Skocz do zawartości

XVI Zlot GDAŃSK 5-7 IX 2014 - opis miejsca


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

na XVI zlocie będzie również możliwość obejrzenia i złożenia zamówienia na ubranka z logo forum KARAWANING.PL szczegóły tutaj

http://forum.karawaning.pl/topic/15971-bluzy-i-t-shirt-z-logo-forum-zam%C3%B3wienia/page-8?do=findComment&comment=385469

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywiozę ze sobą troszkę chemii dla kolegów

jakby ktoś potrzebował jakieś akcesoria to też mogę zabrać to co posiadam na stanie jest na stronie naszego sklepu www.edencamp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję dotrzeć w środę w godzinach popołudniowych . Chciałbym poinformować  wszystkich którzy bedą pierwszy raz na zlocie o pasowaniu. W sobotę po południu odbędzie się pasowanie na zlotowca. Każdy dostanie certfikat zaliczający zlot , podbity specjalną pieczęcią  przez wielką kapitułę . Wskazane kolorowe przebrania . Można popatrzeć na fotki z poprzednich zlotów jak to wygląda. Mam prośbę aby zabrać pikantne przyprawy , papryczki  ,,piri, piri ,, ketczupy itp. celem przygotowania wściekłej mikstury którą należy spożyć  podczas pasowania.

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Tak blisko zlot i nie być na nim?? To i my przybędziemy 2+2, zapewne piątek tuż przed zachodem słońca :) Aaaa...pierwszy raz na Zlocie  :slina: I namówiłem przyjaciół z Gdańska,więc pewnie też za chwil kilka się wpiszą  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.