Jump to content
Santa

Zaproszenie na XXX Zlot Camper Teamu - Radawa 2014

Recommended Posts

ed

Szkoda, ale dwa Zloty w jednym terminie to pewnie ponad siły nawet nadprzyrodzone.

CELTIC

Witam, chciałbym uspokoić wszystkich, którzy mają wątpliwości co do utrudnień organizacyjnych zarówno organizatorów zlotu jak i gospodarzy obiektu (czyli Osrodka). Byłem w zeszłym roku jak i 2 lata temu, wszystko było na 5, dodam tylko, że jeszcze w budynku Orlika otwarte były prysznice i toalety, a znajdują się one tuż  obok boiska, na którym stacjonować będą załogi. Jeśli chodzi o zakłócanie ciszy przez modzież miejscową, to jestem spokojny , bo to już nie wakacje. Druga sprawa, że zlot znajduje się w innej częsci ośrodka. Mam pytanie do Santy. Ile załóg zapisało się z karavaningu lub ile będzie przyczep kempingowych, bo nie mogę znależć powyżej. Dziękuje.

Santa

Witam, chciałbym uspokoić wszystkich, którzy mają wątpliwości co do utrudnień organizacyjnych zarówno organizatorów zlotu jak i gospodarzy obiektu (czyli Osrodka). Byłem w zeszłym roku jak i 2 lata temu, wszystko było na 5, dodam tylko, że jeszcze w budynku Orlika otwarte były prysznice i toalety, a znajdują się one tuż  obok boiska, na którym stacjonować będą załogi. Jeśli chodzi o zakłócanie ciszy przez modzież miejscową, to jestem spokojny , bo to już nie wakacje. Druga sprawa, że zlot znajduje się w innej częsci ośrodka. Mam pytanie do Santy. Ile załóg zapisało się z karavaningu lub ile będzie przyczep kempingowych, bo nie mogę znależć powyżej. Dziękuje.

CELTIC, cieszę się, że ożywiłeś temat naszego zlotu  :skromny:

Nie potrafię Ci dokładnie odpowiedzieć ile jest załóg z karavaningu, bo na liście uczestników nie wpisujemy takich danych. Rozpoznaję dwie załogi, które były wcześniej i które miałam przyjemność poznać.

Korzystając z okazji po raz kolejny zapraszam na zlot wszystkich, którzy jeszcze się wahają. Miejsca mamy dostatek :]

Przypomnę jeszcze, że w piątek 2 września, o 5 rano, z Radawy  - wyjeżdża jednodniowa wycieczka do Lwowa, zorganizowana dla nas przez jedno z przemyskich biur podróży.

Jeśli ktoś z uczestników zlotu miałby ochotę w niej uczestniczyć, to zapraszamy do wpisania się na listę   http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=24505&postdays=0&postorder=asc&start=75 oraz do przesyłania mi danych potrzebnych do ubezpieczenia.

Przesyłam pozdrowienia i do zobaczenia w Radawie :skromny:

Edited by Santa (see edit history)

effka

my dojedziemy dopiero w piątek wieczorem ale dobre i to

Santa

Jest więcej takich załóg, które dotrą dopiero w piątek wieczorem, ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego :skromny: Czekamy na Was  :] 

maka

Czy jest opcja przyjazdu bez wpisu na listę . Decyzję podejmę w dniu rozpoczęcia zlotu i nie chcę robić zamieszania . Pozdrawiam

Santa

Czy jest opcja przyjazdu bez wpisu na listę . Decyzję podejmę w dniu rozpoczęcia zlotu i nie chcę robić zamieszania . Pozdrawiam

Oczywiście, że można tak zrobić. Zgodnie z ideą Organizatora, zloty w Radawie bywają bardzo "demokratyczne". Każdy uczestnik zlotu sam decyduje co i kiedy chce robić. Jedynie wycieczka do Lwowa wymaga wcześniejszej deklaracji.

Nasze doświadczenie pokazuje, że są tacy, którzy przyjeżdżają bez wcześniejszego wpisania na listę, oraz tacy, którzy się zapisują a potem nie przyjeżdżają. Ale bilans zawsze jest dodatni :skromny:

Czekamy :)

maka

Oczywiście, że można tak zrobić. Zgodnie z ideą Organizatora, zloty w Radawie bywają bardzo "demokratyczne". Każdy uczestnik zlotu sam decyduje co i kiedy chce robić. Jedynie wycieczka do Lwowa wymaga wcześniejszej deklaracji.

Nasze doświadczenie pokazuje, że są tacy, którzy przyjeżdżają bez wcześniejszego wpisania na listę, oraz tacy, którzy się zapisują a potem nie przyjeżdżają. Ale bilans zawsze jest dodatni :skromny:

Czekamy :)

Śliczne dzięki za odpowiedż , postaramy się przyjechać. Pozdrawiamy Jadwiga i Jacek M.

Misio

Dodam

My też się tam wybieramy (oczywiście pod flagą k.pl ;) )

Santa

Śliczne dzięki za odpowiedź , postaramy się przyjechać. Pozdrawiamy Jadwiga i Jacek M.

Dodam

My też się tam wybieramy (oczywiście pod flagą k.pl ;) )

Czekamy w Radawie !!! Do zobaczenia :drive::P 

tomaszek1

My też sie wybieramy w piątek

CELTIC

proszę dopisać 2+1, do zobaczenia w piątek