Skocz do zawartości

Relacja z XVI Zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uprawnienia nadejdą z czasem i postami, a wszystkie filmy znajdziesz bez problemu na youtubie.

 

 

Co do przemyśleń na temat zlotów, to proponuję poprzenosić posty Sławka i Tomka do nowego tematu i tam zastanowimy się co dalej wspólnie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do przemyśleń na temat zlotów, to proponuję poprzenosić posty Sławka i Tomka do nowego tematu i tam zastanowimy się co dalej wspólnie robić.

Właśnie o to chodziło aby taki temat założyć. A tam mam nadzieję, w spokojnej i przyjacielskiej atmosferze wymyślimy aby było fajniej, ale tez by nie było komerchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę. Tak nam się spodobało, że postanowiliśmy zostać dłużej. Był to nasz pierwszy raz, a zapewne nie ostatni.

 

Pozdrawiamy gorąco wszystkich uczestników, a szczególnie niezwykle uczynną ekipę, z którą jako ostatni opuściliśmy kemping.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodziło aby taki temat założyć. A tam mam nadzieję, w spokojnej i przyjacielskiej atmosferze wymyślimy aby było fajniej, ale tez by nie było komerchy.

I tak widzimy się w sądzie...... ;)

Tak milo sie oglada Wsze zdjecia i az zal pomyslec ze nie udalo nam sie w tym roku ani w maju ani we wrzesniu...ehhh

No ale cóż ekipa....widzimy sie mam nadzieje na wiosne ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.