Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Lolejko napisał:

Dostałem ofertę z Zatonu na Parcele 240Euro +45 Euro za rezerwację. Czy ta rezerwacja jest dodatkowa kwotą za rezerwację i nie wlicza się jej w cenę noclegu?

Też mi się wydaje, że to będzie wliczone, ale warto dopytać.

To jest cena za jakiś okres pobytu, czy dzienna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sebeb napisał:

To jest chyba opłata za rezerwację...którą zwracają / odliczają gdy przyjedziesz.

 

8 godzin temu, filipert napisał:

Też mi się wydaje, że to będzie wliczone, ale warto dopytać.

Niestety nie.

 

7 godzin temu, Lolejko napisał:

bo napisane jest tak jakby za rezerwacje była dodatkowa opłata 45Euro. 

Dokładnie tak, to jest ekstra dodatkowa opłata, która nie jest w żaden sposób rozliczana w kosztach pobytu. Tyle kosztuje "spokojna głowa", że nie musisz martwić się o wolną parcelę.

I teraz wystarczy policzyć 1000 parceli x liczba rezerwacji w sezonie... :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lolejko napisał:

Odgrzebałem trochę temat, ale może ktoś się orientuje czy na Zaton Holiday Resort jak pojadę 06.06.2022 r. to bez rezerwacji jest szansa na wolne parcele?

Myślę, że tak. W zeszłym roku byłem na przełomie lipca i sierpnia. Rok covidovy, szał na kempingi itd. Robiłem rezerwację bo na recepcji mówili że duże obłożenie i nie gwarantują wolnych parceli. Przez 1,5 tygodnia mojego pobytu dwie parcele wokół mnie były wolne, a kolejne dwie gościły turystów jedno-, dwu-dobowych. 

Części nieparcelowanej absolutnie nie polecam, chyba że lubisz spacerować. Do plaży jest 900m. To uczucie, gdy doszedłeś na miejsce i sobie uświadomiłeś, że zapomniałeś olejku do opalania... :klnie:. Do tego do sanitariatów też jest kawałek, a te które są, nie są takie wypaśne jak te przy parcelach.

image.png.a0ec3768cb40d3feca6faa7b7274245c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w tamtym roku w podobnym terminie (nasze Boże ciało) to było po prostu pusto. Do okoła nie było nikogo. Ani w naszym rzędzie, ani w rzędzie na przeciwko.
Raz wiadomo rok covidowy.
Dwa być może wybraliśmy mało ekskluzywne miejsca, bo między wjazdem a sanitariatem. Ale co dziennie wyjeżdżaliśmy stamtąd i wracaliśmy wieczorem to dla nas perfekcyjne.


Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marcin_G napisał:

Myślę, że tak. W zeszłym roku byłem na przełomie lipca i sierpnia. Rok covidovy, szał na kempingi itd. Robiłem rezerwację bo na recepcji mówili że duże obłożenie i nie gwarantują wolnych parceli. Przez 1,5 tygodnia mojego pobytu dwie parcele wokół mnie były wolne, a kolejne dwie gościły turystów jedno-, dwu-dobowych. 

Części nieparcelowanej absolutnie nie polecam, chyba że lubisz spacerować. Do plaży jest 900m. To uczucie, gdy doszedłeś na miejsce i sobie uświadomiłeś, że zapomniałeś olejku do opalania... :klnie:. Do tego do sanitariatów też jest kawałek, a te które są, nie są takie wypaśne jak te przy parcelach.

image.png.a0ec3768cb40d3feca6faa7b7274245c.png

na tego typu campingi warto zabrać ze sobą rower z przyczepą -  u mnie za nią na zatonie robił leżak plażowy z kółkami, podczepiany patentem do siodełka w rowerze. Dwa takie rowery i masz cały majdan, łatwiej też wrócić na parcele po zapomniany sprzęt.

ogółem jak sobie przypomnę to błoto na plaży i tłumy na parcelach i w basenach to dalej zastanawiam się co ja tam robiłem.

Jeżeli chodzi o dostępność parceli w czerwcu - kluczowe są ferie zielonoświątkowe Niemców  - ktoś sprawdzał jak w tym roku wypadają ? - patrząc na katalog ACSI to 04.06-19.06...

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki leżak z kółkami lub wózek przydają się jeszcze znakomicie jako platforma do transportu SUPa. Spacerek kilkaset metrów z 3,5 metrowym SUP-em pod pachą nie jest za wygodny.

Jeśli chodzi o sam kemping to ja Zaton wspominam bardzo dobrze, ale też nie mam żadnych uprzedzeń do tzw. "molochów", chociaż zapewne dużo zależy jaką parcelę trafisz. To jedna z zalet rezerwacji, że można sobie wybrać rejon kempingu, na którym chcesz być. Gdyby mnie ustawili przy samej bramie wjazdowej lub na tyłach marketu to chyba bym długo tam nie posiedział. Zaton to bardzo dobrze zorganizowany kemping, na którym ja nie czułem się jakoś oblegany ze wszystkich stron. W części w której byliśmy (parcela 436) było bardzo spokojnie, pod drzewami, dużo cienia, z dala od centrum rozrywkowo-handlowego, można było bardzo fajnie wypocząć. Im bliżej plaży tym większy gwar, ale to normalne. Na basenach byliśmy może dwa razy. Baseny jak to baseny, głównie dzieci miały zabawę, do tego daleko od parceli, a nas bardziej kręci morze. Plaża ok, błota nie stwierdzono :). Zdecydowanie mam lepsze wspomnienia z Zatonu niż z Lanterny, chociaż gdybym miał dzisiaj na Lanternę jechać to wiedziałbym w jaką część kempingu celować. Przy czym mi to raczej nie grozi, bo nie jeździmy dwa razy w te same miejsca... na razie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2022 o 22:35, pjetko napisał:

Dokładnie tak, to jest ekstra dodatkowa opłata, która nie jest w żaden sposób rozliczana w kosztach pobytu. Tyle kosztuje "spokojna głowa", że nie musisz martwić się o wolną parcelę.

I teraz wystarczy policzyć 1000 parceli x liczba rezerwacji w sezonie... :palacz:

Niesamowicie sprytny biznes sobie wymyślili. Na innych kempingach też tak jest? np. na Solaris?

Chyba spróbuje pojechać w ciemno bez rezerwacji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lolejko napisał:

Niesamowicie sprytny biznes sobie wymyślili. Na innych kempingach też tak jest? np. na Solaris?

Chyba spróbuje pojechać w ciemno bez rezerwacji. 

 

 

Na Strasko mając kartę acsi, rezerwacja za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, adamdiver napisał:

Na Strasko mając kartę acsi, rezerwacja za free.

Avtokampi chyba też, przynajmniej w zeszłym roku. W tym zmienili na pewno że z kartami rabatowymi są tylko parcele gold i silver, a były jeszcze premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.