Skocz do zawartości

Lipot Chorwacja - Slanica Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

ja bym jechał przez Węgry , zaoszczędzisz na winietach a droga jest dobra. 

Jutro wieczorem ruszamy trasą właśnie przez Węgry 

ja być może dzisiaj tj. 30.07 albo jutro, zależy jak się wyrobię z pakowaniem po pracy. Tylko ja zatrzymuje się jeszcze w Lipot na Węgrzech. A Ty docelowo gdzie jedziesz ?

Śmiało można jechać przez Węgry. Ale pamiętajcie ze pod koniec czeka kilka wahadełek na 86.

86 nie widzę na trasie z Lipot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja być może dzisiaj tj. 30.07 albo jutro, zależy jak się wyrobię z pakowaniem po pracy. Tylko ja zatrzymuje się jeszcze w Lipot na Węgrzech. A Ty docelowo gdzie jedziesz ?

 

Jedziemy na Pag, ale najpierw 3 dni w okolicach Zalaegerszegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

86 nie widzę na trasie z Lipot.

Bez względu na które przejście pojedziesz (ja osobiście polecam przez Słowenię - lepsza droga przez HU) to i tak zahaczysz o 86 bodajże od miejscowości Beled czy jakoś tak

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na które przejście pojedziesz (ja osobiście polecam przez Słowenię - lepsza droga przez HU) to i tak zahaczysz o 86 bodajże od miejscowości Beled czy jakoś tak

ja chciałem pojechać trasą 83 w kierunku Papa a później 71 już do samego Zagrzebia na autostradę. W ogóle nie przejeżdżając przez Słowenię. Jak taka trasa Twoim zdaniem ?

Jedziemy na Pag, ale najpierw 3 dni w okolicach Zalaegerszegu

Jest tam coś ciekawego w tym Zalaegerszeg ? W sumie będziemy jechali podobnie. Można by się spotkać na 71 i wtedy prosta droga już do Zagrzebia. Podaj mi może tel. na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem pojechać trasą 83 w kierunku Papa a później 71 już do samego Zagrzebia na autostradę. W ogóle nie przejeżdżając przez Słowenię. Jak taka trasa Twoim zdaniem ?

 

Przez Pape(a) - nie wiem jak to się odmienia :) - nadłożysz jakieś 50km po Węgierskich drogach, czyli jakieś 1,5h jazdy. Ja osobiście jeżdżę cały czas 86 do granicy ze Słowenią bo jest lepsza nawierzchnia. Fakt w tym roku 3 wahadła były ale szło to płynnie. Na Słowenii za granicą na rondzie dajesz w lewo i omijasz płatną autostradę słoweńska i wjeżdżasz potem już na chorwacką.

Na Nygakanizsa jest strasznie dziurawo (jadąc przez Sarvar - Zalaegarszeg) - ale nie wiem jak będzie tam jadąc przez Pape(a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest tam coś ciekawego w tym Zalaegerszeg ? W sumie będziemy jechali podobnie. Można by się spotkać na 71 i wtedy prosta droga już do Zagrzebia. Podaj mi może tel. na priv.

Jedziemy taką trasą :https://www.google.pl/maps/dir/Graniczna+5,+Tychy/Polg%C3%A1rmesteri+Hivatal+Pusztaszentl%C3%A1szl%C3%B3,+Pusztaszentl%C3%A1szl%C3%B3,+Kossuth+utca+87.,+Kossuth+utca,+8896+Hungary/@46.4153586,16.4361869,10z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x4716c84b8e303845:0xafe28f41ea040473!2m2!1d18.9617183!2d50.1451631!3m4!1m2!1d18.5273913!2d49.2062385!3s0x471461a321fe921d:0xe26ae6e17367fa4!1m5!1m1!1s0x4768c485d6831481:0x84cb4e529ac7cda!2m2!1d16.841439!2d46.635512!3e0?hl=en

 

Jechaliśmy nią w zeszłym roku i była ok. 

 

celujemy w to miejsce :http://forum.karawaning.pl/topic/14196-aqua-barbara-pusztaszentl%C3%A1szl%C3%B3/

 

Tel masz na PW

Ruszamy dzisiaj w nocy , żeby z samego rana zameldować się na miejscu, z Węgier będziemy wyjeżdżać w niedziele wieczorem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Pape(a) - nie wiem jak to się odmienia :) - nadłożysz jakieś 50km po Węgierskich drogach, czyli jakieś 1,5h jazdy. Ja osobiście jeżdżę cały czas 86 do granicy ze Słowenią bo jest lepsza nawierzchnia. Fakt w tym roku 3 wahadła były ale szło to płynnie. Na Słowenii za granicą na rondzie dajesz w lewo i omijasz płatną autostradę słoweńska i wjeżdżasz potem już na chorwacką.

Na Nygakanizsa jest strasznie dziurawo (jadąc przez Sarvar - Zalaegarszeg) - ale nie wiem jak będzie tam jadąc przez Pape(a)

Na rondzie w lewo czyli jedziesz później tą "Glavna ulica", później "Kolodvorska ulica" do drogi 109 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie od granicy tak : http://goo.gl/maps/5Q1Z6

teraz widzę że nie dociągnąłem trasy do autostrady, w każdym razie za pkt B skręcasz w lewo i jedziesz wpierw drogą nr3 a potem nr 20. 

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie od granicy tak : http://goo.gl/maps/5Q1Z6

i ta biała droga jest ok ? później i tak trzeba jeszcze kawałek do autostrady podjechać. będe miał i tak winietę na Słowację a ta 71 słowacka to M7 czyli autostrada i cały czas prosta droga. zastanawiam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ta biała droga jest ok ? później i tak trzeba jeszcze kawałek do autostrady podjechać. będe miał i tak winietę na Słowację a ta 71 słowacka to M7 czyli autostrada i cały czas prosta droga. zastanawiam się

Słowację czy Słowenię? M70 to węgierska autostrada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.