Skocz do zawartości

Pomoc z znalezieniu mechanika w Katowicach który zajmnie sie moją przyczepą


Siemek35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem dokładnie z Siemianowic Śląskich w tym roku kupiłem przyczepe LMC 530 Munsterland Siesta  niestety jest parę rzeczy do naprawy najlepiej jeszcze przed zimą najwazniejsze to łapy własciwie wszsytkie trzeba wzmocnić jedna już poszła a drugą wigina sprawdzenie instalacji gazowej i inne sprawdzenie Hamulców nie działa instalacja na 12v nie ma chyba przetwornicy poprzedni właściciel albo zlikwidował albo przed sprzedaniem wzioł przyczepa przyjechała z Niemiec także nie mam kontaktu co i jak piszcie gdzie można znaleśc złotą rączkę bo słyszałem ze jedna łapa nowa 250zł to niezły wydatek a moze by tylko wystarczyło wzmocnienia porobić .pozdrawiam gości z Brennej którzy byli w sierpniu tego roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kompleksowe naprawy, to w zakresie podwozia - czyli od haka do końca przyczepy z zawieszeniem itp - masz w Knurowie kolegę z forum przyczepy-wiola. Jeśli chodzi o budkę, to jest kolega z forum - Andrewa1, ale dopiero w Częstochowie. To konkretnie firmy zajmujące się budkami - sprawdzone, pojawiające się na forum. Jeśli chcesz inne firmy - to wszystkie 3 komisy w Bieruniu zajmują się naprawami (z różnym skutkiem, czasem Andrewa1 po nich poprawia), masz w Chorzowie... o nie, sorki, przenieśli się do Katowic - w okolicach Roździeńskiego: Mika-caravans. Też naprawia przyczepy. W Katowicach - ul. Koników polnych - firma przyczepy-tam. Przede wszystkim sklep z częściami, ale jakieś naprawy też robią. W najbliższej okolicy - to chyba podstawowe firmy. Przy robotach, które mógłbyś sam zrobić forumowicze będą pomagali, ale podstawa - fotki i opis problemu - jak już Ci wspomniał kmtaxi. A może i on sam Ci pomoże z konkretną naprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... najwazniejsze to łapy własciwie wszsytkie trzeba wzmocnić jedna już poszła a drugą wigina sprawdzenie instalacji gazowej i inne sprawdzenie Hamulców nie działa instalacja na 12v ...

@Siemek

Na w/w dolegliwości = "reanimacja przyczep" < kontakt, mają doświadczenie w naprawach

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mika-caravans. Też naprawia przyczepy. W Katowicach - ul. Koników polnych - firma przyczepy-tam. Przede wszystkim sklep z częściami, ale jakieś naprawy też robią. W najbliższej okolicy 

Byłem kilkukrotnie i Mika-caravans, owszem sklep ma niezły.

Natomiast trochę rozglądałem się po jego obejściu

Baza warsztatowa raczej mikra. Jakiś starszy gość coś tam na dworze dłubał w przyczepie.

Zagadnąłem go w paru bardziej konkretnych tematach i raczej konstruktywnej rozmowy nie było.

Jakoś ten cały obraz nie wywołał u mnie dobrego wrażenia.

Ale może błędnie to oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki już rozebrałem łapy w przyczepie nie było tak żle próbuje je sam zrobić wymiana kontowników wspierających podnoszenie przyczepy kontówka tylko do nitów, teraz dobre sruby i mysle że pójdzie robota a przy okazji znalazłem zakład ślusarski zajmuje sie bramami i jak cos służą pomocą w moim problemie 5 minut od mojego miejsca zamieszkania czasem nie zwraca sie uwagi koło czego się przebywa .pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem raz w Knurowie, w Wioli - polecam, pełen profesjonalizm. I to jedyny mój kontakt z serwisem karawaningowym. Zdecydowanie bliżej mi do serwisu Twojego holownika  :]

 

Tak przy okazji: duży plus dla Ciebie za porządny opis w profilu  :ok: minusik - używaj czasem znaków przestankowych typu przecinek czy kropka. Aż trudno się czyta takiego długiego posta  :pad:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.