Skocz do zawartości

przechowywanie przyczepy Warszawa i okolice


adamdiver

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś szuka miejsca na przezimowanie przyczepki blisko Warszawy to są 2-3 wolne miejsca pod dachem.

Miejscowość: Regów, powiat: Grodzisk Mazowiecki, gmina: Baranów, ok 25 km na zachód od Warszawy. 

Dokładnie jest to budynek murowano-drewniany pełniący kiedyś funkcję stodoły, obecnie/od kilku lat budynek pełni funkcję garażową. Budynek znajduje się na posesji przy domu gdzie normalnie mieszkają ludzie, więc jest bezpiecznie. Budynek ubezpieczony, nie ogrzewany, z naturalną wentylacją - jedna ściana z desek, dach szczelny nie przeciekający, podłoga betonowa, oświetlenie i prąd jest, dojazd i wjazd do budynku bez przeszkód dla każdej przyczepki, właścicielka nie robi problemów z dostępem do przyczepki aby w zimę przy niej podłubać. Od kiedy tam trzymam nigdy nie miałem w cepce przykrych niespodzianek typu myszy, robaki, wilgoć itp. Ja zimuję tam swoją przyczepkę od 4 lat, od tego czasu w zimę zawsze stały 4 przyczepy ale w poprzednim roku dwie przyczepy nie dojechały i właścicielka szuka teraz 2-3 nowych przyczep na tą zimę. Cena jaką proponuje właścicielka to 100zł/m-c, oczywiście każdy może sobie negocjować jak uważa.

Można tam trzymać cepkę przez dłuższy czas nie tylko przez zimę. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o pw do mnie to pokieruję dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Witam

Szukając pokrowca dla mojej przyczepy, oraz rozmawiając z ludźmi na temat stodoły w której mógłbym przetrzymać kemping, trafiłem na właściciela hali, który przechowuje w niej owoce (Sochaczew).

Niestety zima tego roku była dla niego nie łaskawa i wszystko mu zmarzło, a co za tym idzie ma miejsce :)

Cena 100zł uzależniona od ilości chętnych (min 3 przyczepy), dlatego jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o prv w jakim okresie byłby zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abym nie musiał każdemu odpisywać z osobna, zamieszczam foto hali.

Byłem dzisiaj u niego oglądałem miejsce, szerokość 8-9m, a długości ...hmm dużo :0 na moje oko wejdzie 9szt z dużym zapasem.

post-2845-0-74121900-1504898481_thumb.jpg

post-2845-0-71018000-1504898493_thumb.jpg

Rezerwacja miejsca na minimum 4 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, jest pusta sucha hala (zostanie wysprzątana), trafiłem do niego, bo szukałem dachu dla swojej przyczepy.

Po osobistej wizycie okazało się, że ma o wiele większą hale jak wcześniej sądziłem.

Czytając tematy na forum, trafiłem na w/w temat i postanowiłem się tą informacją "koleżeńsko" podzielić.

Jeżeli ktoś chce to jest możliwość przechowania przyczepy przez okres jesienno - wiosenny, a nawet dłużej.

Jeżeli chodzi o dłubanie weekendowe to też nie widzi problemów z tym warunkiem, że każdy będzie dbał o porządek, czyli malowania, lakierowania itp. raczej nie wchodzą w grę, ze względu na to że magazyn/hala służby do przechowywania owoców.

 

Pisałem o min 3 przyczepach, bo chłop nie będzie sobie na głowę brał kłopotu za 200-300zł

A co do ceny, to jak się znajdzie 5 szt i więcej to z ceny na pewno zejdzie.

 

Powiedziałem aby się wstrzymał z wstawianiem maszyn do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś szuka miejsca na przezimowanie przyczepki blisko Warszawy to są 2-3 wolne miejsca pod dachem.

Miejscowość: Regów, powiat: Grodzisk Mazowiecki, gmina: Baranów, ok 25 km na zachód od Warszawy. 

Dokładnie jest to budynek murowano-drewniany pełniący kiedyś funkcję stodoły, obecnie/od kilku lat budynek pełni funkcję garażową. Budynek znajduje się na posesji przy domu gdzie normalnie mieszkają ludzie, więc jest bezpiecznie. Budynek ubezpieczony, nie ogrzewany, z naturalną wentylacją - jedna ściana z desek, dach szczelny nie przeciekający, podłoga betonowa, oświetlenie i prąd jest, dojazd i wjazd do budynku bez przeszkód dla każdej przyczepki, właścicielka nie robi problemów z dostępem do przyczepki aby w zimę przy niej podłubać. Od kiedy tam trzymam nigdy nie miałem w cepce przykrych niespodzianek typu myszy, robaki, wilgoć itp. Ja zimuję tam swoją przyczepkę od 4 lat, od tego czasu w zimę zawsze stały 4 przyczepy ale w poprzednim roku dwie przyczepy nie dojechały i właścicielka szuka teraz 2-3 nowych przyczep na tą zimę. Cena jaką proponuje właścicielka to 100zł/m-c, oczywiście każdy może sobie negocjować jak uważa.

Można tam trzymać cepkę przez dłuższy czas nie tylko przez zimę. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o pw do mnie to pokieruję dalej.

Jak by co to zostało jedno wolne miejsce, najlepiej dla przyczepki ok 4m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Drodzy,

chciałbym odnowić ten temat. Szukam w tej chwili m-ca dla mojej przyczepki, najchętniej po jedynie słusznej prawej stronie rzeki :)

Cepka 7,5m długości. Chciałbym ją tam trzymać cały rok, i zabierać w sezonie na większość weekendów. Jeśli macie jakiś namiar, proszę o info.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dobrzan napisał:

Drodzy,

chciałbym odnowić ten temat. Szukam w tej chwili m-ca dla mojej przyczepki, najchętniej po jedynie słusznej prawej stronie rzeki :)

Cepka 7,5m długości. Chciałbym ją tam trzymać cały rok, i zabierać w sezonie na większość weekendów. Jeśli macie jakiś namiar, proszę o info.

Dzięki!

Też szukam, obdzwoniłem sporo parkingów i albo nie ma miejsc albo nie przyjmują przyczep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.03.2019 o 23:07, dobrzan napisał:

Drodzy,

chciałbym odnowić ten temat. Szukam w tej chwili m-ca dla mojej przyczepki, najchętniej po jedynie słusznej prawej stronie rzeki :)

Cepka 7,5m długości. Chciałbym ją tam trzymać cały rok, i zabierać w sezonie na większość weekendów. Jeśli macie jakiś namiar, proszę o info.

Dzięki!

jak jeszcze szukasz, to znalazłem parking z dozorem niedaleko ronda Starzyńskiego, moja już tam stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moją Niewiadówkę trzymam od kilku lat u Teścia w miejscowości Miąse pod warszawą. to jakieś 30km od warszawy i 20 km od trasy S8. Jak jedziemy na mazury to jest po drodze. Teść jest majsterkowiczem, więc narzędzia, nawet jakieś deski itp ma i wszelkie naprawy niewiadówki robiłem u niego. Oni tam mieszkają, ale mają bardzo dużą działkę, która nie jest wykorzystywana. tydzień temu jak kupiłem drugą przyczepkę to żartowaliśmy, że niedługo będzie miał parking na przyczep... ale może nie jest to taki głupi pomysł. jakby ktoś był zainteresowany to dajcie znać. mogą się podpytać go czy będzie chciał przyjąć kogoś. może zgodzi się nawet postawić jakąś wiatę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś słyszał o jakiejś miejscówce pod dachem w okolicach Legionowa? Poszukuję przechowalni dla niedużej przyczepy i kampera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam ciut inne zapytanie - kierowane do Warszawiaków :) Kochani chcę spełnić marzenie i zwiedzić całą piękną Warszawę. Śladami Barei też. Alternatywy 4 itd. I zahaczyć La Playa i zumbę ze Stefanem, Łukaszem i Kasią. Chciałabym pojechać do Warszawy w któryś weekend. Czy mogę stanąć gdzieś przyczepą na te 2 noce? Pałac Kultury ma spory parking - on chyba jest strzeżony?  gdzie 1313 taxi. Albo przy dworcu gdzieś? A może tu jak La Playa? Albo stadion? Albo może znacie inny teren? CPN? Bo żal opuścić piękną Warszawę po paru godzinach....:/ A jest co zwiedzać - pojechalibyśmy w 4 os.ja mąż i 2 dzieci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.