Skocz do zawartości

Tresta "U Sołtysa"


Port

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

Nic się nie działo, nic się nie dzieje (#31), ale się zacznie. Na BożoCiałowy weekend wybieramy się do Tresty (jak pogoda dopisze, a powoli się klaruje). Na razie zgadały się dwie załogi z Łodzi. Może ktoś przyjedzie i spełni swoje zeszłoroczne niezrealizowane plany spotkania się "USołtysa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Po wielkich poszukiwaniach i zawiedzeniu sie na naszej dzikiej miejscówce wybór padł na "U Sołtysa" Tresta. Planujemy zawitać w tej okolicy od 4 lipca do kiedy ciężko powiedzieć , zależności od tego jak nam sie znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Trescie ostatni raz byłem w tym roku na Boże Ciało, to woda jak na zalew była dobra, a teraz to nie wiem. Może Gabryś (Gobdob) Ci odpowie, On tam bywa w każdy weekend. My prawdopodobnie jak będzie ładna pogoda, to pojedziemy tam 11-13 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 byłam w niedzielę - kwitną glony i jest zielona... kąpieli nie polecam...

Uuuuuuuuuuuuuuu :oslabiony: nie dobrze. :(

 

Edit: Ale miejmy nadzieję, że się trochę ochłodzi, to glony znikną :yay:

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam,

właśnie wróciliśmy z Tresty z campingu "U Sołtysa" i nigdy więcej tam nie zawitamy.

W życiu nie widzieliśmy takiego syfu. Są tam do wyboru 2 rodzaje ubikacji: latryny i kible (bo nie można nazwać tego toaletami) nie nadające się do użytku - wszyscy chodzili do lasu. Prysznice podobnie- 2 szt- powinien być tam zakaz wstępu. Plaża-jaka plaża? Na tzw. "plaży" są wodowane skutery wodne. Nie ma możliwości puszczenia dzieci do wody, bo sinice a do tego woda zasyfiona. Od godz. 18.00 rozpoczyna się dyskoteka (rąbanka disco-polo) dla wsi i okolic. Bardzo głośne granie trwa średnio do 1.00 w nocy-nie istnieje tam cisza nocna. Mieliśmy "przyjemność" dyskoteki w sobotę i w niedzielę. Doprowadzona woda na terenie campingu nie nadaje się do picia-niestety nie ma tam takiej informacji. Jeśli chcecie jechać odpocząć z rodziną to omijajcie to miejsce z daleka. A jeżeli chcecie wyskoczyć na weekend, żeby się nachlać i potańczyć na klepisku to "Sołtys" zaprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pogoda się klaruje, trzeba gdzieś skoczyć na kilka dzionków, żeby trochę odpocząć po 9 dniach pracy. 26.08.2016 r. w piątek pedałujemy do Tresty i zostaniemy chyba do poniedziałku (30 stopieńków z nieba poleci). Wyjazd typowo do leżenia, bez zwiedzania, po prostu się pobyczyć, ewentualnie jakiś rejsik jachtem po zalewie, żeby sprawdzić jak smakuje browarek po drugiej stronie "wielkiej wody" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę 27.08.2016 planujemy powrót "z morza". Z racji wolnego tempa z dziećmi (jedno 5 miesięcy) pewnie po drodze będzie potrzebny nocleg. Tak wpadłem na ten temat bo to "prawie po drodze" no ale mnie zmartwił ten wpis "nowego" fidulca.

To strach tam zajechać na nocleg. Inne campingi też są w okolicy? Bo nic nie mogę w necie znaleźć a nocleg właśnie na wysokości Łodzi by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wracając do tematu. Jedyny wpis fidulca to trochę prawdy, ale nie do końca. Nigdzie nie było napisane, że camping "U sołtysa" to camping z wysokiej, a nawet średniej półki. Jest jak jest, ale ma swój klimat. Jednemu pasuje, drugiemu nie. Może fidulec to pobliska konkurencja (bez jakichkolwiek kibelków i natrysków) bo jakoś zamilkł na forum. Ja osobiście jak co rok na kilka dni wybieram się do Sołtysa, na majówkę, prawdopodobnie od 29.04 do 3.05.2017 r. Wśród znajomych między innymi z tego forum atmosfera jest tam niepowtarzalna gdzie indziej. Może ktoś ma ochotę podjechać tam w tym terminie gdzie fidulca na pewno nie spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

no i co z tym kempingiem. Jest czy go nie ma  bo miałem zamiar tam wyskoczyć na 4- 5 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.