Skocz do zawartości

AQAPARK VADAS / STUROWO


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów :)

W gtym roku w drodze do Grecji chcielibyśmy sie zatrzymać w Vadas na jeden. Poniewż wyjeżdżamy w środę po pracy dojedziemy tam w godzinach pózno wieczornych a raczej nocnych w związku z tym pytanie dpo kolegów którzy tam byli czy jest tam jakiś bezpieczny parking żeby można było sie przespać w przyczepie a w dzień bez obaw o dobytek iść na cały dzień na baseny i wieczrem jechać dalej?

Dzięki ze Odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale po węgierskiej stronie :) W Estergomiu. Całkiem sympatyczny, nad samym brzegiem Dunaju, na małej wyspie. W Estergomiu też jest Aquapark ale nie byliśmy.... Sam Estergom jest uroczy. Polecamy  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiluś

byłem - przyjechałem tuż po 24.00  i bez problemów wjechałem na kemping nocą ( cenę policzyli za dobę od godz. 0.00 - czyli - czy wjedziesz od razu,czy nad ranem to egal..)

jeżeli nie chcesz po omacku to przed kempingiem jest duży spokojny parking i możesz tam śmiało kimać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Temat dość zakurzony. Ktoś tam był w ostatnim czasie? Jak to teraz wygląda i czy warto tam jechać? Ostatni raz byłem w Sturowie jakieś 10 lat temu i to jeszcze w hostelu, wtedy jakoś baseny nie zrobiły na mnie wrażenia. Na ich stronie widziałem że teraz tam są dość mocno rozbudowani i w związku z tym zastanawiam się nad zahaczeniem o Sturowo w czasie wyjazdu sierpniowego na Węgry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat dość zakurzony. Ktoś tam był w ostatnim czasie? Jak to teraz wygląda i czy warto tam jechać? Ostatni raz byłem w Sturowie jakieś 10 lat temu i to jeszcze w hostelu, wtedy jakoś baseny nie zrobiły na mnie wrażenia. Na ich stronie widziałem że teraz tam są dość mocno rozbudowani i w związku z tym zastanawiam się nad zahaczeniem o Sturowo w czasie wyjazdu sierpniowego na Węgry

Witaj, w Sturovie jest kemping po remoncie ( 2 lata temu), myslę, że na warto zajrzeć, jest nowy hotel termal i bungalowy na terenie starej jednostki wojskowej. baseny i zjezdzalnie też po remoncie. Jeżdże tam do znajomych Słowaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cemping Vadas jest moim zdaniem najlepszy na Słowacji .Nowe parcele wysypane kamieniem czysto goraca woda.baseny po remoncie .cemping 50m od basenow.Rewelacja polecam na majowke terz sie wybieramy bo nie ma takich tłumów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aquapark fajny. Ale mi się nie podobało.sam camp nie jest wydzielony od głośnej części kąpieliska - bary, disco warczące nawet do 2 w nocy. W knajpach sami nie gotują tylko na podgrzewaczach itd. Zdecydowanie jeżeli chodzo słowację wolę dunajską stredę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.