Skocz do zawartości

Pierwszy raz czyli co mi jest niezbedne do przetrwania?


Srebny76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jestem nowym użytkownikiem Waszego forum dlatego proszę o wyrozumiałość.

 Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych i zaprawionych w bojach użytkowników.

Została podjęta decyzja o zakupie przyczepy marki Dethleffs. Zresztą nie Marka tutaj istotna Ale fakt iż będzie to nasz pierwszy tego typu zakup. Nasz team sklada się z 2doroslych i 2dzieciakow (2 i 5lat).

Pytanie brzmi: co jest absolutnym "just have" przy naszej pierwszej "wycieczce" z przyczepą na kilka dni? 

Czy warto kupić "mover"? 

Zdaje sobie sprawę że jako nowicjusz moje pytania mogą co poniektorych rozbawic ale wolę spytać niż później in the muszle od nowhere szukać pomocy:)

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Po pierwsze uzupełnij profil - będzie wiadomo trochę więcej o Tobie. Po drugie napisz gdzie chcesz jechać : czy Polska czy zagranica/ kamp/ na dziko itp.

Po trzecie użyj szukajki - są całe listy tego co się przydaje ale jak dla mnie:

 

- meble kempingowe,

- sztućce

- talerze

- kabel prądowy

 

reszta zależy od tego czego potrzebujesz i co masz na wyposażeniu.

 

Mover raczej jest dodatkiem chyba że masz dużą przyczepę choć i wtedy na kampie z pewnością znajdziesz osoby, które pomogą Ci przestawić czepkę.

Edytowane przez toa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak kolega Robak napisał, podobnych tematów jest masa (o moverach także). Poszukaj, poczytaj, a jeśli nadal nie będziesz wiedział - pytaj.  

 

Tu masz pierwsze dwa "z brzegu" 

http://www.gdansk4u.pl/praktyczne-informacje/niezbednik/karta-turysty

http://forum.karawaning.pl/topic/3051-co-zabrac-ze-sob%C4%85-na-kemping/?hl=niezb%C4%99dne

 

Miłej lektury :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.