Skocz do zawartości

hobby classic 420 - dmc ? kolor ?


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

aledrogo już działa wiec podsyłam linka to tej o której pisałem ...

http://allegro.pl/przyczepa-campingowa-hobby-420-classic-ideal-i4317138156.html

 

czyli mówicie ze nie ma szans żeby to był 1994 rok ?

Nie ma szans.

To jest rocznik 91-92.

Przednie światła obrysowe podniesione do góry więc nie jest to 90r.

A gdzie podziała się jej tabliczka znamionowa ???

Cena z kosmosu.

post-2288-0-35493600-1402683541_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co napisać ...

w sumie mam rzut beretem do niego (jakieś 20 km)

ten rocznik chyba tłumaczy dmc 1000 ...... właśnie przyczepki 90-92 mają mimo 420cm 1000dmc .

ps.

ja już chyba nigdy nie trafie na "tą" jedyną ... z żoną nawet było łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Cicik :) Zluzuj ją.  Gość nie ma parcia na sprzedaż, przyczepa nie jest w złym stanie, to fakt, ale tak jak mówiłem, nie wiem czy wziąłbym ją za 10k. Zakup stabilizatora, instalacja gazowa nie używana podobno od 2011, uszczelnienia silikonem w kilku miejscach plus to co Ci wypisałem na PW. Nie opłaca się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-11tys to wszytko co bym zaproponował, to jest mała budka.

niech Ci prześle foto dowodu na tabliczce nie ma rocznika jest jaki to model np.420, nr win i dmc

 

no i gdzie jest tabliczka ? nawet jak zgubił to powinien drugą wyrobić

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego mieliśmy problem z dotarciem do newralgicznych miejsc, łóżka rozłożone, schowki zapełnione po korek, ale trzeba przyznać, że nie widziałem żadnych zacieków w środku, drzewo pod uszczelkami dużych okien wyglądało zdrowo, tylko biała kedra w narożnikach wyłaziła z uszczelki. Nie można było się dostać pod wykładzinę w narożnikach, ale od dołu w górę po ściankach nie widziałem wilgoci. Inna sprawa, że od dłuższego czasu były upały, więc teraz wszystko wydaje się twarde. Dach z tyłu ma po lewej stronie wgniecione zakole (plastik poszycia dachu), ale bez wpływu na szczelność. Martwi mnie to pęknięcie przy wejściu, bo nie było uszczelniane, więc nie ma możliwości, aby woda się tamtędy nie dostawała. Podłoga od dołu w narożnikach lekko zmurszała, ale wydaje się, że nie ma wielkiego problemu, to nic, czego nie można zabezpieczyć. Kiedyś było pomalowane, ale już się łuszczy. Jedno jest pewne: budka nie była picowana do sprzedaży, to z całą pewnością, rzekłbym nawet, że jest tam lekki chlewik :) Właściciel twierdził, że właśnie wrócił z wyjazdu z wnuczkiem. Gdybym ja chciał sprzedać przyczepę, to przynajmniej poskładał bym rupiecie, żeby wstydu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles się nie odezwał, wiec pewnie będzie się trzymał tych swoich 14500... może komuś zejdzie do 14.

 

trochę mi szkoda bo to oznacza dla mnie pożegnanie się z marką hobby (na ta chwile) - większość tych po 95 roku ma grubo ponad mój max dmc :( a jakoś tak się zauroczyłem tymi budkami...

pozdr i DZIEKUJE za info w sprawie rocznika i TABLICZKI !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczwgo blaszka a nie naklejka. Moze byc naklejka a moze byc blaszka wszystko zalezy jak na stacji wykonują (posiadaja) W większości są to blaszki nitowane. Co do procedury to udaj sie na OSKP powiedz zeby wystawili zaświadczenie o braku tabliczki. Z tym zaswadvzeniem do Wydzialu Komunikacji po decyzje i z powrotem na stacje w celu nabicia . Ja sie szybko uporasz to w pare godz zalatwisz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.