Skocz do zawartości

zakup pierwszej przyczepy do 1200 kg DMC


kewal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jak już pisałem w wątku powitalnym szukam przyczepy od jakichś dwóch lat (z różnym zaangażowaniem). Teraz temat powrócił i chciałbym prosić o pomoc bardziej doświadczonych w tym temacie. Zdarzyło mi się obejrzeć w przeszłości trochę przyczep w i powiem szczerze, że zakładany budżet tj 10 tys zł musiałem zwiększyć do 15 tys. W tym pułapie cenowym można coś ciekawszego znaleźć. Nie dawno będąc w okolicy wstąpiłem do komisu w Grodzisku Mazowieckim i wpadł mi w oko tenże pojazd, zarówno pod względem stanu technicznego i wyposażenia. http://otomoto.pl/inny-euroland-430-dmc-1060kg-grodzisk-maz-T3964745.html

 

Zaznaczam, że nie miałem wiele czasu na oglądanie ale zajrzałem w zakamarki zgodnie zgodnie z sugestami zawartymi na tym forum. Na pierwszy rzut oka wygląda nieźle choć zapewne brak mi doświadczenia w dokładnej ocenie. Sprzedawca bardzo miły, zapewniał że wszytko w porządku i zachęcał do szczegółowego oglądania. W przypadku chęci zakupu zaoferował również podniesenie przyczepy za pomocą wózka widłowego w celu dokładej lustracji podwozia. Wszystkie urządznie podobno działają i nie ma problemów aby wszytko sprawdzić przed zakupem.

Chciałbym poznać wasze opinie na temat tej przyczepy a szczególnie czy warto za tę cenę się tym interesować. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sprzedajemy naszą Ventankę, jest wystawiona w dziale ogłoszeń. http://forum.karawaning.pl/topic/17251-s-burstner-ventana-avantgarde-rok-prod-1999-dmc-1200/

Głupio może tak swoje zachwalać, ale ma sporo ciekawego wyposażenia i w ciągu 5 lat użytkowania nie narzekaliśmy na nią ani razu. Gdyby potrzeby rodziny się nie zmieniły, nie sprzedawalibyśmy jej. W tamtym roku dokupiłem do niej dostawkę do przedsionka, tuż po wakacjach. Miała być użytkowana na tegorocznym urlopie, ale niestety, do nowej już nie pasuje, więc też dokładam to w cenie.

Daj znać, jeśli się podoba, zawsze mogę wrzucić kilka dodatkowych zdjęć na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 DMC w tej Hobby? Chyba nie...

Tak 1200 dopuszczalna, piekna przyczepa, sprawdzony kazdy kąt, jechaliśmy po taką do Zamościa oazała się zgnita a ta zakupiona na powrocie i trafiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.