Skocz do zawartości

Oświadczenie


Filip85-87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie - w związku z zamieszaniem na forum (w sprawie Zlotu) które sam sprokurowałem chciałbym złożyc oświadczenie :

z ubolewaniem stwierdzam, że moją gafą było określenie siebie "nieformalnym organizatorem " Zlotu w Sławie (wiadomo przecież ,że w głosowaniu wygrał Nieborów więc w Sławie odbędzie się spotkanie lub inaczej "majówka" )- poza tym nie uważam siebie za organizatora lecz za pomysłodawcę-lustratora i tak miałem napisac !!! (na swoje usprawiedliwienie dodam , że siedziałem już na walizkach (wyjazd na narty) kiedy otrzymałem kilka telefonów oraz wiad. na PW , od chcących przyjechac do Sławy by dac sygnał na forum, że jednak spotkanie to odbędzie się ) i w tej gorączce wyjazdowej palnąłem to nieszczęśliwe określenie za które przepraszam .

Chcę również podkreślic ,że jak już napisali koledzy Kiszon i Effendi spotkanie w Sławie nie uważam za konkurencyjne - wręcz jestem przeciwny takim określeniom - jest to pewna alternatywa dla tych co i tak by nie pojechali do Nieborowa ( za daleko , koszta , praca ,chęc obejrzenia parady parowozów lub inna przyczyna) - jestem tego przykładem !!!

Na zakończenie zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich forumowiczów a szczególnie do tych biorących żywy udział w sprawach "zlotowych" o zaprzestanie waśni i sporów bo to do niczego nas nie doprowadzi - właściwie to może doprowadzic tylko do tego , że na oba "spotkania" przyjadą tylko "dyrektorzy resortów" jak to fajnie określono na Rysiaczkowym "KO itd." bo ci mniej zaangażowani stwierdzą , że po co jechac jak to wszystko "kłótniki" są i pewnie pierwsze co zrobią to zamiast rozłożyc przyczepy to odpalą swoje "łaptopki" i będą sobie wygrażac (ostrzegam !!! jak tak dalej będzie sam nie jadę do Sławy :klotnia: )

ps. można inaczej - kol. Kiszon przesyła śpiewniki dla wszystkich , Jacek1 chce zrobic naklejki dla obu spotkań itd. itp. ( rozmawiałem dzisiaj tel. z Tomiim i jak wiecie mieliśmy kiedyś różnice zdań ale dało się porozmawiac ze zrozumieniem i w naprawdę miłej atmosferze - dla chcącego nic trudnego - kończąc pozdrawiam wszystkich serdecznie a zainteresowanych Sławą zapraszam do osobnego tematu który ma powstac niebawem :klotnia:

 

UWAGA!!! ZAINTERESOWANYCH MAJÓWKĄ W SŁAWIE ZAPRASZAM DO TEGO TEMATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednak nie na darmo wierze w ludzi :) Zakopuje swój topór wojenny. Przepraszam również za swoje zachowanie jednocześnie puszczając w niepamięć co niemiłe się wydarzyło. Krzyki były w dobrej wierze dla dobra ogólnego forum (przynajmniej tak mi się wydaje... drugi raz pewnie podobnie bym zareagował, ale mam nadzieję, że już nie będzie potrzeby).

 

Rozdzielamy się na dwa obozy spotkań, ale mam nadzieję, że to tylko przelotnie i spotkamy się kiedyś w pełnym gronie. Życzę udanego zlotu/spotkania :klotnia::klotnia::klotnia::]:?:D:P:mod::mod::]:?:D:P:D:P:]:D:?:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wreszcie zgoda na forum zapanowała :] Nudno teraz będzie :klotnia: Pokłóćmy się jeszcze troszkę :klotnia: . Please :klotnia::D

 

Oj Rysiek a ostrzeżenia to Ty przypadkiem nie chcesz?? :P:?:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wreszcie zgoda na forum zapanowała :] Nudno teraz będzie :klotnia: Pokłóćmy się jeszcze troszkę :klotnia: . Please :klotnia::D

 

Oj Rysiek a ostrzeżenia to Ty przypadkiem nie chcesz?? :P:?:P:P

 

a mozę da sie zastosowac jakiś przelicznik np. jedno ostrzeżenie wymienia sie na dwie skrzynki piwa? lub jakiegoś innego trunku ? co Tomii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozę da sie zastosowac jakiś przelicznik np. jedno ostrzeżenie wymienia sie na dwie skrzynki piwa? lub jakiegoś innego trunku ? co Tomii ?

Nie to chyba nie jest dobry pomysł bo szybko uzależnił bym się. Oczywiście uzależnił bym się od rozdawania na lewo i prawo ostrzeżeń :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.