Skocz do zawartości

kompy poleasingowe


makusz

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem macbooka, firma na śląsku daje na sprzęt kilka miesięcy gwarancji nie pamiętam 3 lub 6. Oni wstępnie je przegladają, wrzucają dyski bo firmy odają sprzęt bez dysku. Wszyskie rysy i wady są dokładnie opisane. A np za pół roku to jak to ze sprzętem nawet nowy może paść :) generalnie polecam bo można fajne markowe laptopy kupić w aluminiowych lub tytanowych obudowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam wizytę na miejscu i pogrzebanie, oni kupują to wagonami więc jest z czego wybierać. A sprzęt jest z wyższej półki niż to co masz od ręki w markecie. To modele biznesowe więc nic im specjalnie nie będzie poza porysowaną obudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już cztery lapki poleasingowe w domu są tłuczone i dają radę. Z tym, że wyższe modele "byznesowe". Lepiej się spisują niż u znajomych nówki sztuki nie śmigane z bidronki np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się właśnie zastanawiam, bo w sumie o sprzęt w leasingu jakoś zbytnio się nie dba

Nie wazne czy polesengowe czy poprostu używane, ważne są parametry i system. Nie warto pchać się w XP ponieważ nie jest już wspierany przez Microsoft od kwietnia br. A na nie wszystkich pójdzie 7 czy 8.

Zależy też do czego używasz komp. Czy do zwykłego uzytkowania typu korzystania z netu czy do gier czy programów graficznych.

Patrz pod tym kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z Niemiec sprowadzałem kompy  , które były kasowane przez (bodajże) ADAC z banków tylko z uwagi na miniony  ustalony czas eksploatacji zawarty w umowie ubezpieczeniowej. Kompy wymagały tylko dysków i klawiatur PL . Poza tym  sprzęt bez zastrzeżeń . Schodził jak "świeże bułeczki" bez reklamacji a kupiony hurtem za przysłowiowego feniga (byle był papier do odprawy granicznej) . Achhhh to były czasy....


Z takich polesingowych zależy do czego były wykorzystywane i do czego chcesz sam korzystać.

Jak to zwykły biurowiec to wiadomo że nie będzie mega rakietą .  Jeśli firma dłubała w grafice , multimediach to ich karty graficzne i procesory jeszcze pohulają  z wydajnością  do domowych oczekiwań . Chyba że masz pociechę  , która giercuje w nowości czy chcesz do obróbki filmów, grafiki to taki z biura może nie sprostać  oczekiwaniom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak z ciekawości zajrzałem na tą stronę, w zakładkę Notebooki / Laptopy i nie widziałem żeby były jakieś korzystne ceny. Większość nie posiada systemu operacyjnego, czyli ciężko sprawdzić parametry sprzętu, a specyfikacja jest uboga.

 

 A np za pół roku to jak to ze sprzętem nawet nowy może paść :) generalnie polecam bo można fajne markowe laptopy kupić w aluminiowych lub tytanowych obudowach.

 

Zgadzam się że nawet nowy może paść tylko, na nowy sprzęt mamy dwa lata gwarancji. Większość sklepów sprzedających nowe laptopy w razie awarii posiada usługę door-to-door co znacznie przyspiesza naprawę sprzętu.

Edytowane przez maniek72 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał do wydania niecałe 2 tyś zł, a chciał macbooka. Nowy to powyżej 4,5 tyś. Wyjechaliśmy z 15 calowym macbookiem pro z matową matrycą, fakturą vat. Mnie zabrał jako eksperta mogłem przebierać do woli, bootować je z własnego dysku. Kolega zadowolony laptop działa u niego już prawie rok. W przypadku maca licencja jast na najnowszy system. Jeżeli firma zajmuje się tym profesjonalnie nie ma problemu oni je dokładnie sprawdzają i drobiazgowo opisują. 

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7888621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.