Jump to content
adamdiver

przechowywanie przyczepy Warszawa i okolice

Recommended Posts

adamdiver

pytanie jak w temacie. proszę o info. podobno ktoś oferuje przechowywanie w szklarni koło warszawy. dzięki z góry za pomoc

adamdiver

Widzę, że chyba wszescy mają garaże albo domki jednorodzinne i trzymają na posesjach.

Może jednak ktoś zna jakieś dobre miejsce gdzie można przechowywać przyczepkę ?

Pozdrawiam

jarobaro

tez chętnie bym gdzieś cepka przezimowal i moze po powrocie cos sie wyklaruje ale jakieś 50-60km od Wawy ale najpierw musze to pojechac i obejrzeć z tego co wiem to prądu tam napewno nie ma i wejdzie tam ok 6 cepek

Ir & Ed

@adamdiver

Zachęcam do odwiedzenia ZGKiM  < pytaj o grunt = 15-20m2 na postawienie blaszanego garażu na przyczepę

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

@jarobaro, odwiedż najbliższy ZGKiM na pewno otrzymasz odpowiedż/pozwolenie na postawienie garażu

SpongeBob

Chcecie przechowywać przyczepę tylko przez zimę czy cały czas? 

jarobaro

Chcecie przechowywać przyczepę tylko przez zimę czy cały czas? 

tak na zime od padziernika do kwietnia z możliwością wejścia i jakiś modyfikacji a masz cos do zaoferowania?

SpongeBob

Ja zimowałem od X do IV przyczepkę u ludzi na wsi w stodole, między Sochaczewem a Błoniami, koło Kask. Płaciłem 50zł/m-c. Stodoła z desek więc przewiewna, ale sucho i dach szczelny. Żadne myszy ani robactwo do cepki nie weszło. Jest spora, zmieszczą się tam jeszcze ze 3 cepki. Jak by co to mogę spytać czy przygarną więcej przeczep na zimę.

Edited by SpongeBob (see edit history)

BiA

Ja zimowałem od X do IV przyczepkę u ludzi na wsi w stodole, między Sochaczewem a Błoniami, koło Kask. Płaciłem 50zł/m-c. Stodoła z desek więc przewiewna, ale sucho i dach szczelny. Żadne myszy ani robactwo do cepki nie weszło. Jest spora, zmieszczą się tam jeszcze ze 3 cepki. Jak by co to mogę spytać czy przygarną więcej przeczep na zimę.

Jak będziesz mógł podpytaj. Też chętnie schowałbym ciepkę przed śniegiem...

sokes

Podłączę się do tematu. Gdyby ktoś słyszał o jakiejś stodole, hali, garażu to chętnie się przyłączę. W zimę nie mam potrzeby odwiedzać przyczepki więc moja może stać na samym końcu zastawiona innymi ;)

gpjac

Ja też byłbym chętny na kawałek dachu na zimę dla przyczepy.

SpongeBob

Nie mogę skontaktować się z tymi ludźmi ale do końca tygodnia postaram się coś ustalić i dam znać.

jarobaro

ok to czekam na jakies info na pw

yart

Też bym się podłączył jak by się dało

jagodek

Też bym się podłączył jak by się dało

Witam,

w miejscu gdzie przechowuję w Wa-wie (pod dachem!!) są jeszcze 3- max 4 miejsca na przyczepy, lub campery. Kto pierwszy ten lepszy. Miejsce - ok 300 m. od wylotowej na Wrocław, Kraków -dojazd asfaltowy.Ubezpieczone i pilnowane. Proszę o kontakt na priv. 

yart

Jestem zainteresowany, jeśli będzie dla mnie miejsce to wchodzę