Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w projektowaniu kampingu


Umberto

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii świetlicy to nad morzem latem to chyba bardziej przydatny jest większy teren do zabawy, mi osobiście bardzo się pod tym kątem podobało w Ambre w Łebie: tam była i świetlica i boisko do piłki plażowej, wiata ze stołem do tenisa, czy kosz (jeden) do koszykówki, wszystko porozrzucane po kempingu, ale dzieci miały tam co robić, biegały całymi grupami i w świetlicy dyskoteki robiły. Mile to wspominam, może w cenie świetlicy można kilka innych atrakcji dzieciakom i rodzicom sprawić. No i koniecznie drzewka przy miejscach do zabawy, żeby dzieciaki w pełnym słońcu się nie bawiły.

Toalety przede wszystkim czyste, myte częściej niż raz dziennie, wtedy i 100 m nie będzie problemem.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Gratuluje pomysłu. Jestem miłośnikiem zachodniego wybrzeża jak i również karawaningu. Chciałem podzielić się informacją co do projektu i prosić o kilka uwag. :rolleyes:   Ze względu na chorobę mojej żony jestem w trakcie przeróbki mojej przyczepy z możliwością wjazdu i poruszania się wniej na wózku inwalidzkim. Idzie mi to bardzo pomału ze względu na brak czasu. Było by bardzo miło jak by kolega wziął pod uwagę takie osoby i choćby 1 lub 2 parcele położone blisko pryszniców były przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Chodzi mi tu przede wszystkim o utwardzone chodniki bez stopni i krawężników, jak i również jeden większy prysznic bez żadnych progów z możliwością wjazdu z taką osobą na wózku lub krześle prysznicowym. Bardzo mało jest pól kempingowych z takim przystosowaniem a zrobienie tych dwóch najważnieszych rzeczy nie jest chyba tak uciążliwą inwestycją :hmm:  a naprawdę duuużo pomoże :ok: . Proszę jeszcze raz o przemyślenie mojej prośby. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam. :D  Życzę szybkiej i udanej inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie. Jestem jestem. Wprawdzie obecnie lekko kaleki (białe szaleństwo w Białce na snowboardzie;/ ) ale intensywnie myślę nad tematem. Trochę obecnie mam mało czasu, bo szewc bez butów chodzi i na swoje projekty brak czasu...

Patrząc realnie z uwagi na media (a szczególnie prąd), to raczej w tym sezonie nie uda mi się wystartować- z monopolistą nie wygrasz:/ Jednak ja nie lubię tandety itp. i wolę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik niż na "hura" na sztukę coś otwierać.

Koncepcja również się zmieniła nieznacznie- nie będzie na początek głównego budynku ze świetlicą i pokojami na wymajm na górze... Najpierw będzie uzbrojony teren i zagospodarowany- obsadzony brzozami i sanitariaty, a później będę myślał dalej...

Obecnie pomału zaczynam odrabiać lekcje z caravaningu i w planach mam kupno i remont kultowego niewiadowka 126:) Jak naradzie to zakupiłem niewiadowka n250- później będzie fiat 125 lub 126:)

A póki co, to raz zajechałem na działkę i w 15 min nazbierałem podgrzybków o wielkości kapelusza ok 15cm ze 3 wiaderka:)- dużo zamosiei brzozy, które chcę wykorzystać ile się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.