Skocz do zawartości

Wisła -kemping Jonidło-zakończenie wakacji ,w terminie :27-31.08.2014 r


Rekomendowane odpowiedzi

Andrzejku a my ciężko pracujemy :) miłej zabawy

Macie tak blisko do Wisły.Szkoda,że nie możecie dojechać do nas.

To,że wyjechałem dzisiaj do Wisły ,nie oznacza,że tam dotarłem :)

Deszcz zmienił moje plany,będę tam dopiero od jutra-zatrzymaliśmy się u teściów po drodze-przynajmniej w Juli kupiłem sobie zabezpieczenie kradzieżowe do haka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

czy w Kaczych Błotach jest ogólnie dostępne miejsce do kempingowania ? http://goo.gl/maps/cSczq

Niestety nie ma,jedna z naszych znajomych ma tam działkę i na koniec wakacji robi tam spotkanie znajomych pod namiotami i z cepkami- warunki jak na dziko ,bez prysznica,bez wody zdatnej do picia i zawsze brakuje miejsca na namiot. :biwak:

ps.

ale jesli jesteś zainteresowany Jurą to zobacz wątek  -    Jesień w Willi u Źródeł-Pilica 2014  -   zapraszamy

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jędrek! Wbijamy z nienacka.Szykuj extra place i dobre humory! Przyjeżdżam w 3 ekipy i obchodzimy mój geburstag! Zapraszam forumowiczów....

Miło,że afrikaner wczoraj dojechał.Okazało się ,że znamy się kupę lat :) ,a nie wiedziałem ,że ma konto na forum.

Czekamy na jeszcze jedną załogę,która się zapowiedziała.

Pogoda od wczoraj jest extra.Kamping jest dopasiony.

Pozdrawiamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory.nie wyszło z powodów rodzinnych.przepraszamy.

Spoko,spotkamy się innym razem.Dobrze ,że dojechał przypadkowo  afrikaner z ekipą i miał urodziny,bo musiałbym sam tam siedzieć.

Kemping bardzo fajny,warunki doborowe,sanitariaty na wysokim poziomie z papierem toaletowym zawsze,ciepła woda,duży grill z zadaszeniem,drewno,dostęp do rzeki ,plac zabaw dla dzieci ,hotel,domki kempingowe,duża restauracja-niezłe ceny.Rozmawiałem z szefem na temat zniżek dla nas i będą.Możemy również zorganizować sobie tam jakiś zlot-cena pobytu do ustalenia z szefem .W chwili obecnej cena za zestaw :przyczepa ,samochód,przedsionek,2 osoby,prąd to 46 zł bez zniżki :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo w Wiśle na kempingu Jonidło nasz zlot już był  :]

Tu masz link do poczytania: XII Zlot karawaning.pl

 

Ceny od kilku lat na Jonidle nie uległy zmianie.

Ciekawy jestem tylko wpływu postawionego na środku kempingu hotelu na życie...

To nie jest aż tak duży teren, żeby nie było to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo w Wiśle na kempingu Jonidło nasz zlot już był  :]

Tu masz link do poczytania: XII Zlot karawaning.pl

 

Ceny od kilku lat na Jonidle nie uległy zmianie.

Ciekawy jestem tylko wpływu postawionego na środku kempingu hotelu na życie...

To nie jest aż tak duży teren, żeby nie było to bez znaczenia.

To że zlot był to wiem,czytałem wcześniej te posty.W hotelu spało kilka osób, w tym znajomi afrikanera.

Byłem tam pierwszy raz i kemping mi się spodobał więc polecam.

Rozmawiałem z p.Bogdanem z Gliwic -pamięta Cię ze zlotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem znowu od piatku do niedzieli.Pogoda była extra.Załapalismy się na rajd samochodowy w Wiśle,widzieliśmy się z Kajetanowiczem i innymi,były też  zabytkowe pojazdy.W sobote ruszylismy z rana na grzyby-coś tam uzbieraliśmy,potem wyjazd kolejką na skocznię Małysza,dalej spacerkiem  pętla cieńkowską do zjazdu druga kolejka i powrót pieszo pod skocznię.W niedzielę bylismy w  rezydencji Prezydenta RP w Wiśle na mszy świętej.

Polecam ten kamping :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.