Skocz do zawartości

"U Moniki" Dźwirzyno


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

No i po urlopie niestety :oslabiony: Trzy dni temu wróciliśmy z Dźwirzyna. Długo szukaliśmy fajnego, cichego i nie zatłoczonego pola i wreszcie wybór padł na pole "U Moniki" http://www.umoniki.com.pl/ Pole nie duże mieszczące max. 20-25 przyczep. Teren pola zalesiony lecz w tym sezonie dość mocno zniszczony co było jedynym minusem (wszechobecny piach). Pole graniczy z wałem przeciwpowodziowym, który był wiosną modyfikowany i ciężki sprzęt tak załatwił teren ale po zakończonym sezonie właściciele mają nawieźć ziemię i posiać trawkę więc w sezonie 2015 będzie ok. Prysznic z automatem 1zł.=3min. ciepłej wody (za złotówkę bez pośpiechu można wziąźć prysznic), dwa stanowiska do mycia garów (niestety w kranach tylko zimna woda - szkoda), trzy kibelki, wszystko na bieżąco sprzątane czysto i estetycznie. Prąd 1kW=1,5zł. Do morza ok. 300m., do kanału ok.30m (jak ktoś lubi posiedzieć z kijem nad woda to warto zabrać wędki). Właściciele sympatyczni i służący w każdej sytuacji pomocą. Krótko mówiąc bardzo miłe wspomnienia. Mogę to pole polecić z pełną odpowiedzialnością.

Pozdrowienia dla kolegi jurmax, to dzięki niemu wybraliśmy to pole.

post-7905-0-96180500-1407397330_thumb.jpg

post-7905-0-66464900-1407397856_thumb.jpg

post-7905-0-06432900-1407397910_thumb.jpg

post-7905-0-17369700-1407398306_thumb.jpg

post-7905-0-12821900-1407398350_thumb.jpg

Edytowane przez bammber (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biki, kemping "u Moniki" tak jak to opisał bammber jest w tym roku trochę rozjechany i są miejsca gdzie można się zakopać po za tym to fajne miejsce i gospodarze na pewno pomogą się ulokować.

ps. też pozdrawiam kolegę bammber i mam nadzieję że będzie następna okazja żeby się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam tak jak było wyżej napisane ...piach i się da zakopać :-) wały robią może za rok będzie ok ????? Teren nie ròwny. Tyle dodam że ok 100 m jest wesołe miasteczko -- nie byłem tam ani nocy ( wiec nie powiem ze jest cisza) po prostu uciekłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak było wyżej napisane ...piach i się da zakopać :-) wały robią może za rok będzie ok ????? Teren nie ròwny. Tyle dodam że ok 100 m jest wesołe miasteczko -- nie byłem tam ani nocy ( wiec nie powiem ze jest cisza) po prostu uciekłem :-)

Da się zakopać na wielu kempingach ale myślę że to ich nie dyskwalifikuje, pomimo remontu wałów i trudniejszych warunków przez cały mój pobyt "u Moniki" problemy miał jeden samochód który wyjechał przy pomocy kilku osób, co do wesołego miasteczka to mnie ono mie przeszkadzało pewnie dlatego że dość wcześnie kończyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dotarłem do Moniki. Za Bydgoszczą awaria łożyska koła sprężarki i pęknięty pasek wieloworkowy. Dzięki pomocy pracowników stacji w Stopce (dzięki za prąd) podładowałem aku i udałem się do pobliskiego zakładu blacharsko - lakierniczego, gdzie pracownicy z trudem, ale dużymi i tanimi chęciami wykombinowali mi zastępczą konfigurację z paskiem. Z obawy o dalszą jego awarię wybrałem krótszy wariant i dotarłem do Kaliny (178) w Jantarze :)

post-14692-0-55394000-1408532902_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zakopać na wielu kempingach ale myślę że to ich nie dyskwalifikuje, pomimo remontu wałów i trudniejszych warunków przez cały mój pobyt "u Moniki" problemy miał jeden samochód który wyjechał przy pomocy kilku osób, co do wesołego miasteczka to mnie ono mie przeszkadzało pewnie dlatego że dość wcześnie kończyli.

No właśnie cyt:"... problem miał jeden samochód, który wyjechał przy pomocy kilku osób..." to byłem ja :] Chwila nie uwagi i przednia oś siedziała do połowy w piachu ale to nic strasznego. Jurek "jurmax" użyczył lewarka, ja saperką zrobiłem resztę, a właściciel i kilku mężczyzna popchnęli i i już. Co do wesołego miasteczka to grało od 12.00 do 22.00 więc nie było mowy o uciążliwej głośnej muzyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to widzę jak musiało tam wygladać po deszczu :(

W tej sytuacji powinna byc nizsza cena w tym sezonie.

Byłem 2 tygodnie w Białej Mewie-kemping nr 88 - pobyt kosztował mnie 53 zł dziennie z klimatycznym za 4-osobowa rodzinę -zlot z PFCC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kemping u moniki i ?????? chyba bym sie nie skusił nawet niską ceną

natomiast byłem na białej mewie już drugi raz i gorąco polecam

za rok też biała mewa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widziałem kemping Biała Mewa i też bym się nie skusił nawet niską ceną bo nie lubie tłoku: na ulicy, w autobusie, w tramwaju ani na kempingu. Z tego wniosek że każdemu odpowiada co innego ale na nszczęście mamy wybór nawet w tak małej miejscowości jak Dźwirzyno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widziałem kemping Biała Mewa i też bym się nie skusił nawet niską ceną bo nie lubie tłoku: na ulicy, w autobusie, w tramwaju ani na kempingu. Z tego wniosek że każdemu odpowiada co innego ale na nszczęście mamy wybór nawet w tak małej miejscowości jak Dźwirzyno.

Miejsce ciche z daleka od wszystkich tłumów ludzi to miedzy Rogowem a Dźwirzynem parking przy lesie .W tym roku taką wersje urlopu wybrałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.