Skocz do zawartości

Mała-DMC1000kg pod Auris


carlito

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że tu masz układ z jednym łóżkiem w którym śpicie w trójke :hmm: . Przy kiepskiej pogodzie ciągle go trzeba będzie rono i wieczór ścielić, żeby jakoś wspólnie zjeść... albo się pobawić (dziecko). Ja na twoim miejscu wybrałbym układ z tego Stecermana powyżej.

I jeszcze jedno. Każdą angielke przed kupnem w Twoim przypadku poprostu bym zwazył...

Wiem co mówie bo pierwszy raz w zyciu tego lata ścieliłem jedno z łóżek do posiłku przez 2 dni i ręce mi opadały...

Na prawdę to nie jest jak w domu z wersalką jesli masz zagospodarowane schowki.

cenna rada...dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój Beyerland 400-2 (angielka na Europę) ma DMC 1000 (masa własna 667 kg) i ciągnę ją Toyotą 1,4 benzyna. Szału nie ma ale spokojnie się jedzie.

da się...da się :)

http://przyczepycampingowepoznan.pl/pl/oferta?pid=46&sid=430:BEYERLAND

 Taki styl zabudowy podoba mi się. W tym przypadku jest 1 łóżko, a to jest jak powiedział Commander mało praktyczne dla naszej trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jako że też mam załogę 2+1 (6lat) stanowczo odradzam Ci tzw. salonki. Czyli cepki z jednym spaniem. To jest jakaś pomyłka nawet dla załogi bez dzieci według mnie. 

ten Bayer... jak sam zauważyłeś jest salonką i już odpadł według mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo reklamować bo nie mam żadnego powodu, ale z opinii forumowych mozna wysnuć wniosek, że uczciwymi handlarzami sa właściciela komisów z Bierunia. Może zacznij tam konkretnie szukać bo szansa będzie większa, że jak ci się jakaś spodoba to się bedzie nadawała do jazdy a nie do remontu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ale wiem na czym polega jej konkurencyjność cenowa... WC przenośne :hmm: .

Pomimo to padaj do stóp chłopakom z okolic :blagac: , może podjadą obaczyć co i jak :foch:.

Mam identyczny układ w swojej i takiego szukałem, bo przy gotowaniu nie jara w budzie tylko wywiewa przez okna i drzwi. Do lodówki tez blisko jak biba w przedsionku się wykluje :slina:


Tyle że może mieć wiecej niż te 800 parę kilo ale do 1000 się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ale wiem na czym polega jej konkurencyjność cenowa... WC przenośne :hmm: .

Pomimo to padaj do stóp chłopakom z okolic :blagac: , może podjadą obaczyć co i jak :foch:.

Mam identyczny układ w swojej i takiego szukałem, bo przy gotowaniu nie jara w budzie tylko wywiewa przez okna i drzwi. Do lodówki tez blisko jak biba w przedsionku się wykluje :slina:

Tyle że może mieć wiecej niż te 800 parę kilo ale do 1000 się zmieści.

prysznica tam nie widzę...a to wc przenośne w praktyce jak się przedstawia? Układ mi się podoba, Emeradude to francuska firma? Jak ona technicznie wypada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomijajać kibelek to budka super.

 

 

prysznica tam nie widzę...a to wc przenośne w praktyce jak się przedstawia? Układ mi się podoba, Emeradude to francuska firma? Jak ona technicznie wypada ?

Wc przenośne ma to do siebie, że nie masz kasety wyciąganej na zewnątrz - jest to lekka niedogodność.

 Firmy nie znam ale francuskie budki są lekkie.

Edytowane przez toa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to bliźniak do Stecermana. Prysznic w przyczepie sobie daruj zanim nawet o nim pomyslisz.

Zawsze od biedy węża można przez okno kibla wystawic na pole jak już musisz na swoim się pluskać...

Rzeczywiście układ identyczny http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-sterckeman-2002r-i4523391663.html.

Brakuje mi tu tylko przedsionka, ten prysznic wskazany, a z kibelkiem to sobie przecież poradzimy :) (cena nie za wysoka jak na ten standard?)

W budce do dmc1000 już wiem co mi się podoba.

Edytowane przez carlito (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tylko starczy miejsca, to możesz sobie tam przecież zamontować wc kasetowe, nowy zestaw za niewiele ponad 1000zł.

 

w tej marce - Emeradude  - obawiałbym się jedynie detali, które mogą być ciężko osiągalne -np okna po wybiciu. Nie jest łatwo zakupić okno używane nawet do popularnych przyczep, a tutaj masz prawie pewność szukania oryginału i jak już się uda znaleźć to cena może powalić. Wiem, że za często tych okien się nie kupuje, ale jednak brałbym to pod uwagę :) a przede wszystkim sprawdziłbym ich stan przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlito...mam nadzieję że nie mylisz brodzika z prysznicem...

Oprócz prysznica musiś mieć: duzy zbiornik na wode, duzy zbiornik na wodę szarą, bojler elektryczny lub gazowy i wycierac kabinę po kazdym myciu do sucha. Jeśli chodzi ci o higienę dziecka to zupełnie wystarczy duża balia i woda zagrzana w czajniku.

Z takim DMC i w takich pieniadzach i takich rozmiarach nie kupisz przyczepy z tym co wymnieniłem wyżej.


E.. maarec nie strasz chłopa. Taką dedukcją czesć moich znajomych boi się podgrzewanej szyby w aucie, bo co bedzie jak pęknie...

Budka faktycznie ładna a przecież sporo czesci jest wspołwymiennych z innych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKA SAMA I BARDZO BLISKO :skromny:

nowsza i tylko trochę droższa

http://otomoto.pl/inny-emeraude-400-2007-T4462960.html


na, u tu już szok cenowy :]

jakiś wysyp

 

http://moto.gratka.pl/tresc/caravelair-caravelair-emeraude-400-17224017.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.