Skocz do zawartości

Tresta "U Sołtysa"


Port

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jak nie isntnieje to jakim cudem na google mapsach są jakieś aktualne fotki, z maja, czerwca i lipca tego roku? Także opinie są dodawane. Jest nawet jakaś sprzed tygodnia.

 

Zresztą chyba może każdy zadzwonić i zapytać:

Kontakt: Sołtys – Wiesław Głowa 608 177 918


no i co z tym kempingiem. Jest czy go nie ma  bo miałem zamiar tam wyskoczyć na 4- 5 sierpnia

 

Zadzwoń sobie do nich. Nr masz powyżej.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakieś 2 tygodnie temu dostałem informację że w sulejowie całkowity zakaz kompieli bo się jakieś paskudztwo w wodzie pojawiło. Ktoś ma jakieś informacje bardziej aktualne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem.

Działa.

Woda w  zalewie i zatokach OK.

Pogoda dopisała.

Generalnie miejsce mi znane ze wcześniejszych wizyt ale pod kątem żeglarsko wędkarskim.

Teraz zaparkowałem tam przyczepkę.

Miejsce generalnie fajne i w miarę spokojne.Oprócz sobotniego wieczoru i nocy. Bo w sobotę w barze odbywa się dyskoteka i z głośników leje się bardzo głośna muzyka discopolo. Na szczęście my w sobotę wracaliśmy więc prawie uniknąłem wątpliwej przyjemności przebywania tam w trakcie uszczęśliwiania mnie na siłę taką muzyką.

 

Jeżeli chodzi o sanitariaty to PRL to pikuś. W kiblu smród taki że przy zamkniętych drzwiach bez maski gazowej tych perfum się nie da wytrzymać. Ratunkiem było pozostawienie niedomkniętych drzwi bo inaczej mogłoby zakończyć się zgonem.

 

Generalnie kemping z tego co wiem to działa trochę na wariackich papierach.

Za pobyt jedną noc zapłaciłem 50zł. I nie dajcie się cwaniakowi przy wjeździe skasować na 10zł za wjazd samochodem do przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko... 3 lata temu brał tam 30 pln za dobę, co było dla mnie już przegięciem, a wtedy nie było jeszcze nowych "toalet"... Jak dla mnie teraz to już cena z kosmosu za te warunki...

Ale teraz masz "perfumowane" kible. A to nie są tanie rzeczy i to musi kosztować ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam też w sobotę solówką, nic się z grubsza nie zmieniło, tylko:

- plaża powiększona w kierunku zalewu (o to poszło zamknięcie pola na kilka tygodni) nowy teren bez mediów (woda,prąd)

- powiększona marina

- zmiana właściciela

- opłata za parking przy barze (przed wjazdem na camping) 7,- zł / dobę.

- w sobotę obłożenie przyczepami spore, namiotów mało.

i to tyle z dwugodzinnej wizyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Realizowałem objazd kamperem z wnuczkami po Polsce środkowo-wschodniej. Było fajnie za wyjatkiem "u sołtysa". Miejsce to, to wielkie nieporozumienie i zagrożenie sanitarne dla użytkowników.

Gdzie jest Sanepid?????. Gdzie jest Urząd Gminy????

Dół kloaczny obok jeziora????? Z boku ściany "TOALETY"  otwór do którego bez problemu może wpaść dziecko do tego dołu.

Dwie kabiny "natryskowe" o wymiarze ok. 08.x0,8 m. z wieszakami na drzwiach w środku kabimy????? 

Totalny rozgardiasz na terenie. Zasada "róbta co chceta" najważniejsze dać 5o złotych za noc.

Podłączenia el. " wołąjące o pomstę do nieba".

Na Boga to jest rok 2019. 

Panie zarządco-właścicielu, proponuję odwiedzić parę campingów i zobaczyć w jakich warunkach można robić pieniądze

Pozdrawiam z postanowieniem "nigdy więcej u sołtysa"

Jerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.07.2021 o 06:23, strus251 napisał:

Takie info napotkałem (kemping zlikwidowany):

Szkoda, bo fajnie tam było (na półdziko). A może można wjeżdżać bez dostępu do infrastruktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.