Skocz do zawartości

IV Podlaski zlot karawaningowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ten weekend bym miał wolny to 2 nastpne do pracy (a ostatni weekend również mocno potrzebuje wolny). Nie bardzo mi się kalkuluje z późniejszymi planami. A co do niedzieli to zobaczymy. Myślałem by wpaść :) Albo w sobotę na pare godzin. Będę kombinował :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja deklaruję, że nie będę spał całą sobotnią noc :) Duchem będę z Wami :) Telekonferencję możemy zrobić ewentualnie ;) 

 

Poza tym żałuję, że nie mamy jak wyjechać :( W przyszłym roku nadrobimy to co w tym trzeba wysiedzieć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kameralnie a jednak wesoło.Były kąpiele,ognisko,wędkowanie,degustacja "bimberku podlaskiego" , grypa żołądkowa :(   no i oczywiście grzybobranie :bevil: .Maciek wstawiaj zdjęcia !!!

Jeszcze obiecaliśmy przyczepce , że nie czas na sen zimowy , więcej, rozstawiliśmy namiot obok budki.

Piszę ,bo jest to sygnał , że jeszcze co najmniej raz zawitam do Danowskich.Jest okazja do rehabilitacji i " nocne rozmowy Polaków " spędzić w większym gronie.

Nie ukrywam,że kolejny wyjazd będzie uzależniony już tylko i wyłącznie od pogody ale napewno na tym wątku się zapowiem.Reszta w Waszych rękach.

Organizujcie się.

Pozdrawiam, ja...Grzesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Leszkiem "bawiliśmy" w tym czasie w Małowistych. Przyznam, ze bałem się znanej "imprezowni" przy jeziorku i nieprzespanej nocy przez moje dzieci - dlatego Małowiste.

Podobno pogoda ma się utrzymać do końca września. Może ktoś z Was wybiera się na Spęd Karawaningowy do Serocka w ostatni weekend września?

10377442_936147869747168_184455673244659

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak oceniacie kemping w Małowistych? Zależy mi żeby było w miarę cicho i spokojnie ponieważ, jedziemy w najbliższy weekend z małym dzieckiem i całonocny hałas jest niewskazany :) Jak wygląda tam zaplecze sanitarne? Czy są prysznice, czy toalety są czyste, dopilnowane? Moja przyczepka nie ma łazienki, więc to dość istotna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem spokoju to kempig w Małowistych jest super. My byliśmy ze znajomymi + znajomi znajomych i jeszcze jedni starsi pañstwo. Naprawdę super cisza. Wyspaliśmy się jak nigdy. Obudziło nas pianie koguta.

Ale jeśli chodzi o czystość toalet to w Danowskich jest dużo lepiej.

Natomist latem na pewno Małowiste to raj dla dzieci : duży plac zabaw, piękna plaża, blisko do sklepu. Ale pomosty zaniedbane.

Jeśli teraz wybieracie się z dzickiem to polecam Danowskie bo tam masz jeszcz świetlicę z kuchnią w razie niepogody. Ale pod warunkiem że nie będzie imprezowni przy jeziorze do 3 rano. Bo wtedy to koszmar. Rok temu nasze dzieci nie zmrużyły oka. Wróciliśmy wykończeni.

W Małowistych cena 35zł za zestaw z prądem i prysznicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danowskie znam. Byłem kiedyś pod namietem, jeszcze bez przyczepy. Gdzieś już kilku wątkach zauważyłem jeden mankament w postaci stałych bywalców-imprezowiczów. Czy oni zajmują tam stałą miejscówkę, czy tez rozstawiają sprzęt za każdym razem jak popadnie? Pole jest duże więc można tez spróbować rozłożyć się z drugiej strony, z dala od nich i wtedy powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w tym samym miejscu mają tam przyczepy że tak powiem stacjonarnie. Kiedyś stanąłem na górce - w lasku - nieopodal płotu. Myślałem, że to mnie trochę odizoluje... ale myliłem się. Właśnie rok temu tak się wymęczyłem.

Ale i tak to miejsce na razie jest numerem jeden jeśli chodzi o okoliczne miejscówki.

 

Jeszcze polecam pole Sirocco nad j. Studzieniczne. Tam jest najlepiej. Tyle, że daleko do wszystkiego, tzn. media, toalety, sklep... ale za to miejsce najpiękniejsze z możliwych. No i nie ma plaży dla dziecka... co mocno utrudnia letni wypoczynek.

A bez mediów to Krowi Róg nad Sajnem. Tam jest fajna plaża, niesamowity spokój, blisko do Augustowa... ale za to brak prądu, toalety (jest drewniany wychodek). Coś tak kombinuję żeby przez zimę zaopatrzyć się w fotowoltanikę i chyba to będziesz nasz cel weekendowych podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.