Skocz do zawartości

"U Kaliny" Jantar (camp 178)


Gitner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Stacjonuję obecnie U Kaliny w Jantarze, ul. Morska 9. Za zestaw 2os + auto + przyczepa + prąd (bezp 10A) płacimy 64zł. Do plaży 100m, na terenie ośrodka jest pensjonat i pole campingowe. 2 czyste sanitariaty, woda gorąca 2 razy dziennie przez 2h. Pole duże, czyste, przeważnie trawiaste, w przeważającej części rzadko zadrzewione. Obecnie prawie puste (koniec sezonu?), przy bramie wjazdowej sklep, teren ogrodzony i strzeżony. W holu pensjonatu można wygodnie korzystać z WIFI. Brak dziczy, pełna kultura. Jestesmy zachwyceni. W porównaniu z planowanym polem na Rybackiej 17 to niebo a ziemia. Tam liczą sobie za taki zestaw 45zł. Od nich do plaży jest ok 1.5km, standard powiedziałbym na 3 przy 6 U Kaliny. Na terenie są boiska etc., można też tu wynająć przyczepy. Do centrum Jantara 1km. Przy samym ośrodku jest rondo a wokół niego knajpy, budki itp z jedzeniem.. Przez centrum przejeżdża kolejka wąskotorowa, która możemy dojechać do Stegny czy np. muzeum w Sztutowie. 

 

Jeśli ktoś jest w pobliżu zapraszam na chmielne :)

post-14692-0-07530500-1408534747_thumb.jpg

post-14692-0-55233200-1408534751_thumb.jpg

post-14692-0-25325200-1408534755_thumb.jpg

post-14692-0-52509600-1408534759_thumb.jpg

post-14692-0-72716600-1408534763_thumb.jpg

post-14692-0-44449900-1408534768_thumb.jpg

post-14692-0-58957400-1408534773_thumb.jpg

post-14692-0-40137100-1408534778_thumb.jpg

post-14692-0-89961200-1408535230_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Stacjonuję obecnie U Kaliny w Jantarze, ul. Morska 9. Za zestaw 2os + auto + przyczepa + prąd (bezp 10A) płacimy 64zł. Do plaży 100m, na terenie ośrodka jest pensjonat i pole campingowe. 2 czyste sanitariaty, woda gorąca 2 razy dziennie przez 2h. Pole duże, czyste, przeważnie trawiaste, w przeważającej części rzadko zadrzewione. Obecnie prawie puste (koniec sezonu?), przy bramie wjazdowej sklep, teren ogrodzony i strzeżony. W holu pensjonatu można wygodnie korzystać z WIFI. Brak dziczy, pełna kultura. Jestesmy zachwyceni. W porównaniu z planowanym polem na Rybackiej 17 to niebo a ziemia. Tam liczą sobie za taki zestaw 45zł. Od nich do plaży jest ok 1.5km, standard powiedziałbym na 3 przy 6 U Kaliny. Na terenie są boiska etc., można też tu wynająć przyczepy. Do centrum Jantara 1km. Przy samym ośrodku jest rondo a wokół niego knajpy, budki itp z jedzeniem.. Przez centrum przejeżdża kolejka wąskotorowa, która możemy dojechać do Stegny czy np. muzeum w Sztutowie. 

 

Jeśli ktoś jest w pobliżu zapraszam na chmielne :)

cyt:"Obecnie prawie puste (koniec sezonu?)...", a może to nie koniec sezonu tylko opinie ( patrz link http://forum.gazeta.pl/forum/w,195,46974951,,Uwaga_na_camping_Kalina_w_Jantarze.html?v=2 ) wpłynęły na tak niską frekwencję? Nie chodzi o to że kwestionuję opinie Gintner-a jedynie szukam obiektywnej opinii o tym polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co tam było więcej napisane bo ja widze tylko jeden post jakiejś klientki, może zbyt przewrażliwionej na swoim punkcie. Nie odczytuj też mojego postu jako reklamy pola. Opisałem swoje odczucia. Poza tym na pozostałych campach tez było pusto, Za mojego pobytu właścicielem była juz córka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeździłem do Kaliny przez trzy sezony. Kemping fantastyczny, super położony, ale dla mnie miał jedną ogromną wadę, a mianowicie ciepła woda limitowana przez dwie godziny rano i wieczorem. Dodatkowo jest tam słabe ciśnienie wody, więc bywało tak, że w sezonie jak poszedłem się kąpać, to woda leciała malutkim ciurkiem i trzeba było czasami kucnąć, żeby coś skapało z prysznica. Sam właściciel, hm.... (my go ochrzciliśmy "rudy"), niby mi się dobrze z nim żyło, ale ciągle traktował ludzi jak potencjalnych złodziei. Chodził po całym terenie, zaglądał do namiotów, czy przypadkiem ktoś nie używa elektrycznej kuchenki, albo farelki i za bardzo zużywa prąd..... W weekendy, lub jak była bardzo ładna pogoda napychał samochodami, którymi przyjechali ludzie na plażę, kemping do granic możliwości. Generalnie wszystko bym odpuścił, gdyby nie ta woda. Raz, że jej nie było, a dwa, że nie mogłem się wykąpać zaraz po przyjściu z plaży, tylko musiałem czekać do 20:00, aż właściciel odpali piec.

Zmieniłem miejscówkę na alexę, w Chłapowie i od 6 lat jestem jej stałym gościem. Jedyny minus to wąska plaża, ale sam kemping jest rewelacyjny, mają nawet animatorów, którzy po południu zajmują się dzieciarnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Omijajcie ten obóz! Właściciel porażka, każdego traktuje jak potencjalnego złodzieja, recepcjonistka niemiła, strażnik parkingowy bardzo niegrzeczny. W toaletach nie ma papieru toaletowego, mydła, ręczników nie mówiąc o suszarkach do rąk. W damskiej toalecie są tylko 2 prysznice! Ciepła woda tylko w godz. 8-10 i 20-22 SKANDAL!! Kąpiel dzieci to makabra. Przyjaciel czekał na prysznic 1 godzinę !!! Jeśli wracasz z plaży z piaskiem na skórze i we włosach musisz czekać aż do wieczora aby wziąć prysznic. Jedna z umywalek w toalecie nie ma kranu. Jest to nie do przyjęcia w dzisiejszych czasach!!! Mycie naczyń w ciągu dnia w przeznaczonych do tego zlewach w których jest tylko lodowata woda!! Poza tym nie ma światła w godzinach wieczornych.
Dyskoteka w nocy na plaży bardzo głośna. Byliśmy pierwszy i ostatni raz tutaj. Traktowani byliśmy jak w obozie jenieckim. Kultura jak dbać o klienta jeszcze tutaj nie dotarła. Przyjaciele, którzy próbowali nas odwiedzić, musieli zapłacić a odwiedziny tylko do godz. 20!!! Jak zapytaliśmy a co później to właściciel odpowiedział - "to niech się zameldują na noc i zapłacą za nocleg". Nie dziwię się, że było tak mało odwiedzających, bo każdy jak usłyszał ich regulamin to uciekał. Gościnności żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego campu to się w pełni zgadzam z kaniadzdzu. Zatrzymałem się tam na jedna noc i potwierdzam spostrzeżenia. Dodam ze na kampie zakaz patroszenia ryb oraz na wejściu jesteśmy "obrączkowani" - czy chcemy czy tez nie (za opaski i numerek kaucja 4x5 + 5 czyli 25 zl) . Samo usytuowanie i otoczenie OK. W połowie lipca było z 10-15 załóg - czyli pusto, wręcz kameralnie - na gallusie i na stegnie było full. Za 2+2 bez prądu coś koło 70-75. Na całym kampie 4 kabiny męskie i 4 damskie, to samo z WC. Jeśli chcesz ciepłą wode poza darmowymi godzinami, musisz zapłacić extra. Wyjazd z kampu do godz 12 pod groźba zapłaty za dodatkową dobę. Tez odczułem, ze mogę być potencjalnym oszustem. Ogólnie gdyby nie to ze była juz 22 i chcieliśmy się po całym dniu jazdy umyć, nie zostałbym tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

My jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeździmy któryś rok z kolei. Teraz byliśmy na 6 namiotów, 20 osób. Właściciel bardzo w porządku. Czytam komentarze i nie wyrabiam. To jest pole namiotowe a nie hotel. Pozdrawiamy naszą miejscówkę i Właściciela. Ekipa z Torunia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
10 godzin temu, mundek28 napisał:

A co obecnie można powiedzieć o tym kempingu?

W zeszłym roku byłem w Młodym Delfinie. Obłożenie full pomimo że połowę dalej do plaży.. codzienne przechodziłem nawet dwa razy na dobę obok Kaliny, a tam może z 8 przyczep. Ponoć ośrodek cieszy się kiepską opinią, co można wyczytać w google. Wydaje mi się że to dodatkowa działalność obok pensjonatu i goście z pola traktowani są jak drugiej kategorii.

W środku nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byliśmy na kempingu u Kaliny w Jantarze przez dwa tygodnie w lipcu 2021r.  i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kemping usytuowany jest w bezpośredniej bliskości morza i lasu sosnowego,  jest sklep spożywczy i trzy budynki sanitariatów sprzątanych non-stop, a woda ciepła dostępna o każdej porze. Teren ogrodzony , strzeżony .  Dziękujemy też wszystkim pracownikom w recepcji za miłą obsługę, zrozumienie i pomoc  w każdej sytuacji. Na pewno wrócimy tu za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bożena i Andrzej nr 100 napisał:

Byliśmy na kempingu u Kaliny w Jantarze przez dwa tygodnie w lipcu 2021r.  i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kemping usytuowany jest w bezpośredniej bliskości morza i lasu sosnowego,  jest sklep spożywczy i trzy budynki sanitariatów sprzątanych non-stop, a woda ciepła dostępna o każdej porze. Teren ogrodzony , strzeżony .  Dziękujemy też wszystkim pracownikom w recepcji za miłą obsługę, zrozumienie i pomoc  w każdej sytuacji. Na pewno wrócimy tu za rok.

Ojej. Pięknie

20 godzin temu, mundek28 napisał:

Bożeno i Andrzeju a może macie aktualne fotki z tego kempingu? Jakie obłożenie?

Jako właściciele muszą mieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.