Skocz do zawartości

Poszukiwania wiekszej przyczepy


mafik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wprawdzie już napisałem w zakładce ogloszenia, ale poruszę i tu ten zacny temat. Otóż chętnie przesiadłbym się na coś większego w ramach możliwości mojego holownika.
Aktualnie posiadam przyczepke DETHLEFFS EL3 z 2003r. Jest to całkiem przestronna cepka, w której można spokojnie pomieścić 6 osób, gorzej z ich gratami. Wymiary przyczepy to 6 m bez dyszla i ok. 2.25 m szerokości. W środku układ następujący: pietrusek z tyłu, po srodku dwa podwójne siedzenia, z przodu łóżko francuskie.
Swoje poszukiwania skupiam na przyczepie 2-osiowej najchetniej z ukladem: łóżko piętrowe, łóżko francuskie i część jadalna z łóżkiem francuskim lub innym, dającym komfort podczas posiłków. Długość im więcej, tym lepiej. Istotna oczywiście duża łazienka z WC i prysznicem, ogrzewanie z rozprowadzeniem, klimatyzacja i mnóstwo różnego typu schowków, szaf, szafek i półek (bo tego mi chyba tylko brakuje w obecnej przyczepie).
Budżet mam okreslony w przedziale 25000-35000 PLN. Rozstrzał spory, ale z tego co już przewertowałem ogłoszenia, to calkiem realny do wyrobienia. Jakby ktoś miał jakieś uwagi, namiary, informacje, będę wdzieczny.

Coś takiego znalazlem i mi soe spodobało, ale zadna z ofert nie ma w 100% tego co szukam.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4359855901

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4341758969

Na otomoto tez kilka ofert jest, ale d(cenzura)y nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafik, jak tam poszukiwania? Tą drugą Masz w sumie nie daleko więc może warto podjechać, obejrzeć, wybadać, co oznacza "do negocjacji" jeżeli warto.

Z takich przyczep, to raz że wybór będzie mniejszy (ilość na rynku), dwa w większości używana była stacjonarnie. 

Tak się tylko zastawiam, jak Ty tym swoim czołgiem z takim ogonem będziesz się przemieszczał. Bo chyba większość dróg będzie dla Ciebie nieosiągalna (już nie mówię o wjeżdżaniu na kempy przez bramę z wąskiej drogi o 90*. 

Już nie masz krótkiego zestawu ale taki to będzie olbrzym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie obraź się, ale przy sprzedaży ja bym zignorował SMS'a z prośbą o dokładniejsze zdjęcia. Jeżeli Ci zależy, to zadzwoń. W ostateczności napisz e-mail. W moim odczuciu, krótka wiadomość tekstowa świadczy o Twoim małym zainteresowaniu, ja tak to odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem, wcześniej wywnioskowałem, że jedynie po obejrzeniu ogłoszenia posłałeś "eska" w stylu "podeślij pan więcej zdjęć", bo właśnie z takimi wiadomościami się spotkałem jak auto sprzedawałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuściłbym tą przyczepę, właśnie ze względu na podejrzenia o mieszkanie w niej całoroczne. Ślady pożaru w środku też to potwierdzają, materace w łóżku piętrowym też zajechane. Poproś o fotki zasłoniętych rolet okiennych - przeważnie są totalnie zniszczone codziennym rozkładaniem.

 

Odnośnie kontaktu ze sprzedającym za pomocą smsa - ja nie widzę w tym nic złego, bo zależeć to ma sprzedającemu a klient nasz pan.....

 

może to wysłanie dodatkowych fotek zachęciłoby kolegę do przyjazdu a tak pewnie temat oleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

klejny typ http://olx.pl/oferta/tabbert-puccini-2011r-kempingowa-okazja-zarejestrowana-bezwypadkow-CID5-ID3OEz3.html

 

W zasadzien ie typ, bo nie spelnia 2 warunkow:  brak klimy i pietrowego lozka, ale podejzanie tania.


Mafik, jak tam poszukiwania? Tą drugą Masz w sumie nie daleko więc może warto podjechać, obejrzeć, wybadać, co oznacza "do negocjacji" jeżeli warto.

Z takich przyczep, to raz że wybór będzie mniejszy (ilość na rynku), dwa w większości używana była stacjonarnie. 

Tak się tylko zastawiam, jak Ty tym swoim czołgiem z takim ogonem będziesz się przemieszczał. Bo chyba większość dróg będzie dla Ciebie nieosiągalna (już nie mówię o wjeżdżaniu na kempy przez bramę z wąskiej drogi o 90*. 

Już nie masz krótkiego zestawu ale taki to będzie olbrzym. 

 

Strusiu - nie w takie dziury sie wchodzilo, wroc - wjezdzalo :)

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.