Skocz do zawartości

Oświadczenie


Filip85-87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Filipie ! Proponuje nazwę spotkania ,, I Majówka Karawaningowa - Sława 2008 ,, Przez parę dni tylko sporadycznie odwiedzałem forum z braku czasu i stwierdzam ze aż miło tu teraz wejść . Temat ,,OśWIADCZENIE ,, powinien być pisany złotym gotykiem czy jak kto woli cyrylicą ! Osobiście dokładam ze swojej strony , barterowo - zgodową skrzynkę puszkowego bezalkoholowego Amsterdama !

/ 11 % /

:hehe::hehe::hehe::):):hmm::hehe::hehe::hehe::):):):hehe::hehe::hehe::):):):piwko::piwko::piwko::piwko::piwko: :piwko: / tyle jest w jaszciku /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu - normalnie nie wiem co mam napisac !!!

Jestem po prostu szczęśliwy , że tak to całe zamieszanie się wreszcie zakończyło i że moja skromna osoba dołożyła do tego swoją cegiełkę :hehe:

Widac musiała byc wojna , żeby nastąpił pokój lub inaczej musieliśmy spaśc na samo dno , żeby się od niego solidnie odbic !!!

Jestem jeszcze bardziej szczęśliwy, że niedawni "adwersarze" (oczywiście tylko w tym temacie) a dzisiaj przyjaciele doceniacie to co napisałem i w tak miłych słowach dajecie temu wyraz .

Wracając do nazwy spotkania - myślałem o skromnym " Majówka Sława 2008 " ale jeśli Rysiu Ty składasz taką propozycję to ja ją przyjmuję z otwartymi rękami

,, I Majówka Karawaningowa - Sława 2008 ,,
- myślę że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu .

Kończąc mam nadzieję na "kiedyś" wspólne spotkanie (może znajdziemy jeszcze lepszy kompromis???) i z góry zaznaczam , że zamawiam na nie "ERKĘ" :hehe: - takiej ilości :hehe: oferowanej w tym temacie normalny człowiek nie "wytrzymie"

Z wyrazami szacunku Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.