Skocz do zawartości

Wrześniowy SPOT w Bałtowie 12-13-14 09.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam szanowne grono. Super, że tym razem zlot na terenie parku. Nie wiecie czy z okazji zlotu możemy też liczyć na jakieś zniżki w domkach - zaprosiłbym może znajomych bez czepki.

 

W każdym razie dopiszcie mnie wstępnie w 2 składach:

toa (2+2)

maq (2+2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Adria   2+1

2) Mariusz-Wilk 450   2+2

3) RobiBona   2+ 1/2

4) david_dv   2+1

5) emus2   2+2

6) Arturo43   2+1

7) Beny 2+1

8) pathrow 2+2

9) Zefir 2+ pies

10) Sluger 1+1

11) Toa 2+2

12) Maq 2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... spoko tylko się upewniam... :ee:

 

Eee to znaczy się rozmawiacie o tym polu kempingowym po prawej stronie za parkingiem czy też w innym miejscu mamy być ?? Jako początkujący mam takie pytanko - czy na takie weekendowe wyjazdy zabieracie i rozkładacie przedsionki ?? Jeszcze nie byłem na takim spotkaniu a za mną dopiero jeden wyjazd z budką tak więc mam małą tremę :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawa przedsionka wygląda tak że jeśli masz ochotę i doświadczenie w rozkładaniu to czemu nie. Tym bardziej że we wrześniu to pogoda lubi płatać figle, a i jeszcze jedno jeśli masz dzieci to taki przedsionek super sprawa. my rozkładamy zawsze'czy na 3 dni czy na tydzień jest to nasz garaż córka ma tam zabawki itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku czy coś wiadomo w sprawie upustów za wejścia i domki?

 

 

Eee to znaczy się rozmawiacie o tym polu kempingowym po prawej stronie za parkingiem czy też w innym miejscu mamy być ?? Jako początkujący mam takie pytanko - czy na takie weekendowe wyjazdy zabieracie i rozkładacie przedsionki ?? Jeszcze nie byłem na takim spotkaniu a za mną dopiero jeden wyjazd z budką tak więc mam małą tremę :oslabiony:

 

Ja raczej nie biorę przedsionka na krótkie wyjazdy (bo jest dość ciężki) i korzystam z markizy a wcześniej daszku ale zależy jak kto lubi. W przedsionku jak napisał kolega wyżej można usiąść i rozłożyć rzeczy więc czasem fajnie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upust na wejście Juraparku jest zapewniony .Myślimy nad formą - może identyfikatory ?

Kilka sztuk i będziemy je sobie przekazywać.

Domki - informacja dopiero w poniedziałek,ponieważ 14 września są Targi Wędliniarskie

i mogą być zarezerwowane. Pani mi doradziła 'Bałtowski Jar" lub agroturystyka " U ZOSI ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikatory lub prościej morze zrobić listę wszystkich uczestników naszego spotkania i przekazać do recepcji Juraparku, wtedy dostaniemy upust przy wejściu, powołując się na listę, oczywiście za okazaniem dowodu osobistego.

Edytowane przez Mariusz-Wilk450 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie my (2+2) też się piszemy, ale tylko jak będzie w miarę ciepło, bo żonka i dzieciaki są ciepłolubne. No i dopiero od soboty.

 

Ps. Kiedy lista będzie zamknięta?

Edytowane przez SpongeBob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę weź większą wersję przedsionka - zapalimy w środku grila. Ja już to testowałem.

Oprócz szaszłyków będzie cieplej w przedsionku. :hmm: 

 

hahaha no nie wiem co na to by powiedziała moja żonka ?? Raczej by nie wyglądała :serducha:  tylko bardziej :zlo: Ale myslę że damy radę :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.