Skocz do zawartości

komisy w okolicy trójmiasta ?


hirek3

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe kolego że nie zareagowaleś jak elaola napisała swój post ,kipiało z niego nienawiścią,wyrywanie zdań z całej trsci i pisanie do tego komentarza,szczególnie tak głupiego to jest nie na miejscu

Nie raz mi już zarzucono że kiepski ze mnie moderator. Jest w tym dużo prawdy :niewiem:, ale niestety rzeczywistość pozostaje taka że to ja oceniam który post "kipi nienawiścią" i albo to zaakceptujesz, albo zawsze są inne fora na których są lepsi moderatorzy na które gorąco zapraszam :niewiem:. Liczę na to że koleżankę przeprosisz.

 

nie rozumiem kolego co oznacza 2 post i czuje sie pewnie ? mam 40 lat i mysle ze w moim wieku bedziesz sie tez czul pewnie.

 

co do tej przegladarki nie rozumiem ,jest ich klika dlo wyboru,wiec Twoje insynuacje są troche nie na miejscu .

Słuchaj to że jestem młody nie oznacza że jestem tępy, obserwuje i dużo widzę. Jak byś chciał wiedzieć to zarówno na tym koncie jak i pisząc z konta swojego brata (którego bronisz jak tygrys) popełniasz błąd stawiając przecinki. Uwierz mi momentami jestem pedantyczny i szybko wyłapuję takie sprawy :blagac:. Pamiętaj również że jestem administratorem i wiem o każdym z Nas troszkę więcej niż zwykli użytkownicy :niewiem:.

 

Proszę wszystkich o poważne wypowiedzi i nie karmienie trolli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Liczę na to że koleżankę przeprosisz.

 

w takim razie sie przeliczysz nie mam zamiaru się przed nikim tłumaczyć

 

 

jestem tępy, obserwuje i dużo widzę. Jak byś chciał wiedzieć to zarówno na tym koncie jak i pisząc z konta swojego brata (którego bronisz jak tygrys) popełniasz błąd stawiając przecinki

 

oglądasz za dużo filmów

nie mam brata jestem jedynakiem :niewiem:

masz post bez przecinków powinieneś byc zadowolony

Moderator według mnie powinien być obiektywny a wąchać bo bo mu coś śmierdzi

ale za 10 lat będziesz myslał inaczej

 

niestety wyjeżdzam na pare dni do niemiec i nie bede mógł nic napisac

być moze wcale nie napiszę bo moje zdanie odbiega od zdania towarzystwa wzajemnej adoracji

 

tak na zakończenie "jakbyś" należy pisać razem nie osobno

ale nie dopatrzyłem się w tym żadnego spisku :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

towarzystwa wzajemnej adoracji
No tak, jedni mają "Towarzystwo wzajemnej adoracji", a inni zapewne tworzą towarzystwo "Ogólnej upierdliwości" Jest już was kilku, więc spoko, tworzycie już jakąś konkretną grupę, oczywiście nikogo nie będę wywoływał imiennie do tablicy i tak wszyscy wiedzą :niewiem:

A teraz można już bez urazy do śmietnika i kłódkę założyć , bo znowu się :niewiem: bez sensu zacznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dyskusja ma ciąg dalszy, teraz na warsztaty samochodowe przeszło.

A już tekst o "asystowaniu przy naprawie" jest naprawdę piękny.

Tak trzymaj, daleko zajdziesz przez te 10 lat co to ma być tak dobrze.

A Twoi mechanicy widzę pijący znaczy są jak do pracy nie przychodzą, fajny warsztat, widocznie

wiążą z nim dużą przyszłość, albo tylko na flaszkę mogą zarobić.

 

No, za naszą Elaolę to pomidor sie należy jak nic. :niewiem:

 

Dobrze, że mi sie na razie nic w Gdańsku nie zepsuło w aucie....w razie czego laweta i do domu...

 

Pozdro, J.

 

Yabulon, Twoja sygnatura jest jednak bezkonkurencyjna.

 

No wieeeem, mieliśmy nie karmić, tak mi sie jakoś napisało, sorry. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się troszkę żal zrobiło chłopaków z Trójmiasta. i proszę mnie o regionalizm nie posądzać, bo ja ze Śląska pochodzę :niewiem:

 

każdy kto prowadzi małą firmę ma takie czy siakie problemy z pracownikami, ale po pierwsze nie ma obowiązku prowadzenia działalności gospodarczej, po drugie można ją prowadzić według swoich standardów, a niewidzialna ręka rynku oceni.

pracownicy zawalili mi roboty i co wtedy? zaczynało się od "przepraszam bardzo" wobec każdego komu uchybili, potem naprawiało się szkody o ile to jeszcze możliwe. pracowników pouczało się, zwalniało, wymieniało...

 

o klienta się dba, a nie obarcza go winą za swoją (odpowiadamy za całokształt działań swojego przedsiębiorstwa) indolencję.

Mark1 i ten drugi kolega co to się ledwie pojawił, ale już do Niemiec wyjeżdża tego nie rozumieją. obawiam się znając np. swoich konkurentów w branży (wszyscy prowadzimy małe firmy usługowe), że większość z Was teoretycznie rozumiejących, że "klient nasz pan" to nie puste słowa, jeżeli miałoby się zmierzyć z własnym biznesem i dodatkowo być zależnym od często kiepskiej jakości pracowników zaczęlibyście szukać usprawiedliwień jak powyżsi kolesie. może taka już natura Polaka? nie wiem...

 

że się kolega obrusza na TWA? jest TWA i ma prawo być TWA

ja tego nie kupuję, ale zawsze coś ciekawego z forum wynika. w końcu mogę sobie darować kilka mniej mnie interesujących wątków :niewiem:

 

Tomii, moim zdaniem nie ma czego moderować w tym wątku, bo nie wykracza poza dopuszczalne granice dyskusji.

 

Jacek- zapewniam, że wprawdzie w Trójmieście wiele warsztatów samochodowych to jak i w całej Polsce jakieś szemrane interesy, ale jak ktoś będzie w potrzebie to na pewno pomogę znaleźć uczciwy i szybki serwis

 

tymczasem czekamy na wiosnę :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaola która wyrażając swoje zdanie pisze jakies bzdury ,widocznie elaola chciała zabłysnąć przed świętami :bzik:

Miły AndrzejkuGD nie potrzebuję świąt żeby zabłysnąć-ja zawsze błyszczę kiedy tylko mam na to ochotę.

Wyraziłam swoje zdanie i jak widzisz większość kolegów jest tego samego zdania,a to znaczy że chyba miałam rację.

,kipiało z niego nienawiścią

Jaką nienawiścią :] wyciągnęłam tylko wnioski z Twoich słów.

niech sam zostanie pracodawcą

Jestem pracodawcą i takie podejście do sprawy uważam za nieporozumienie,dobry pracodawca nie ma problemów z pracownikami uwierz mi .

Powodzenia życzę, ale na wszelki wypadek szukaj może nowego zajęcia

Podpisuję się obiema rękami pod życzeniami Yabulona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja tylko pytałem o komisy w okolicy trójmiasta, nie wiedziałem że taką "wojnę" rozpętam

 

Dla rozluźnienia tematu powiem że przyczepkę już kupiłem w http://www.auto-caravan.pl

 

Zmienia może temat (może wyjdzie to na dobre) i zapytam kolęgów z trójmiasta gdzie najbliżej Sopotu (nie chce za daleko ciągac przyczepy bez papierów) zrobię przegląd zerowy przyczepy i co na takim przeglądzie jest sprawdzane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest bardzo dobry wybór

mam nadzieję, że z zakupu i obsługi jesteś podobnie zadowolony jak ja

 

pochwal się co kupiłeś- jak nie masz swoich fotek to link do auto-caravan

 

tutaj sprawdzają dokładnie, ale nigdy nie wiem czy do pierwszego przeglądu przyczepy nie musi być okręgowa skp. zadzwoń do autotestu i zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.