Skocz do zawartości

Zaproszenie na zlot KMW - Wielka Śląska Powakacyjna Integracja Karawaningowa


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych podróżników na zlot powakacyjny, organizowany przez naszą grupę. 

Garść Informacji

 

Termin- 19-21 wrzesień 2014r.

 


 

W programie zlotu przewidujemy dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych, nudno nie będzie.

 

Rozkład jazdy:

 

Piątek 19.IX

Przyjazd załóg od rana. 

godz. 17.00 - Wycieczka rowerowa na przeprawę promową na Odrze, prom-unikat z napędem ręcznym ;)

Wieczorem ok 20.00 mały poczęstunek, impreza taneczna z karaoke (wiata lub restauracja - w zależności od pogody).

 

Sobota 20.IX

godz. 10.00 - Wycieczka autokarowa na Górę Sw. Anny ze zwiedzaniem tamtejszych zabytków.

godz. 15.00 - Spartakiada - gry i zabawy na sportową nutę dla dzieci i dorosłych.

Wieczorem ok 19.00 ogłoszenie wyników zawodów sportowych, wspólna biesiada, ognisko z kiełbaskami .

 

Niedziela 21.IX

godz. 10.00 - Rejs 2-godzinny statkiem wycieczkowym po Odrze z przewodnikiem. Koszt ok 20 zł/osoba przy frekwencji 60 osób. Na statku bar, dwa pokłady widokowe.

Po powrocie mały poczęstunek, zdjęcie pamiątkowe i zakończenie zlotu.

 

Koszt zlotu od piątku do niedzieli to 120 zł z prądem za załogę. Cena nie obejmuje wycieczki statkiem.

 

Inne informacje:

Na miejscu możliwość wędkowania (1 osoba, 2 wędki - 10zł/doba).

Na ośrodku jest wygrodzone kąpielisko do dyspozycji.

Możliwość wykupienia 2-daniowych obiadów w restauracji, cena 20 zł, zgłoszenia w biurze zlotu w dniu przyjazdu.

Możliwość przejażdżki po jeziorze 300 konną łodzią motorową w grupach 10-osobowych. Cena za kurs 70 zł czyli 7 zł za osobę.

Możliwość zabrania zwierząt, pod warunkiem kontroli przez właścicieli. Na ośrodku jest szkolony pies-ratownik, który pilnuje kąpieliska. Pies nie jest agresywny ale też nie powinien być niepokojony.

Zaplecze sanitarne do dyspozycji, prysznic płatny 5 zł.

 

Zachęcam do zapisywania się na listę i do zadawania ew pytań.

Proszę o podanie nazwy załogi, liczby osób dorosłych w załodze oraz liczby dzieci (w jakim wieku). Proszę również zadeklarować lub nie, chęć wzięcia udziału w wycieczce na św. Annę i w rejsie.

Przykład:

1. darol 2+2 (18+18) W+R 

 

Serdecznie zapraszamy na wspólne spotkanie :)

 

Aktualna lista

1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Zakłam, że jak narazie Większość jest w trakcie urlopu lub czekania na urlop. Tak więc pewnie pod koniec sierpnia zaczną się zapisy. Nie ukrywam, że mam w planach wpisać się na listę, ale dopiero po urlopie (przełom VIII/IX).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłam, że jak narazie Większość jest w trakcie urlopu lub czekania na urlop. Tak więc pewnie pod koniec sierpnia zaczną się zapisy. Nie ukrywam, że mam w planach wpisać się na listę, ale dopiero po urlopie (przełom VIII/IX).

Zapraszamy  :]

Na razie deklaruje przyjazd ok 20 załóg, mam nadzieję, że pod koniec wakacji lista znacząco urośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon urlopowy więc i zainteresowanie tak odległymi terminami na razie jest bardziej w fazie planowania. 

Prawdopodobnie my też będziemy chcieli się wybrać na to spotkanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 
Koszt zlotu od piątku do niedzieli to 120 zł z prądem za załogę. Cena nie obejmuje wycieczki statkiem.
 
 prysznic płatny 5 zł.
 

Nie wiem jak Wy to odbieracie ale 60zł za noc to b. dużo  i do tego jeszcze płatne prysznice. A gdzie negocjacje ceny przy licznym najeździe załóg?

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy to odbieracie ale 60zł za noc to b. dużo  i do tego jeszcze płatne prysznice. A gdzie negocjacje ceny przy licznym najeździe załóg?

Już wyjaśniam.
W cenie zlotu, oprócz pobytu, zawarte są wszystkie koszty organizacyjne a mianowicie:
poczęstunek 
impreza taneczna z obsługą i wynajęciem wiaty lub sali w razie niepogody
wynajęcie autokaru na wycieczkę 
organizacja zawodów sportowych i nagrody dla zwycięzców
naklejki i plakietki zlotowe 
Jest to minimalna cena jaką możemy zaryzykować przy organizacji zlotu. Taniej już nie można bez ryzyka dopłaty z własnej kieszeni.
 
Dla porównania posłużmy się oficjalnym cennikiem ze strony ośrodka:
Przy 3-osobowej załodze koszt pobytu z prądem za dobę wynosi 40 zł. 
przyczepa kempingowa 15 zł 

podłączenie prądu 10 zł 

pobyt osób do 3dni- za każdą osobę i samochód 5 zł 

 
W niedzielę po godz. 12 zostaje naliczona kolejna doba (taki regulamin ośrodka).
Podsumowując, pobyt weekendowy bez uczestnictwa w zlocie wyniesie......120 zł   :hmm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to dalej będę drążył temat. Można założyć, że ktoś przyjeżdża na spotkanie ale nie w głowie mu tańce, poczęstunki, wycieczkę organizuje sobie sam. Chce się spotkać i pogadać ze znajomymi tak jak to bywa na Zlotach Ogólnopolskich - każdy robi co che i nie ma sztywnych ram. Byłem kiedyś na takim spotkaniu gdzie organizator chciał wszystkich zagłaskać na umór. A przecież nie o to chodzi na takich spotkaniach. I z doświadczenia wiem, że najlepsze spotkania wychodzą w podgrupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Już wyjaśniam.
W cenie zlotu, oprócz pobytu, zawarte są wszystkie koszty organizacyjne a mianowicie:
poczęstunek 
impreza taneczna z obsługą i wynajęciem wiaty lub sali w razie niepogody
wynajęcie autokaru na wycieczkę 
organizacja zawodów sportowych i nagrody dla zwycięzców
naklejki i plakietki zlotowe 
Jest to minimalna cena jaką możemy zaryzykować przy organizacji zlotu. Taniej już nie można bez ryzyka dopłaty z własnej kieszeni.
 
Dla porównania posłużmy się oficjalnym cennikiem ze strony ośrodka:
Przy 3-osobowej załodze koszt pobytu z prądem za dobę wynosi 40 zł. 
przyczepa kempingowa 15 zł 

podłączenie prądu 10 zł 

pobyt osób do 3dni- za każdą osobę i samochód 5 zł 

 
W niedzielę po godz. 12 zostaje naliczona kolejna doba (taki regulamin ośrodka).
Podsumowując, pobyt weekendowy bez uczestnictwa w zlocie wyniesie......120 zł   :hmm:

 

Małe sprostowanie-3os.załoga to 45zł. :skromny: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego Edzie.

Jak pewnie zauważyłeś kolega Darol zaprosił brać karawaningową na organizowane przez KMW spotkanie/zlot.

Aby uatrakcyjnić ten zlot został opracowany pewien program, który ma na celu jak domniemam zintegrowanie, na sposób wszelaki,

tak zacnego grona jakim są karawaningowcy.

W poszczególnych punktach programu mogą (nie muszą) brać udział uczestnicy zlotu. 

Byłem na "kilku" zlotach i na wszystkich organizator miał jakąś formę atrakcji dla uczestników.

Osobiście uważam to za dobry kierunek działania.

 

Reasumując: Nic na siłę. Podoba mi się program zlotu - wpisuję się na listę. Nie podoba - nie wpisuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.