Skocz do zawartości

Najlepszy camping nad Polskim morzem?


animalx

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę podpowiedzieć jedno miejsce, które fajnie sprawdziło się na wakacje, ale akurat bez przyczepy: Folwark na Półwyspie w Drawsku - wydaje mi się, że jest tam opcja ustawienia się z campingiem, ale trzeba by zapytać właścicieli jak to dokładniej wygląda.

Sama miejscówka jest świetne, jeśli komuś zależy na ciszy i spokoju oraz otoczeniu wody - może nie jest aż tak całkiem nad Bałtykiem, ale myślę, że warto znać ten folwark.

A wygląda to tak z lotu ptaka:

fp-dr1-1m.jpg

fotka z czystejeziora.pl/noclegi-nad-jeziorem/61-osrodki-kwatery/673-folwark-na-polwyspie

Edytowane przez antystatyka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moim zdaniem camping 88 biała mewa dżwirzyno według mnie najlepszy

na tym polu każdy znajdzie dla siebie miejsce czy zadrzewione czy nie

sanitariaty czyste itd, cena ok

dzieci mają co robić , do morza blisko

polecam z pełną odpowiedzialnością :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na początek chciałem się przywitać, to mój pierwszy post na tym forum.

Po przeczytaniu kilku(nastu) wątków w tym temacie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - więc pytam tutaj.

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy camping nad Polskim morzem patrząc pod kątem:

- dzieci 3 i 7 lat

- bardzo duży zestaw (X5 + Dethleffs - załącznik)

- czystości sanitariatów i ogólnie całego pola

- ładnego miasta

- odległości do miasta i na plażę

Cenę także biorę pod uwagę, ale schodzi ona na drugi plan.

W pewnym wątku na tym forum znalazłem coś takiego: http://www.campingwiking.pl/ - wygląda bardzo ciekawie.

W ubiegłym roku (pierwszy wyjazd, z dużo mniejszą przyczepą) byliśmy ze znajomym w Rewalu na polu Klif - było w porządku, ale pole takie sobie.

Co możecie mi polecić?

Pozdrawiam,

Mariusz P.

Witam ja z rodziną byłem na KLIFIE   cztery razy potem objechałem prawie całe pomorze od Helu po Swinoujście i powiem tylko że Klif w Rewalu ma( oczywiście to tylko maje zdanie) najczyściejsze sanitariaty ,smaczne jadzenie (GULASZOWA) super właścicieli pana Piotra jego żonę i córkę zawsze miłych ipomocnych. Polecam ten kemping (tylko cena zbyt wysoka względem innych pól).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak dlaczego uważasz, że temat trzeba zamknąć?

Jak widać "każda pliszka swój ogonek chwali" i nie ma możliwości odpowiedzieć na tak zadane pytanie. 

Przynajmniej dowiemy się za co ludzie lubią swoje ulubione kempingi, a może i wtedy inne wyciągną wnioski dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, oczywiście, każdy wyciąga z tego swoje własne wnioski. Chodzi mi tylko o sytuację, że niech każda pliszka chwali swój ogonek w swoim firmowym temacie: vide http://forum.karawaning.pl/topic/17264-z-kemping-pod-brzozami-ustronie-morskie/ . Może zmienić temat na: "MOIM ZDANIEM najlepszy kemping" ?

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.