Skocz do zawartości

mierzeja wiślana


Cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

W calosci potwierdzam poprzedni post. My tez tam czesto jestesmy od wielu lat, a od dwoch stoimy tam caly sezon, i jak jest pogoda dojezdzamy. Tam w sezonie nie ma dnia by nie byly przyczepy i kampery z Niemiec, ale widzialem tez Czechow i nawet Szwajcarow.. Wiec chyba nie jest az tak zle za ta cene i ten blogi spokoj.  Jest duzo Niemcow, glownie starszych, moze dlatego, ze dziarzawcy perfekt znaja ich jezyk, a z niektorymi wydaja sie byc zaprzyjaznieni.  Wszyscy obcokrajowcy nie dadza tylko zarobic miejscowym barom i sklepom. Sami sobie pichca, a nawet piwa w sklepie nie kupia - to zwykle od 5,- zeta.

 Mimo tych niedogodnosci sanitarnych nadal polecam ten kamping jako spokojne i  bezpieczne miejsce (tylko te dziki). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W calosci potwierdzam poprzedni post. My tez tam czesto jestesmy od wielu lat, a od dwoch stoimy tam caly sezon, i jak jest pogoda dojezdzamy. Tam w sezonie nie ma dnia by nie byly przyczepy i kampery z Niemiec, ale widzialem tez Czechow i nawet Szwajcarow.. Wiec chyba nie jest az tak zle za ta cene i ten blogi spokoj.  Jest duzo Niemcow, glownie starszych, moze dlatego, ze dziarzawcy perfekt znaja ich jezyk, a z niektorymi wydaja sie byc zaprzyjaznieni.  Wszyscy obcokrajowcy nie dadza tylko zarobic miejscowym barom i sklepom. Sami sobie pichca, a nawet piwa w sklepie nie kupia - to zwykle od 5,- zeta.

 Mimo tych niedogodnosci sanitarnych nadal polecam ten kamping jako spokojne i  bezpieczne miejsce (tylko te dziki). 

Dziki jest fajny , to jest dodatkowa atrakcja turystyczna  ; jak pierwszy raz tam zawitaliśmy to jak na szybie w sklepie przeczytałem ,, nie dokarmiać dzików " to myślałem , że ktoś robi sobie jaja ale pod wieczór załapałem o co chodzi . Kiedyś w ubiegłym wieku na samym końcu kempingu była piękna piaszczysta plaża - teraz zarosła trzcinami i krzaczorami . Na dziki jest jeden sposób - wszystko co jest do jedzenia schować do przyczepy lub samochodu i spoko ; kiedyś mieliśmy niezły ubaw - przyjechali młodzi z namiotem i oczywiście wszystko zostawili pod tropikiem na nasze uwagi i prośby nie zareagowali tylko poszli na plażę , po niecałej godzinie zjawiła się mamuśka z młodymi i wiadomo młode od razu ruszyły do inspekcji ; rozpierducha totalna nawet paczka proszku do prania była rozrywana przez 3 osobniki jednocześnie - po chwili wszyscy mieliśmy dodatkowe widowisko w postaci puszczanych kolorowych baniek mydlanych przez dziki .

Piaski albo się lubi albo nie ; dla jednych to totalne zadupie i przeżyją szok a inni się zakochają w tym miejscu i nie wyobrażają sobie nie spędzenia tam chocby kilku dni w roku.

Edytowane przez janm (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanko o kampingi w STEGNIE 

 

Podobało nam się w zeszłym roku w Stegnie camp. 159 (warunki OK, teren OK, bardzo miła obsługa) ... jednak trzeba podreptać na plażę kawałek

 

Nad samą zatoką jest camp 180 którego przewagą jest bliskość plaży. 

to jego strona http://www.camp180.mierzeja.pl/?do=main

na forum znalazłem opinie, że ścisk, betonowe płyty i niezbyt miła obsługa (np. http://forum.karawaning.pl/topic/3952-kemping-159-stegna/page-3

 

Czy ktoś z Was powie coś miłego o 180, bo boję się, że zamienię siekierkę na kijek :) 

 

Chyba i tak pozostanie mi sprawdzić w dniu przyjazdu wolne parcele i na tej podstawie zdecydować.

 

Stajemy 25 lipca - 7 sierpień   z dziećmi 3,5 oraz 6,5 lat

jeśli pogoda się nie powiedzie to wędrujemy za słońcem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad samą zatoką jest camp 180 którego przewagą jest bliskość plaży. 

to jego strona http://www.camp180.mierzeja.pl/?do=main

na forum znalazłem opinie, że ścisk, betonowe płyty i niezbyt miła obsługa (np. http://forum.karawaning.pl/topic/3952-kemping-159-stegna/page-3

 

Czy ktoś z Was powie coś miłego o 180, bo boję się, że zamienię siekierkę na kijek :) 

Też ciekawią mnie wszelkie opinie osób majacych doświadczenia ze 180ką. Czy jest tam mega ścisk ? Czy jest fajnie? Czy wszystko zarezerwowane 2 mies wcześniej czy też da się dojechać z kilkudniowym wyprzedzeniem ?

Bo obiektywnie to położenie jest super..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem tam. Nie ma rezerwacji, pamietam stanowiska na plytach betonu. Poczytalem, ze w weekendy robia tam parking dla zewn samochodow..... i juz zadzwonilem do sprawdzonego 159 i zarezerwowalem to samo miejsce co rok temu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem w Piaskach w ubiegły, roku 2-3 dni. Potwierdzam opinie kolegów. Jedyna atrakcja to dziki :-) I jak na ten standard - dość drogi.

Pisałem w tamtym roku i powtórzę. Polecam Wam kemping Orlinek w Sobieszewie. 400-500m do morza przez las. Ciepła woda od 7-11 potem 17-22. Łazienki po remoncie w tym roku. Sklep na miejscu. Ładna mało ludna plaża. W tym roku postawiono ładny plac zabaw dla dzieci. Miejsce zacienione. I cena, jak na może - bardzo atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson,

 

tu znajdziesz moje wrażenia:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/20194-relacja-warszawa-ba%C5%82tyk-berlin/

 

Wszedłem dziś na chwilę na 180. Wyszedłem jak oparzony. beton, bałagan i zero przyjemne atmosfery.

 

Polecam 159, dla pewności zarezerwuj sobie miejsce. My stoimy bardziej w słońcu (drzewa od północy).

Po drugiej stronie alejki wjazdowej mają drzewa od południa więc stoją w cieniu, budka się mniej nagrzewa.

 

Generalnie NA CAMPINGU jest przyjemnie, Stegna to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy od dzis na 159 , kemping super, miejsc wolnych jak na razie od groma, choć jak wjeżdżaliśmy to kolejka z 7 zestawów była, głównie Niemcy, co do Stegny rzeczywiście to jest inna bajka.

Edytowane przez Robson (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.