Skocz do zawartości

Spontan Braci KUJAWSKO-POMORSKIEJ w KOCZALE 14-17 sierpień


Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc wszyscy Koczało-fani  wrócili do domów . Kemping opustoszał . W Koczale została tylko Pani Danusia ze swoją brygadą . Myślę , że do następnego spotkania czas szybko upłynie i znów będziemy się witali :przytul: . Do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pozdrawiam 3 ostatnie zespoły ,które wczoraj ok 16 mijaliśmy z żonką na trasie jadących w stronę Konarzyn (jeden z Gdanska i 2 Kujawiaki  :banan: ) Jechaliśmy właśnie na rekonesans do Koczały (bez przyczepki). I faktycznie sympatyczna Pani z ochotą pokazała nam camping i całe zaplecze opowiadając o tym że właśnie pożegnała ostatnich zlotowiczów...wszystko już prawie posprzątane i lodówka odmrożona , na placu..... pusto , czuć , że nadchodzi nieuchronny kres sezonu. Nie mniej miejsce bardzo urokliwe a ceny...porażająco niewysokie. Można? Można! :brawo:. Docelowo pojechaliśmy jeszcze do Białego Boru   "OW Biały Bór". Miejsce też warte odwiedzenia tylko cen nie sprawdziłem :mlot:. 3-majcie się.

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 3 ostatnie zespoły ,które wczoraj ok 16 mijaliśmy z żonką na trasie jadących w stronę Konarzyn (jeden z Gdanska i 2 Kujawiaki  :banan: ) Jechaliśmy właśnie na rekonesans do Koczały (bez przyczepki). I faktycznie sympatyczna Pani z ochotą pokazała nam camping i całe zaplecze opowiadając o tym że właśnie pożegnała ostatnich zlotowiczów...wszystko już prawie posprzątane i lodówka odmrożona , na placu..... pusto , czuć , że nadchodzi nieuchronny kres sezonu. Nie mniej miejsce bardzo urokliwe a ceny...porażająco niewysokie. Można? Można! :brawo:. Docelowo pojechaliśmy jeszcze do Białego Boru   "OW Biały Bór". Miejsce też warte odwiedzenia tylko cen nie sprawdziłem :mlot:. 3-majcie się.

Cześć

Ten z Gdańska to ja . Trzeba było wcześniej wstać , to byśmy się spotkali . Myślę , że jeszcze będzie okazja aby się poznać

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda...czarne Vito.... kumata żabka z Ciebie Werusie...i dociekliwa...naprawdę Wasza brać jest zaje...zaimponowaliście mi...ech żebym wiedział to bym żarówki spalił

trza było mrugać ,zapraszamy i do zobaczenia a o panowym (spotkanie samych facetów w listopadzie) możecie sobie poczytać na forum jest też coś takiego jak babskie ale to domówka do zobaczenia w realu :piaskownica:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza było mrugać ,zapraszamy i do zobaczenia a o panowym (spotkanie samych facetów w listopadzie) możecie sobie poczytać na forum jest też coś takiego jak babskie ale to domówka do zobaczenia w realu :piaskownica:

Aronku drogi, możesz mi powiedzieć, czemu o babskim zabrzmiało jakbyś pisał - "aaa to taki mały sabacik czarownic, ale nie jest specjalnie wart uwagi" ;)

 

podpisano - z lekka fochnięta Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.