Skocz do zawartości

Dla osób niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim


strazak555

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam trochę temat. 

Jak tam projekty i realizację? 

Ja też przymierzam się do dostosowania przyczepy. 

@strazak555 jak tam? 

@kielczanin, @Grabos podzielcie się szczegółami wymiany drzwi. Zakładam, że jak jest miejsce to trochę cięcia blachy i stolarki ale pewnie diabeł tkwi w szczegółach.

Nurtuje mnie też sztywność całej konstrukcji. Zastanawiam się, czy w przyczepach są jakieś belki/kantowki które przenoszą szczególne obciążenia i ich nie powinno się ruszać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, filipert napisał:

Odgrzewam trochę temat. 

Jak tam projekty i realizację? 

Ja też przymierzam się do dostosowania przyczepy. 

@strazak555 jak tam? 

@kielczanin, @Grabos podzielcie się szczegółami wymiany drzwi. Zakładam, że jak jest miejsce to trochę cięcia blachy i stolarki ale pewnie diabeł tkwi w szczegółach.

Nurtuje mnie też sztywność całej konstrukcji. Zastanawiam się, czy w przyczepach są jakieś belki/kantowki które przenoszą szczególne obciążenia i ich nie powinno się ruszać. 

Ja u siebie nic nie robiłem z drzwiami, znalazłem już z przerobionymi drzwiami. Robiłem tylko w środku i podjazd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

Ciężko coś upolować. Kupowaleś w PL? 

Tak w Polsce, ale to była tylko jedna więc wyboru nie było.A długo szukałem. Kupiłem od prywatnej osoby. Po jakimś czasie się pojawiła na olx przystosowana nic by nie trzeba robić przerabiać dużo większa ale dmc 2tony to zadurza jak dla mnie na i cena coś koło 40 tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
36 minut temu, jacekzoo napisał:

Oglądałem to dzisiaj, masakra... trzeba mieć jaja. A jak opowiadał o tym jak się wkleili to już w ogóle kopara mi opadła

i to 6 godzin od miasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem przyczepę fajnie przerobioną. Dmc 1800kg. https://www.przyczepykempingowewiorek.pl/przyczepa/przyczepa-przystosowana-dla-osob-poruszajacych-sie-na-wozkach-inwalidzkich-lmc-luxus-1204

W dniu 11.09.2019 o 15:27, filipert napisał:

Ciężko coś upolować. Kupowaleś w PL? 

znalazłem pod Poznaniem https://www.przyczepykempingowewiorek.pl/przyczepa/przyczepa-przystosowana-dla-osob-poruszajacych-sie-na-wozkach-inwalidzkich-lmc-luxus-1204

Edytowane przez Grabos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.