętam z elektrotechniki :) ale jak się mylę to niech mnie fachowcy poprawią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co w przyczepie takie wielkie ustrojstwo :)

Ja zamontowałem pod sufitem w sypialni małego 7' LCD i mozna sobie wygodnie na leżąco oglądać przez wiele godzin bez obawy o stan akumulatora :)

post-38854-imported-bb45b648-a555-4a2b-98fe-a6864e0877d4_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co w przyczepie takie wielkie ustrojstwo :)

Ja zamontowałem pod sufitem w sypialni małego 7' LCD i mozna sobie wygodnie na leżąco oglądać przez wiele godzin bez obawy o stan akumulatora :)

 

Bardzo fajny ten LCD. Muszę się nad takim zastanowić. Czy on ma także radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co w przyczepie takie wielkie ustrojstwo :bukiet:

Ja zamontowałem pod sufitem w sypialni małego 7' LCD i mozna sobie wygodnie na leżąco oglądać przez wiele godzin bez obawy o stan akumulatora :hehe:

 

Bardzo fajny ten LCD. Muszę się nad takim zastanowić. Czy on ma także radio?

 

Potwierdzam - bardzo fajny i bardzo dobrze odbiera na antenie przyczepowej ze wzmaczniaczem (obraz jak z kablówki - nawet w szczerym polu nad morzem) :hehe:

Radia nie ma ale za to kosztował niecałe 280 zł (w Biedronce oczywiście :hehe: , nawiasem mówiąc w tym roku już były w tej samej cenie, ale może jeszcze przed sezonem sie pojawią) :bzik:

 

Służy także w Kangoo-Camperku, chociaż jeszcze nie skończone mocowanie pod sufitem (na wzór przyczepowego) :hehe:

post-39005-imported-21f14cd2-a22d-4d7a-ab9d-7d4d6fe02061_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.