Skocz do zawartości

Jura warto zobaczyć . REZERWAT PAZUREK


TomaszOlkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno czyli 6 lat temu powstał  nowy Rezerwat na jurze - Pazurek dziśaj z Emilkom szlak pretarliśmy jest duży parking z 4 wiatami  na grill około 2 km od Rabsztyna warto zobaczyc pospacerowac w drodze na Ojców :-)

 

Trasa (szlak czerwony) ok 6 km z bucika :-)

 

http://www.vtour.pl/wirtualny-spacer/3002/pazurek/rezerwat-przyrody-pazurek.html

 

 

post-13559-0-88383200-1408828762_thumb.jpg

post-13559-0-72141800-1408828775_thumb.jpg

post-13559-0-92720500-1408828790_thumb.jpg

post-13559-0-78566400-1408828831_thumb.jpg

post-13559-0-78434400-1408828899_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na Jurze fajnie, tylko z Emilkom i innymi bykami nie bardzo da się tam chodzić. A tak na marginesie "w drodze na Ojców" to też mylna informacja - wszystko zależy od tego skąd się jedzie.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzę ,że kolega polonista juz szuka zwady ,jak w kazdym jego poscie czy bycie dyslektykiem skazuje mnie na milczenie ?. W drodze na Ojców jadąc szlakiem Jury a nie z giełdy staroci w Gliwicach. :P

Nie szukam zwady tylko chcę zwrócić uwagę na błędy. Pisząc w ten sposób wykazujesz brak szacunku dla adresatów. Wystarczy włączyć sobie kontrolę pisowni i po sprawie, a znam wielu tzw dyslektyków którym mówić w ten sposób o sobie jest bardzo wygodnie. Widzisz szanowny Tomaszu z Olkusza to Ty się czepiasz niepotrzebnie giełdy, bo dla mnie zarówno Jura jak i giełda staroci mają duże znaczenie,choćby z tego powodu, że moje korzenie to właśnie Jura, a giełda to fajny targ na którym można kupić sporo ciekawych rzeczy - przyjedź to zobaczysz. A tak nawiasem to, że mam odmienne zdanie na kilka tematów - co Ty nazywasz  czepianiem się - nie powinno być powodem do takiej polemiki. Zwrócenie uwagi na błędy jedni przyjmują z pokorą i przepraszają, a drudzy (ci z papierami) się najeżają, ot i cała różnica. Nie rozumiem też dlaczego tylko poloniści mają zwracać uwagę na kardynalne błędy piszących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzę ,że kolega polonista juz szuka zwady ,jak w kazdym jego poscie czy bycie dyslektykiem skazuje mnie na milczenie ?. W drodze na Ojców jadąc szlakiem Jury a nie z giełdy staroci w Gliwicach. :P

Aleś poleciał jak Disco Polo na granicach małopolski :]

Aleś poleciał jak Disco Polo na granicach małopolski :]

wracając do tematu: Jura ma swoje uroki nie zależnie od której strony się wjedzie :skromny:

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.