Skocz do zawartości

Najlepszy camping nad Polskim morzem?


animalx

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałem się przywitać, to mój pierwszy post na tym forum.

Po przeczytaniu kilku(nastu) wątków w tym temacie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - więc pytam tutaj.

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy camping nad Polskim morzem patrząc pod kątem:

- dzieci 3 i 7 lat

- bardzo duży zestaw (X5 + Dethleffs - załącznik)

- czystości sanitariatów i ogólnie całego pola

- ładnego miasta

- odległości do miasta i na plażę

Cenę także biorę pod uwagę, ale schodzi ona na drugi plan.

W pewnym wątku na tym forum znalazłem coś takiego: http://www.campingwiking.pl/ - wygląda bardzo ciekawie.

W ubiegłym roku (pierwszy wyjazd, z dużo mniejszą przyczepą) byliśmy ze znajomym w Rewalu na polu Klif - było w porządku, ale pole takie sobie.

Co możecie mi polecić?

Pozdrawiam,

Mariusz P.

post-17442-0-13169700-1407775256_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy camping, Każdy zawsze będzie miał własne zdanie, każdemu na danym campingu coś nie pasuje. Moim zdaniem idealny camping nie istnieje. Jest niby konkurs Mister Camping ale to też zostawia wiele do życzenia. Wszystko wedle gustu.

 

Ps. Zajefajna przyczepka.

Edytowane przez SpongeBob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma prostej odpowiedzi który kemping jest najlepszy to subiektywne odczucie . Jeden zachwala np.Lazurowe a drugi Alex-a , jeszcze innemu podoba się Pod Brzozami . Poczytaj co ludzie piszą i wyciągnij wnioski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem animalx,

 

Twoim oczekiwaniom odpowiadalby ten: www.dragso.se Rzecz w tym, ze interpretacja pojecia "nad polskim morzem" jest nieco rozszerzona...

Choc w sumie dojazd z Gdyni jest dosyc dobry...

 

Z Karlskrony pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Nie mam już tak małych dzieci, ale czy to jest warunek ? Rodzice jak chcą to zajmą się swoimi pociechami. Według mnie sa dwa kempingi. Pierwszy to Morski nr 21 w Łebie, który jest 300 m od plaży, czyściutki i nawet na Twój zestaw znajdzie się parcela, a drugi to Wodnik w Gąskach, z którego do plaży jest 80 m, przez furtkę i nie ma żadnych parceli. Byłem w różnych rejonach plaż nad Bałtykiem, ale zawsze dostęp do plaży był najważniejszy, no bo chyba po to się jedzie nad nasze morze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem animalx,

 

Twoim oczekiwaniom odpowiadalby ten: www.dragso.se Rzecz w tym, ze interpretacja pojecia "nad polskim morzem" jest nieco rozszerzona...

Choc w sumie dojazd z Gdyni jest dosyc dobry...

 

Z Karlskrony pozdrawia

 

MaK

Haha strony morza Ci się pomyliły, bo to jest Szwedzkie morze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam pomylily, morze jest wspolne. Jedynie interpretacja pojecia " nad polskim morzem " nieco dowolna... A opisy roznych ciekawostek w miescie rowniez po polsku...

 

Z Karlskrony pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Po prostu chcemy sobie gdzieś miejsce zaklepać, a jesteśmy zieloni w temacie, tak więc chciałem żebyście mnie na coś nakierowali. Co do dzieci - same w sobie one nie są żadnym problemem, chodzi o to, że niektóre miejscowości słyną z mocno imprezowego trybu życia i o ile mnie to wogóle nie przeszkadza, to nie chciałbym, aby dzieci kolegi wróciły zdegenerowane :D

Nie napisałem najważeniejszej rzeczy - ten zestaw nie jest mój, tylko mojego b. dobrego kolegi z którym odkąd kupił przyczepę jeździmy sobie na wakacje. Jednak w sprawach komputer/internet on się za bardzo nie odnajduje, więc takimi rzeczami zajmuję się ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąjąc taki zestaw właściwie wszędzie będziesz miał fajnie ;-)), a nawet jak miejsce, do którego zawitasz nie będzie takie fajne, to twój zestaw sprawi, że przez chwilę się takie stanie  ;-) . O dzieci nie ma się co martwić i tak pewnie bedą siedziałby w cepie i łupały w Xboxa kinecta - surfing albo coś w tym stylu :-))

PS idealna przyczepa na budowę ;-))) (joke!)

Polecam pole Zefir - Karwia, 40m od morza płaski placyk, tanio i napewno się tam elegancko ustawisz albo inne wymienione wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Alexę w Chłapowie. Duży camping, bardzo czysty i zadbany z własnym zejściem na plażę(dostępny tylko dla klientów ośrodka), więc możesz iść w kąpielówkach. Na kemping przyjeżdża dużo rodzin z dziećmi, są animatorzy, którzy organizują dzieciakom zajęcia po południu i czasami wieczorem (podchody na kempingu). Mamy dwójkę 9 i 6 i nasze dzieci uwielbiają tu przyjeżdżać. W tym roku byliśmy trochę nad jeziorem, gdzie było mało dzieci i doceniliśmy jeszcze bardziej pobyt w Alexie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w zeszłym roku byliśmy na wspomnianym na początku Vikingu w Dziwnówku. To najbardziej luksusowy kemping na jakim byliśmy. Toalety w dużej ilości i "wylizane", do plaży 50 m przez automatycznie odsuwaną furtkę na zbliżeniową kartę, pole ładnie oświetlone, na miejscu sklepik spożywczy i mała restauracja z przystępnym cenowo menu. Jest WiFi, stanowiska z umywalkami rozmieszczone po całym terenie, stoły do ping ponga, boisko do siatkówki i mały plac zabaw dla dzieci, a także kempingowa wypożyczalnia gokartów na pedały do jazdy po kempingu dla dzieci. Jest tam dość drogo, bo cena w tym roku z nasz zestaw 2+2, przyczepa plus przedsionek i prąd to z tego co pamiętam chyba ok 130 zł, ale moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.