Skocz do zawartości

Tresta "U Sołtysa"


Port

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Grono forumowiczów.  :ee:  Czy ktoś wybiera się w dniach 24 - 27 lipca na kemping "U Sołtysa" w Trescie nad zalewem Sulejowskim ? Ja jadę tam we wspomnianym wcześniej terminie. Fajnie byłoby spotkać się z kimś z forum :pub:

 

Edit: Ryba 78, w innym temacie "Okolice Łodzi" coś wspominałeś o jakimś weekendzie lipcowym , że pojedziesz do Tresty, czy może to właśnie ten ostatni już (niestety) weekend lipca ?

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Ostatnio rzadko odwiedzam forum i z tego też powodu dopiero dzisiaj przeczytałem twój post.

Byłeś w tym terminie w Treście ?

Bo ja już nie pracuje w Tomaszowie,ale bywam w Treście w każdy weekend i przyznam że cię nie widziałem,chociaż zawsze obchodzę pole w poszukiwaniu forumowiczów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Trochę milczałem, ale dopiero wczoraj wróciłem z Przybrodzina. W Trescie byłem 24 - 27 lipca. Przyczepę mam oklejoną. Stałem prawie na wprost wjazdu, przy plaży, pod brzózką. Ty byłeś z przyczepą ? Ja też obchodzę zawsze pole kilka razy dziennie, ale Cię nie spotkałem. Masz oklejoną cepkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety zaniedbałem sprawę i naklejki leżą na półce w cepce  :blagac: ,byłem w tym czasie również,tylko że moja cepka nie stoi na polu tylko w porcie zaraz obok pola.

Stoi tam jako jedyna,także trudno nie znaleźć,ale przecież skąd mogłeś wiedzieć.Obiecuje obkleić cepkę następnym razem,czyli pewno w ten weekend.Generalnie stoi ona tam na stałe,a ja podjeżdżam w weekendy.No trudno - może jeszcze się uda ? :(

Edytowane przez gabdob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi na terenie mariny ? Jak się wchodzi z mariny na cypel to po lewej stronie, bardziej przy płocie ? He, he widziałem ją :hehe:  i dziwiłem się, kto ma takie chody u Wieśka, że cumuje na tym terenie. Później widziałem Gościa który kręcił się przy tej cepce (chyba byłeś to Ty) i pomyślałem , że ten Gościu ma jacht w marinie i dostawił sobie cepkę dla większej rodzinki co na jachcie by się nie zmieścili na nocleg. Ładny numer. Ale, że mojej oklejonej nie zauważyłeś :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam się dziwię że rozpoznałem twojej,jakiś traf,że może akurat umknęła mojemu wzrokowi.No i ogólnie niezły numer,że byliśy obok siebie,dobre.

A jeśli chodzi o szczegóły to moja stoi z dostawionym przedsionkiem,dokładnie w tym miejscu o którym piszesz.Kurde jaki niefart  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A we wrześniu też będziecie? Bo my planujemy jeszcze gdieś wyskoczyć, bo szkoda tak szybko sezon kończyć, pomimo że pogoda nie zachęca:/

No to TRÓJKĄT BERMUDZKI chyba się klaruje. gabdob jest co weekend to jemu jest gancegal. Jak będzie ładna pogoda to my może 12 - 14 września zawitamy do Tresty. Teraz jedziemy do Rokitnicy na rybki. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,żona no i dwa psy :-)

Czyli 2+2 :] Jak pojedziemy to też ja z żonką, na pewno weźmiemy wnusię (9 lat), a w sobote prawdopodobnie dojedzie córka z zięciem czyli :yay: :yay:  + :yay: + :yay: :yay: .Sam wędkujesz ? czy "łapiesz" rybki z hodowli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.