Skocz do zawartości

ZŁOckie koło Muszyny "Rumcajsówka" 26-28.09.2014r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie.

"Rumcajsówka" ZŁOckie koło Muszyny... Termin: 26-28.09.2014
http://rumcajsowka.pl/



Co tu więcej pisać ? Warto przyjechać i sprawdzić na własnej skórze :)
Na pewno bądą spacery po górach i lasach, oraz grzyby.. :) Cisza nocna obowiązuje od 6 rano.

Info na temat atrakcji turystycznych w okolicy:
http://www.muszyna.pl/pl/43663/0/Szlaki_turystyczne.html

Wcześniejsze spotkania:

http://forum.karawaning.pl/topic/14308-rumcajs%C3%B3wka-ko%C5%82o-muszyny-13-15092013/

http://forum.karawaning.pl/topic/16315-jak-maj%C3%B3wka-to-tylko-rumcajs%C3%B3wka01-04052014-bania-u-cygana-i-inne-takie/

Cennik jak z wcześniejszych spotkań 20zł + 5 zł prąd ( ceny za zestaw)  cena to 25+5zł prąd przepraszam za błędną informację!!!!!!!!!!!

Dla leni co chcą przyjechac bez cepki , jest mozliwość wynajęcia na miejscu przyczep oraz pokoi (pod nr. tel.do szeryfa Adama 24h/dobe 605452085)

Jeżeli będzie zainteresowanie to i baranek się znajdzie do wieczornej biesiady. :) ( przy liście zaznaczam ilu chętnych na baraninkę - literką B jak baran :) )

 

Pogoda na ten czas :)

http://www.accuweather.com/pl/pl/muszyna/264520/september-weather/264520


Lista chętnych na przyjazd : ( o ile dostanę możliwośc edytowania postu to będe aktuazlizował )

1) Krisio 2+2  ( 5 i 7 latek) B-2
2) Ketrab 2+2  (4 i roczek)  B-2
3) Piotr82 2+2     B-2
4) Tadzio 2       B-1
5) Arturo43  2+1   B -2
6) Gosmanka&Osmanisko 2 +3 :)   B-2
7) JanuszS   brak 
8) REZERWACJA  2+  ??   B-2
9) Mirhan2  brak

10) rezerwacja z przyczepy 1 :yes:  2  B-2

11) Kaczka26  2   B-1

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to skoro "DO APELU" to i my się oczywiście piszemy :)

W zależności jak Dominika z wolnym na piątek to albo przyjedziemy o normalnej porze albo... choć i tak nikt spał przecież jeszcze nie będzie :);)

 

 

1) Krisio 2+2 B-2
2) ketrab 2+2 (4 i 1rok) B-2 ?
3
4
5
6
7
8
9
10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro "DO APELU" to i my się oczywiście piszemy :)

W zależności jak Dominika z wolnym na piątek to albo przyjedziemy o normalnej porze albo... choć i tak nikt spał przecież jeszcze nie będzie :);)

 

 

 

:yes:

 

Dodam informację ,że zrobili nową drogę dojazdową pod samą Rumcjasówkę ... :):drive::przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w tym terminie moja praca mi zorganizowała weekend, dlatego z wielkim żalem nie mogę się dopisać. Kurcze szkoda. Zazdroszczę Wam i życzę udanego spotkania! Mam nadzieję, że to nie ostatnie w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz nas Krzysiu wstępnie no i na baraninkę również, jak mnie licho nie w... to na pewno będziemy:D

Powiedz Weronice że specjalnie dla niej będzie all inclusive..:)

 

Niestety, w tym terminie moja praca mi zorganizowała weekend, dlatego z wielkim żalem nie mogę się dopisać. Kurcze szkoda. Zazdroszczę Wam i życzę udanego spotkania! Mam nadzieję, że to nie ostatnie w tym roku...

Maciek liczymy na Ciebie, Na pewno jakoś sie wykręcisz z wekendu firmowego :ee:  zawsze możesz iśc na L-4 :]

 

No to będziemy w związku z tym chwilkę wcześniej w każdym z możliwych wariantów :) - wielkie brawa im za to :bravo:

Podejrzewam że będziecie przed nami :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek liczymy na Ciebie, Na pewno jakoś sie wykręcisz z wekendu firmowego :ee: zawsze możesz iśc na L-4

- urlop na żądanie też jest wyjściem :) opieka nad dzieckiem...

 

Podejrzewam że będziecie przed nami :drive:

 

Może nie będzie tylu świateł po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem , żeby zrobić spotkanie w pierwszy weekend października? :klotnia:

Nie marudzić , nie stękolić..zapisywać się bez marudzenia. :nono:

A tak do przemyślenia... może by świniaka w zamian baraninki??

Świniak to jest na porządku dziennym, a baranek... :slina:    ale jak większość będzie za świniakiem, to czemu nie. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.