Skocz do zawartości

Potrzebna pompka wody-okolice Władysławowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Aktualnie przebywam na kempingu Alexa w Chłapowie koło Władysławowa, właśnie zepsuła się pompka wody w mojej przyczepce nad czym bardzo ubolewają dzieciaki. Może ktoś z Was przebywa właśnie w okolicach Władysławowa i posiada przy sobie zapasową pompkę zanurzeniową do wody którą mógłby mi odsprzedać? Albo może ktoś wie gdzie mógłbym takową pompkę kupić w okolicach Władka - gdzieś dalej nie mam możliwości jechać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie przebywam na kempingu Alexa w Chłapowie koło Władysławowa, właśnie zepsuła się pompka wody w mojej przyczepce nad czym bardzo ubolewają dzieciaki. Może ktoś z Was przebywa właśnie w okolicach Władysławowa i posiada przy sobie zapasową pompkę zanurzeniową do wody którą mógłby mi odsprzedać? Albo może ktoś wie gdzie mógłbym takową pompkę kupić w okolicach Władka - gdzieś dalej nie mam możliwości jechać.

Pozdrawiam.

Przy wjeździe do Władka od strony Pucka , po prawej stronie jest firma z przyczepami . Spróbuj tam .

Następna firma to Lew w Gdańsku ul.Kołobrzeska 30

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma, o której pisze powyżej Maciek, jest na ulicy Gdańskiej 53, na wysokości skrzyżowania z Drogą Chłapowską.

Powinien być jeszcze jeden sklep we Władku, tym razem na wylocie na Hel, po lewej stronie (przed Lidlem) skrzyżowanie Starowiejska i Portowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Półwysep, to chyba takie miejsce w którym pompki wysiadają ... :jump:
Dwa sezony temu, w tym samym miejscu znajomym padła pompka wody w kamperze, więc coś w tym musi być :]
Pojeździliśmy po lokalnych wypożyczalniach i miejscach, gdzie stały przyczepy na sprzedaż (jest tego trochę w okolicy).
W ciągu godziny mieliśmy do wyboru używaną za 30 zł. i nówkę sztukę, nie śmiganą coś za ok. 60 - 70 zł.
Znajomy wziął tą nową. Trochę drożej niż w sklepie, ale w awaryjnej sytuacji się nie marudzi, więc był szczęśliwy.
Może właśnie w takich miejscach spróbować :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wyżej to dostęp do internetu jest , więc w czym problem zamówić wysyłkowo na adres "zamieszkania" ?

Zamawiamy co chcemy a nie to co jest -IMO

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wysyłka to znowu kilka dni w plecy....

W dniu zamówienia ( poranne godziny) są w stanie Ci wysłać i na drugi dzień płacąc za pobraniem masz u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do mechanika samochodowego i kup jakas tania pompe paliwa, wyjdzie na to samo.

 

Serwis przyczep masz na wjezdzie do Wladyslawowa (adres podano powyzej), kolejny serwis przy wyjedzie w strone polwyspu, po lewej jadac do Helu.

 

 

Moge Ci tez taka kupic dzis w Gdansku, kolo 20:30 bede jechal cepka przez Wladyslawowo.

Edytowane przez maciej_p (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem we Władku, i w sklepie przy wyjeździe na Hel i w sklepie przy wjeździe do Władka od Pucka mają tylko pompki super/mega/extra wydajne po 150zł (na Allegro 3 takie bym kupił) ździercy jedni i wyzyskiwacze od ludzi potrzebujących. Na Allegro kupię jak nic innego się nie trafi, ale wolałbym jeszcze na wyjeździe cieszyć się wodą w kranie cepki. 

 

maciej_p a po ile są pompki w sklepie w Gdańsku? Bo na Allegro znalazłem firmę z Gdańska "BIURO HANDLOWE LEW LESZEK LEW, ZBIGNIEW LEW SP.J.

KOŁOBRZESKA 30, 80-394 GDAŃSK"  w której pompki są po 36zł np. tu http://allegro.pl/pompka-zanurzeniowa-do-wody-8l-i4395571058.html#tabsAnchor.

Jak by co to jestem chętny na Twoją pomoc w dostarczeniu pompki. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Byłem również w sklepie motoryzacyjnym, pompki paliwa nie nadają się do wody gdyż:

1. nie są zanurzeniowe i trzeba by było je jakoś uszczelnić

2. od wody szybko się zacierają - w paliwie są jakieś dodatki smarujące a woda jest zbyt szorstka.

3. zbyt mała wydajność, w samochodach nie jest potrzebny aż tak duży przepływ paliwa jak w przyczepce wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

>Jak by co to jestem chętny na Twoją pomoc w dostarczeniu pompki. Z góry dzięki.

 

Kurcze, teraz juz nie zdaze, o 16:30 wyjezdzam z Sopotu do Pucka, potem na polwysep, budka juz zapieta, ale musze sie jeszcze spakowac.

Troche za pozno sie odezwales, o 14:00 z pracy wychodzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj myślałem że od jednego z sąsiadów na polu pompkę pożyczę ale nie sprawna się okazała.

Zamawiać przez internet już nie ma sensu: jutro zamówię i zrobię przelew, wyślą dopiero w poniedziałek, dojdzie we wtorek albo środę, a ja w pn opuszczam pole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.