Skocz do zawartości

XVI Zlot GDAŃSK 5-7 IX 2014 - opis miejsca


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

to bierz namiot i przyjezdzaj rowerem

żebym sam był to niema sprawy ale z 3 małych dzieci,to juz kłopotliwe,zobacze jak uda się wyrobić to wpisze sie na liste,narazie walcze z autem,potem budke,może sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

żebym sam był to niema sprawy ale z 3 małych dzieci,to juz kłopotliwe,zobacze jak uda się wyrobić to wpisze sie na liste,narazie walcze z autem,potem budke,może sie uda

jak masz tak blisko to szykuj budek a autem się nie martw myślę ze znajdzie się wielu chętnych i pomocnych żeby ci bude na kemping przywieźć a nawet przypchac jak dobrze się postarasz :piwo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Co prawda siedzę aktualnie w okolycy (Jantar) i jutro mam w planach zwiedzać Gdańsk, ale chętnie wybrałbym się na zlot, swój pierwszy zresztą. Czy jest jakiś określony termin wpisywania się na listę? Ja jestem na tak, muszę jeszcze przekonać rodzinę-w szczególności żonę :P

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie ma terminu jeśli chodzi o zapisy nawet jak się nie zapiszesz to jesteś miłe widziany, zapisy są ważne w wypadku zamawiania odznaki zlotowej i naklejek chociaż ich akurat wiem ze nie zabraknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że trzeba w pierwszej kolejności dać się wypowiedzieć organizatorowi .

 

Z tego co wiem to nie ma terminu jeśli chodzi o zapisy nawet jak się nie zapiszesz to jesteś miłe widziany,

Chyba lepiej być wpisanym na listę . W przypadku większej załogi nie skorzysta ze zryczałtowanej opłaty zlotowej .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety musimy spasować ,jakoś nas dopadły szpitale.Najpierw ja ledwie wróciłam z lepszego świata teraz Andrzej zalicza szpital.

Bawcie się wspaniale  .My nastepnym razem.

Pozdrowionka dla wszystkich .OLa /z powodów jak wyżej tym razem bez Andrzeja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu , nie tak dawno Tobie życzyłem szybkiego powrotu do zdrowia . Mam nadzieję , że życząc Andrzejkowi tego samego przysłużę się do szybkiego spotkania z Wami .

Andrzejku zdrowiej .

Do szybkiego zobaczenia na szlaku z Waszą sympatyczną dwójeczką , kochane morsy . :calus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie żałujemy że nas z Wami nie będzie, ale trzyma nas w domy psie przedszkola bo Czykita została mama 6 ogonków i 24 łapek :) Fingerku ogromnie chciałbym uściskać babę z jajami. zobaczyć pozostałę przesympatyczne mordki Rysiaczka, 100-py i paru innych przyjaciół ale siła wyższa.

Pozdrawiamy serdecznie, mam nadzieję, że jeszcze w jesieni będzie okazja się spotkać :gitara::biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowię ;) ją od Ciebie ... jak będzie . :)

PS - Was też byśmy uściskali ale jak mus to mus . Dzielna ta Wasza psinka .

PS2 - Na fotce poniżej nasze psiaki (5szt. + Efi) na urlopie 2012 :bzik:

post-1836-0-17812400-1408810611_thumb.jpg

post-1836-0-11323800-1408811026_thumb.jpg

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku , rozumiem że zabierasz je na zlot . :lol:

To foty z 2012 roku . Na moje szczęście psiurki się sprzedały . Inaczej bym z Tobą nie pisał . :lol:

 

Tymczasem skontaktowałem się z forumowiczem f68 - http://forum.karawaning.pl/user/3467-f68/ , który to pojawi się na zlocie ze swoimi produktami - http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3901160

Mi te produkty pasują , więc wstępne zamówienie złożyłem .

Miło będzie poznać osobiście . :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.