Skocz do zawartości

XVI Zlot GDAŃSK 5-7 IX 2014 - opis miejsca


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce Zlotu.

 

XVI Zlot forum Karawaning.pl odbędzie się w Gdańsku w Ośrodku Wypoczynkowym Przy Wydmach Gdańsk – Stogi ul. Wydmy 6 na terenie którego znajduje się Camper Park.

 

Strona ośrodka

http://osrodekprzywydmach.pl/galeria-camper-park/

 

Termin Zlotu.

 

Tradycyjnie zlot jesienny odbywa się w pierwszy wrześniowy weekend, który w tym roku przypada na 5 – 7 września.

organizatorzy: Lepciak i Irek w

 

 

Najważniejsze informacje.

 

Zlot jest luźnym spotkaniem użytkowników forum Karawaning.pl. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za siebie oraz resztę swojej załogi. Nasze forum nie jest żadnym stowarzyszeniem czy organizacją, a co za tym idzie nie posiadamy osobowości prawnej. Spotykamy się w celu poznania i wspólnego spędzenia czasu.

 

Organizatorzy zlotu ani administracja forum nie są odpowiedzialni za brak prądu, ciepłej wody, złą pogodę czy zachowanie innych uczestników. 

 

Każdy z uczestników zlotu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu ośrodka.

 

Zwierzęta mogą przebywać na campingu tylko z ważną kartą szczepień, psy na smyczy oraz w kagańcach. Zaraz za płotem znajduje się miejsce gdzie można psy spuszczać ze smyczy.

Właściciele zwierząt zobowiązani są sprzątać po swoich zwierzętach.

 

Prosimy o nie używanie czajników i grilli elektrycznych oraz grzejników elektrycznych lub innych odbiorników energii elektrycznej o mocy większej niż 0,5 KW .

 

Wymagane przez gospodarzy są przedłużacze z uziemieniem.

 

Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału we wszystkich zajęciach. Każdy robi co chce.

Wszelkie pomysły w urozmaiceniu pobytu mile widziane.

Mamy nadzieję że będzie to wspaniałe spotkanie!

2014-05- 150 (1).jpg

2014-05- 152.jpg

2014-05- 153.jpg

2014-05- 158 (1).jpg

2014-05- 151.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy miały miejsce jakieś ustalenia cenowe ?

 

Miały - przedstawi je Lepciak jak tylko wróci z wypoczynku czyli w ciągu 7 dni powinno być wszystko opisane na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja zostałem zapytany przez kol.Lepciak czy mógłbym prowadzić liste, i wyraziłem zgode  gdyż mam trochę czasu i mogę go na to przeznaczyć :].

O niczym więcej nie wiem co tam się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na listę chętnych chętnych na naklejki zlotowe bo juz wszystko dograne oprócz ilości,a ja jak zwykle zawsze do usług naszego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja zostałem zapytany przez kol.Lepciak czy mógłbym prowadzić liste, i wyraziłem zgode  gdyż mam trochę czasu i mogę go na to przeznaczyć :].

O niczym więcej nie wiem co tam się znajduje.

 

Gadałem z Lepciakiem i w końcu ustaliliśmy że ja osobiście zajmę się listą  :yes:

Myślę że zrobimy ją po podaniu już konkretnych cen przez Lepciaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na listę chętnych chętnych na naklejki zlotowe bo juz wszystko dograne oprócz ilości,a ja jak zwykle zawsze do usług naszego forum

A może zobaczylibyśmy projekt lub kilka do wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Już to przerabialiśmy z wyborami z kilku i zawsze były nie dopowiedzenia . Jednemu pasuje ta,  drugiemu inna. A tak jest co jest i musi być dobre bo to jest pamiątka z wyjazdu.

Ale to jest tylko i wyłącznie moje skromne zdanie,i niech będzie jak większość chętnych na Zlot !! zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt naklejki juz jest ale nie zostanie zaprezentowany wcześniej niż organizator Lepciak wyrazi zgodę bo to On tu decyduje i akceptowal projekt naklejki i jest tylko jedna wersja i tego sie trzymajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Już to przerabialiśmy z wyborami z kilku i zawsze były nie dopowiedzenia . Jednemu pasuje ta,  drugiemu inna. A tak jest co jest i musi być dobre bo to jest pamiątka z wyjazdu.

Ale to jest tylko i wyłącznie moje skromne zdanie,i niech będzie jak większość chętnych na Zlot !! zdecyduje.

 

projekt naklejki juz jest ale nie zostanie zaprezentowany wcześniej niż organizator Lepciak wyrazi zgodę bo to On tu decyduje i akceptowal projekt naklejki i jest tylko jedna wersja i tego sie trzymajmy

Widzę, że i na Forum zawitała dyktatura - brawo tak trzymać. Wydawało mi się, że większość zawsze miała coś do powiedzenia, chociażby w sprawie jaka naklejka będzie na naszych przyczepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed nie chodzi o dyktaturę lecz jeśli ktoś podejmuje sie organizacji zlotu to dana osoba decyduje o większości istotnych rzeczy dotyczących danego zlotu w tym projektu naklejki, a kazdemu uczestnikowi zlotu przysluguje i ma prawo decydowac czy dana naklejke będzie mial na swojej cepce po zlocie, czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.