Skocz do zawartości

JESIEŃ w Willi u Źródeł - Pilica 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o dopisanie do listy uczestników 2+2 i na pieczonki. W maju dojechałem jako ostatni i wiele mnie omineło 

przyjmuję listę uczestników za listę chętnych na pieczonki :ee: czyste lenistwo...... nie chce mi sie uzupełniać wpisów :] :] :] :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 .gazirek                    4+ 1 (5 lat)

  2 .Kurus                      2+Abi
  3 .belmondo4
  4 .Marko 6                   1
  5 .bartosz_b                2 + 1 (4 lata)
  6. Bawa 2
  7. michalc3                  2 (może ewentualnie +1, ale nie ma pewności)
  8. Kaczor_dg               2+2
  9. Krak Nastka              2+2
10. Kajetan + Gonia + Kuba
11. Bynio + Jagoda + Kacper
12. Gregorov               2+1
13. Fruzia + Jożin + Michał
14. TOM3653 + Elwira +Michał
15. seba1
16. krystian 186
17. Mikal         2+2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia - to tylko naszego Maksia nie doliczaj do pieczonek, bo on to swoją karmą opędza takie spotkania ;) A sorki, nie został wpisany na listę uczestników. To teraz mam korygować listę uczestników, czy listę na pieczonki? W każdym bądź razie jest jeszcze pytanie co do BAWY. Oni zgłaszali, że im lepiej pasuje termin 10-12, ale byli jedni z pierwszych. Gdyby udało im się coś poprzestawiać i by dopasowali terminy, to głupio by było, żeby się nie zmieścili z powodu braku miejsc... A sorki, Bawa jest wpisana - brrrr odkręcamy temat!!!!

Edytowane przez Michalc3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Gdyby udało im się coś poprzestawiać i by dopasowali terminy, to głupio by było, żeby się nie zmieścili z powodu braku miejsc...

Ja nie dopuszczam myśli,że ich nie będzie, :] :] :] najwyżej wczasy zakończą w Willi u Źródeł :yay: :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie na pieczoneczki naszej skromnej załogi. Porównamy smak z austriackimi (własnej roboty) ale na pewno sie nie umywa  :slina:

No i po wczasach................witamy w kraju,a tak na poważnie to lista na pieczonki nie powatanie........bo po co,jak i tak wszyscy będą jedli specjał Jożinów :]:slina::]:slina:

 

ps.pogoda Wam dopisała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.pogoda Wam dopisała?

 

A tak różnie....  wyjechaliśmy nawet dzień wcześniej, bo sie skichało w IT. Potem Wenecja i AT .... będzie o czym opowiadać wieczorem w Pilicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia - to tylko naszego Maksia nie doliczaj do pieczonek, bo on to swoją karmą opędza takie spotkania ;) A sorki, nie został wpisany na listę uczestników. To teraz mam korygować listę uczestników, czy listę na pieczonki? W każdym bądź razie jest jeszcze pytanie co do BAWY. Oni zgłaszali, że im lepiej pasuje termin 10-12, ale byli jedni z pierwszych. Gdyby udało im się coś poprzestawiać i by dopasowali terminy, to głupio by było, żeby się nie zmieścili z powodu braku miejsc... A sorki, Bawa jest wpisana - brrrr odkręcamy temat!!!!

widzę Michałku że praca w poniedziałek Ci bardzo nie służy :ee:  a Maksia dopiszemy do listy na pieczonki .......dostanie pyszne reszteczki kiełbaski :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Michałku że praca w poniedziałek Ci bardzo nie służy :ee:  a Maksia dopiszemy do listy na pieczonki .......dostanie pyszne reszteczki kiełbaski :]

 

Znam osobe , która lubi nad ranem na śniadanie skrobać te resztki :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kemping by pojechał... ech...

 

A co ja mam powiedzieć?? Wczoraj wróciłem, od poniedziałku mieliśmy chmury, deszcze, i ogólnie niespecjalnie... a tu w pracy siedzę i ....  :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znam osobe , która lubi nad ranem na śniadanie skrobać te resztki :slina:

 

ale to musza być te przypalone a Maks dostanie resztki kiełbaski

Fruzia - a znasz kogoś, komu by służyła? Szczególnie przy ładnej pogodzie? Człowiek o ogródku myśli, na kemping by pojechał... ech...

oj masz rację ......przy takiej pogodzie nic się nie chce :]

A co ja mam powiedzieć?? Wczoraj wróciłem, od poniedziałku mieliśmy chmury, deszcze, i ogólnie niespecjalnie... a tu w pracy siedzę i ....  :krzykacz:

następne wakacje we wrześniu :miga: w kraju

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan Ty nie narzekaj tylko dawaj do Bałtowa na zlot w piątek. :miga:

 

W sobotę do pracy a poza tym konto świeci pustkami po włoskim drenażu  :pad:

 

Gratuluję wymiany budki, nawet nie wiedziałem kiedy....  :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.