Skocz do zawartości

IV Podlaski zlot karawaningowy


Rekomendowane odpowiedzi

"Nadejszła wiekopomna chwla"  Lato powoli dobiega końca wiec trzeba ruszyć temat naszego tradycyjnego jesiennego zlotu. Termin myślę że tradycyjny wrzesień lub początek października. Jak się na to zapatrujecie ? Michał może weźmiemy wędki pod-lodowe  :mikolaj: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

OK ja proponuję 13-14 września. Miejsce - to już zależy od głosowania. Albo Danowskie albo Małowiste - mi bez znaczenia.

 

A taki termin bo my na razie walczymy z chorobami w domu... mam nadzieję, że Piotrek i Aga wydobrzeją do tego czasu.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tradycyjny jesienny zlot u Kresowiaków ma odbyć się latem 13-14 września to może lepiej pod tą datą zorganizować pierwszy tradycyjny zlot zimowy. Jestem pewien, że niektórzy przybędą z nartami. Bo jak twierdzi stef: koniec września może być za zimny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jeszcze nie możemy się sprecyzować. Z pewnością pierwszy i ostatni (zimowy :lol: ) weekend września nam nie pasuje. Do tego jeszcze ten brak budy  :sciana:;)

 

Ale Pani Lidka z pewnością jakiś pokoik ewentualnie nam udostępni :) Mam nadzieję :swieca::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pewno odpada termin 19-21 tak wiec ten w okolicach 13 jak najbardziej.

PS buda ciagle zapakowana wakacyjnie wiec piszcie kiedy wam pasuje i jazda

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimniej jak w długi weekend majowy to bedzie tylko chyba od listopada .... przymrozki nam niestraszne :D. Na obecną chwilę my sie wybieramy również :D  Proponuję zmianę nazwy na Pożegnanie lata 2014

Edytowane przez Kondzio1981 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef, to te miejsce: http://www.eholiday.pl/noclegi-wk5628.html#

 

No by bez pokoiku nie ruszymy... chyba, że jeszcze dojedzie. W tygodniu chyba Pan Krzysztof ruszy do Holandii. Zobaczymy czy na coś trafi :hmm:

 

Kondzio, polecimy hurtem i pożegnamy lato witając zimę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z pokojem nie ma problemu jest apartament prezydencki :) a z doprowadzeniem budki nie ma problemu gadalem z gospodarzem to ci ja przyciągnie także też jestem za malowiste jeszcze jedno jest możliwy jednio dniowy spływ kajakiem po czarnej hanczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam to lotto...jak się dogadacie tak będzie :] 

Nasza budka stoi w Danowskich ale nie ma problemu ze zmianą miejsca.Tylko czy jest taka potrzeba?Kwestia dyskusji.

Wiadomo,że w kupie raźniej ( jak mówią muchy :] ) więc w Danowskich jest alternatywa dla  tymczasowo nie posiadających budek.

Jedynym minusem Danowskich jest możliwa obecność grzybów  :ee: .

Wydaje mi się że nic na siłę,jak ustalimy tak będzie.Mam tylko nadzieję że we wrześniu lub październiku w Danowskich ( o ile wybierzemy ), będzie możliwość spokojnego spędzenia nocy bo w okresie sezonowym to była MASAKRA (większość chyba wie o co mi chodzi :gitara: ).

Pozdrawiam ja,Grzesiek.


Jeżeli tradycyjny jesienny zlot u Kresowiaków ma odbyć się latem 13-14 września to może lepiej pod tą datą zorganizować pierwszy tradycyjny zlot zimowy. Jestem pewien, że niektórzy przybędą z nartami. Bo jak twierdzi stef: koniec września może być za zimny.

No niestety północny wschód ma to do siebie,że i narty mogą być możliwe i latem.

Maj minusowy, wrzesień może się uda na plusie ale tego nie wiedzą nawet najstarsi nizinni białostoccy górale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.