Skocz do zawartości

jakie okno dachowe kupić


Dpong

Rekomendowane odpowiedzi

Hej pomóżcie forumowicze :) Mam problem z oknem w łazience zauważyłam że chyba ukruszył się taki jakby zaczep który trzyma jakby dociska okno do dachu .

nie wiem czy da się to jakoś dorobić czy musze wymienić całe okno ? czy jeśli kupię któreś z tych linkowanych przez Was to coś jeszcze do tego jest potrzebne ? czy to jest komplet ? uszczelki? czy coś jeszcze ? i jak wygląda sam montaz ? czy nie musze się bać że więcej popsuję niż naprawię ?

poradzicie coś ?

post-16182-0-27966600-1410282110_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też takie jaki podał marko6 jeżeli wymiar twojego jest taki sam to bez problemu możesz założyć bo sprawdza się doskonale.

Jeżeli nie wiesz jak zamontować podjedź do kokoś kto to robi aby za parę zaoszczędzonych złotych nie załatwić

sobie wspaniałego przecieku. No i może to oczywiste ale trzeba tak zamontować aby otwierani było do tyłu przyczepy.

http://www.allcamp.pl/okno-dachowe-vent-biale-40x40-p-376.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też takie jaki podał marko6 jeżeli wymiar twojego jest taki sam to bez problemu możesz założyć bo sprawdza się doskonale.

Jeżeli nie wiesz jak zamontować podjedź do kokoś kto to robi aby za parę zaoszczędzonych złotych nie załatwić

sobie wspaniałego przecieku. No i może to oczywiste ale trzeba tak zamontować aby otwierani było do tyłu przyczepy.

http://www.allcamp.pl/okno-dachowe-vent-biale-40x40-p-376.html

 

no właśnie o tym oknie myślę tylko kurczę tu w okolicy chyba nie znajdę nigdzie kogoś kto sie tym zajmuje :(

niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio poprawiałem uszczelnienie tego okna to wydaje mi się że jest ono po prosu włożone

w otwór w dachu i przykręcone, oczywiście odpowiednio uszczelnione.

Tak więc wydaje mi się że montaż nie będzie skomplikowany.

Najlepiej jak wymiar będzie pasował aby nie trzeba było nic ciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bursztynka miałem taki sam problem z moim oknem w toalecie, kupiłem okno takie samo wymiar 28x28 kosztowało 150zł plus masa uszczelniająca ok 30zł wymieniłem sam bo to prosta czynność ważne aby dobrze wyczyścić powierzchnię dachu, odtłuścić benzyną ekstrakcyjną, poszukaj na forum bo temat był poruszany. Nie polecam naprawy bo próbowałem i nic z tego nie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bursztynka miałem taki sam problem z moim oknem w toalecie, kupiłem okno takie samo wymiar 28x28 kosztowało 150zł plus masa uszczelniająca ok 30zł wymieniłem sam bo to prosta czynność ważne aby dobrze wyczyścić powierzchnię dachu, odtłuścić benzyną ekstrakcyjną, poszukaj na forum bo temat był poruszany. Nie polecam naprawy bo próbowałem i nic z tego nie wyszło

 

Dokładnie tak, mieliśmy w sezonie roku ten sam problem z wykruszeniem fragmentu okna - naprawa nie ma sensu, a wymiana wbrew pozorom nie jest taka droga ani trudna..dla męża oczywiście ;) Jeżeli nie masz możliwości takiej pomocy poszukaj jakiegoś serwisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.